Popôrodný sťahovací pás

teedynka
22. máj 2013

Plánujem kúpiť popôrodný sťahovací pás a zobrať si ho do pôrodnice, len neviem, s akou veľkosťou bruška rátať po pôrode, Už teraz mám bruško nad 110 cm, o koľko sa po pôrode asi zmenší?...máte s tým nejaké skúsenosti? z akého materiálu je najlepšie kúpiť tento pás?

anjelicek26
22. máj 2013

@teedynka - ja som jeden kupila, ma 5 roznych nastaveni sirok a je na zips... takze posuvny... hadam bude dobry...

linda20111
22. máj 2013

@teedynka ahoj, ja som si kupila velkost S, nakolko som bola stihla pred porodom a predpokladala som ze aj budem potom. ale hned po porode som sa do nho nezmestila, tak som ho nenosila vobec. brusko zmizlo samo, trvalo to asi 2-3tyzdne.. takze celkovo som ho vobec nepotrebovala. ale ak budes predsa chciet kupit, tak urcite vacsiu velkost asi o jedno cislo ako si zvykla nosit pred tehotenstvom.

freyjanr
22. máj 2013

Myslíte ze je lepší stahovaci pas alebo nohavičky?

kattrin5
22. máj 2013

Ja som ho mala kupeny a vobec som ho nepouzivala a brucho sa mi hned scvrklo samo, co som sa cudovala🙂..pas pekne sedka niekde v skrini ani neviem kde🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre