Kočík pre ročné dieťa. Golfový či športový?

venusska
3. feb 2011

Poradte prosím vôbec sa neviem rozhodnúť aj niake typy dakujem 🙂

jenny1988
3. feb 2011

Ja som jednoznačne za šporťák, malý bude mať tiež 1rok o 3týždne a nechcem golfáče ani zadarmo. Iba tak do kufra auta, keď sa ide na nákupy, ale na prechádzku jedine šporťák 🙂

atrami
3. feb 2011

my sme kupovali kvalitnejší golfáč, nakolko dosť cestujeme a šporťák zaberal vela miesta.

matisekc
3. feb 2011

nasa mala ma teraz rok, este mam sportovy kocik(casualplay) som maximalne spokojna a na leto a hlavne letnu dovolenku mam golfac cam flip

adka300
3. feb 2011

zalezi na co ho potrebujes . ked len na kratke prechadzky tak staci golfac ale ak na dlhe prechadzky a potrebujes aby male spinkalo tak sportovy.

raa2
3. feb 2011

urcite sportak, golface su labilne, mam doma aj sportak aj golface, ale neviem si predstavit teraz vyuzivat golfac. ale su take kociky nieco medzi golfacmi a sportakom, mam pocit ze pegperego ma take kociky...skus take nieco pohladat...

evickapooh
3. feb 2011

no golface su jednochsie maju ine skladanie -ako dazdnik-vacsinou nemaju madlo,sportove kociare sa skladaju na plocho su komfortnejsie maju vacssi nakup. kosik.,su vacsinou masivnejsie[zavisi od kvality kocaru] maju polohovatelnu opierku chrbta su pouzitelne aj v zime golface su skor letne kocare-dieta sedi resp. lezi len na pevnej latke a pri sporakoch je chrbtova aj sedacia cast je spevnena plastikom ci drevom. rozhodnutie je na tebe,ty vies co potrebujes.a este nieco odporucam ti aby ten sportak resp. golfac nemal vpredu dvojite kolieska- lebo v snehu neprjdes !!!uz niektore typy maju normalne otocne kolesa -ne dvojite-napr. chicco su aj cenovo dostupne aj kvalitne -podla mna

dosa
3. feb 2011

nie je golfac ako golfac - niekto si pod tymto pojmom mozno predstavi tenke trubky na malickych rozhrkanych kolieskach a kus latky na sedenie, ale dnes uz su niektore golface vymakane, da sa v nich aj pohodlne vyspat a su skladne... ale neviem ci rocne dieta este chodi spat von, moj maly je nauceny spat doma, von sa chodime len hrat, prechadzat a na to nam uz staci len lahky kocik, pretoze vlacit tazky kocik a este aj nahanat maleho po uliciach, to je fuska 🙂 a v kategorii golfky su zaradene aj take co maju spojenu rukovat. ak by to malo byt aj na spanie, pozrela by som peg perego pliko, peg perego sí, baby point mark Q, quinny zapp xtra...

ikke
3. feb 2011

ja by som povedala, podla toho, na co ho potrebujes (ako pise adka300) a podla toho, ci ho potrebujes pouzivat uz teraz, alebo az o par mesiacov na jar, ked bude mala zrejme uz aj chodit (alebo uz chodi?).

podla mna pre nechodiace dieta je skor sportak, pre chodiace skor golfky. vo vacsine najnovsich golfiek sa uz da sklopit aj chrbtova cast a vacsinou aj podnoznik, takze s obcasnym spanim by nemal byt problem. nepredpokladam, ze by si rocne dieta vozila hodiny spiace po vonku 😕
potom treba uz len vybrat take, aby ti vyhovovali- spevnena a sklapacia chrbtova cast, vaha kocika, velkost zlozeneho kocika, ovladanie a trvanlivost.

nam prave dnes prisli lahucke skladne golfky s pomerne pevnou sklapacou opierkou chrbta. zatial ich budem pouzivat prevazne na cesty,ale predpokladam, ze na jar, ked bude maly behat, asi natrvalo nahradia nas sportovy kocik 🙂
ale ak by to bol momentalne jediny kocik, ktory mam, kupovala by som skor pevne golfky typu peg perego pliko.

inffinity
3. feb 2011

venusska jestli už ti malý nechce být v kočáru a chodíte stále pěšky vem golfáč, občas když budeš potřebovat aby seděl nebo delší trasy co by po svých neušel.. Ale pro roční dítě spíše sporťák, však v něm ještě pojezdí a jak jsem tu už četla není kočár jako kočár, golfáče nejsou pro prďolky pohodlné takže jen na chvilku a ve sportáku může i spinkat.. můj názor..my máme X-lander XA malá je v něm od 10měsíců a ještě dlouho pojezdíme.Jeho nevýhoda je že je těžký ale já ho nikam nenosím takže mě to nevadí aspoň je stabilní. Golfky plánuju k němu na jaře, protože jezdíme do ČR k našim třeba na víkend a to stačí golfáče...pokukuju po nějakých quinny.. 🙂

beruska.zuzanka
3. feb 2011

my jazdíme v golfáči od 6m v športiaku malá sedela asi 5x dokopy 😅
ale my máme tieto golfky, takže nie ako @dosa píše dve paličky a látka, ale riadny kočík a je super, porovnateľný s PPpliko 😉

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=303... toto je náš a volá sa Hauck Condor 2010 naprostá spokojnosť 😉

a vpredu máme dvojité kolesá, ako aj vzadu a celú zimu sa v snehu vozíme a pohoda.. 😲 a to bolo snehu naváľaného zas riadne... 😉

mimca20
3. feb 2012

Baby poradte - Bertoni star alebo Baby Design? Oboje su sportove kociare, len s tym ze ten prvy nema nanoznik. Maju obe vpredu po 2 kolesa. Vidia sa mi super. Mate s nimi niektora skusenost?? DIKY

shinelove
3. feb 2012

my mame Quinny Zapp extra na cestovanie, kedze nezijem na SR a som max. spokojna..a okrem toho aj Quinny Buzz-sportak- ale ten mame na prechadzky do lesa, do terenu... 😎
nas pediater neodporuca davat dieta do golfacu ak nema viac ako 6 mesiacov, lebo sedadlo na kociari nie je spevnene a deformuje to chrbticu. v skratke my sme s Quinny veeeeeeeelmi spokojni 😵

jana201
29. feb 2012

dobry den mam otazku ... maly ma 2 roky je vyuzijem este golfovy kociar ?? kedze byvam dalej od centra mesta a neviem ci by mi tak presiel pesi je tu niekto kto ma dieta nad 2 roky a vyuzil golfac ??? vdaka za odpoved 🙂

sante81
1. mar 2012

ja som kupila pred narodením 3 kombináciu značku cam cortina- v hlbokom sa vozil do 8mes, v pohode tam aj sedel, aj spal. v sportovom sa vozíme do teraz, ma 2 a pol roka, mestím tam fusak aj deku + nánoznik. samozrejme uz dávno chodíme na prechádzky peso, ale ked potrebujem ist do mesta nakupit - na postu, a mam to daleko, tak ideme kočíkom. oplatí sa investovat do kočíka vtedy ked plánujete 2 deti, ja som kočík skoro zodrala, byvali a boli sme vonku kazdy den. golfác by som nechcela. kupovali sme kočík aj preto tento ze sa lahko skladá a mestí sa do kufra