Sandálky pre trojročného chlapca - plná špička verzus bez

zuzankavav
21. máj 2017

Zdravim mamicky.. Mam malinky problem s ktorym si neviem rady..Mam 3 r syna a netusim ake sandale mu kupit.. ci s plnou spickou alebo bez spicky.. Kazdy mi hovori inak a som uz z toho zufala.. Vraj plna spicka je istejsia lebo vraj byva caste, ze si dieta pri zakopnuti zlomi prsty pri bezspickovych sandaloch a zas ked je plna spicka tak ho to bude tlacit a viac sa bude potit. Uz teraz sa mu straaaasne potia nohy a preto chcem aby mu co najviac dychali.. on mi neznesie obuv na boso preto chudato vsade ma ponozky... a na malickoch zvykne mat rychlo odtlak.. no bojim sa zlomeniny pstov:( Aku mate skusenost vy? Co bude lepsie?? Dakujem za kazdu radu.... 😔

yanni
23. máj 2017

@solinkarka sorry pomylila som nick😨😲

yanni
23. máj 2017

@salome51 dikes. No jo, pre tych najmensich vyber slaby. Ale kuknem este tie predajne. V auguste sme na SK, tak pobeham ak budem este potrebovat. My totiz potrebujeme vela letnych, kedze mame stale teplo grrrr

jasminet
23. máj 2017

@solinkarka toto som zhanala najmensej teraz k moru - tie 2 tyzdne v tom by som ju nechala, ale na normalne bezne chodenie, behanie, na ihrislo a vecer na zmrzlinu isto nie. v nedelu som ich nasla v obchode, ale rovno som ich tam nechala....

petah82
23. máj 2017

@zltyslonik takze ja nesmiem predavat topanky? ked ich niekto kupi a nevadi mu to, tak preco mu neposunut kvalitne topanky, ak si nemoze dovolit nove.... napis na bazar, nech zrusia celu sekciu topanky alebo mi o tom nepis. mas surodencov? nosila si po nich topanky alebo oni po tebe? mate chore klenby? ja nemam, ani moja sestra.

ivanka1987
23. máj 2017

@marcelatt su na stranke protetika,ja som ich objednala tu na mk,paci sa

zuzankavav
autor
23. máj 2017

och dievcata.. dakujem za radu🙂) spicku kupim plnu.. tvarovanu klenbu kupujem od prvych topanok no bohuzial plocha noha vyzera byt itak:(( je tam predispozicia z otcovej strany.. uvidime co na to povie ortoped... Urcite pojdem nakupovat topanky zo synom.. musia sadnut... nekupujem cez net, pretoze ma specificky tvar chodidla a nie kazdem mu sadnu a potom tlacia.. nam celkom Protetika sadla. Ziadne 2€-ve slapky... ale vidite, nepomohlo ani to... Dakujem za vsetky rady🙂))

autumn11
27. jún 2017

už druhý rok som kúpila synovi sandálky adidas akwah - otvorené. V pohode v nich chodí a nezakopáva.

lilu7
29. jún 2017

skusili sme aj my s otvorenou spicku a ziaden problem - aspon sa mu dobre vetra nozicka.

orieska325
29. jún 2017

Skus mc kinley vapor2 maju plnu spicku su sportove vydrzia!!!!!!!ine uz nekupujem druhy rok.

didushik
31. máj 2018

@tiumen zdravím Vás... prosím kde kupujemte tie fila plážové "sandálky" nejako to neviem nájsť

tiumen
31. máj 2018

@didushik v Deichmane

tiumen
4. jún 2018

@didushik ale aj Nike sú vlastne to isté 😉