Topánky
standu
19. máj 2009

Topánočky Liliputi. Máte skúsenosti?

Pri surfovani som narazila na topanocky s makkou kozenou podrazkou znacky liliputi. mate niektora s nimi skusenosti? su ozaj vhodne pre dietatko, ktore sa uci chodit? neaju klenbu, tak neviem....
Strana
z15
Dole
PredošláStrana
z15
Ďalšia
hviezda21
3. nov 2014
Ahojte.viete poradit.maly ma 9.5m chodi okolo nabytku stoliciek a kde sa len da.v januari ma rok a mam dilemu co kupovat; ci staci liliputi capacky na doma resp. Aj od nich tie cizmicky kt. Sa mi zdaju ale iba do kocika hoci su teple. Da sa v nich chodit aj po vonku sneh resp.zamrznuta zem?
lucintus
18. mar 2015
Dobrý večer, maminy 🙂
chcem sa opýtať na topanočky LILIPUTI 🙂 máme v pláne ich kúpiť len sa chcem opýtať napríkad na plávajúcej podlahe a nešmýkajú tieto topánočky? a ešte jedna otazočka 🙂 kedže sú z kože vydržia niečo ?🙂
Ďakujem za odpovede🙂
pepedra
18. mar 2015
@lucintus ahoj 🙂 my pouzivame liliputi. Su velmi dobre. Maju podrazku z brusenej koze, na parketach sa nesmykaju, nemusis sa bat...v teplejsom obdobi kludne aj na von 🙂 a maju krasne vzory...
lucintus
19. mar 2015
pepedra ahoj 🙂 ďakujem ti krasne 🙂
momoqui
24. sep 2016
Abojte, mam otazku k topanockam avsak nie celkom k teme tak prosim kto nechce poradit nech nepise kritiku 🙂 moja mala este nechodi takze topanky take riadne (capacky liliputneviemco atd) neriesim. Ide mi o to ze doteraz som malu mavala bosu v kociari lebo bolo teplo. Avsak teraz je treba ponozky pripadne nieco na nohach kedze je chladnejsie ALE mala rebelka vsetko stiahne z noh a vyhadzuje z kocika 😀 Viete poradit nejaku topanku pripadne ponozkotopanku s ktorou mate skusenost ze sa to nepodari stiahnut? Vyzula si uz aj take topanky co sa uviazali okolo nohy na suchy zips 🙂 nejde mi o topanku na chodenie lebo nechodi ale nieco co jej zohreje nozicky. Dakujeeem
Strana
z15
PredošláStrana
z15
Ďalšia