CeGyS s.r.o. Trenčín - skúsenosti

krisstina_em
7. sep 2022

Ahojte, aké máte skúsenosti s morfologickým skríningom v CeGySe?Na googli nič moc recenzie - prístup lekára (na toho som bola aj upozornená), aj keď ste objednaní čaká sa x hodín alebo vás už nevyšetria. A ešte otázočka 🤭 ako tam treba prísť ohľadne vycikania. Sestrička nakáže prázdny mechúr a lekár vás potom dodžube, že sa má prísť s plným, aby vás mohol vyšetriť 🤷‍♀️

laura164
7. sep 2022

Prístup lekára super, poukazuje všetko na sone, vysvetlí, ja som bola spokojná. Objednaná som bola ráno na 8 a hneď som šla aj dovnútra, nikto tam nečakal. A prázdny mechúr, mňa nikto nedodzubal 😄

krisstina_em
autor
7. sep 2022

@laura164 tak neviem, či záleží od nálady 😀 a platila si čosi?

laura164
7. sep 2022

@krisstina_em áno, ale nejak do 10€

stevvvka
7. sep 2022

Ja som bola spokojna, aj pristup lekara ok, necakala som dlho.

martina123s
7. sep 2022

@krisstina_em no ono zalezi, ktory lekar tam je. Lebo su dvaja. Jeden je Mudr. Lintner, fajn aj zavtipkuje a druhy je Hlavacik - o tom sa vyjadrovat nebudem 😂 ale je to odbornik…

xqwertyx
8. sep 2022

@krisstina_em ja som bola u Dr. Lintnera a bola som spokojná. Mňa odoslal môj gynekológ, neplatila som nič. Platí sa len za podrobný opis a za fotky, opis sme nechceli a fotky sa nepodarili, lebo mala sa schovavala za placentu 🙈. Šetrná po mame od začiatku 🤣

evelina9
11. sep 2022

@krisstina_em ja som tam chodila počas 2 tehotenstiev. Doktor je taký svojský ale ja som spokojná. Keď som upozornila na jedno ochorenie, ktore som v tehu prekonala, tak doktor aj viac maleho popozeral. Neberu na sekundu presne, ale tak občas sa to poposuva, tiez ma brali na ,,dvakrat,, lebo som sa musela poprechádzať aby sa maly zobudil a dobre sa neho doktor pozrel. Co tiez vypovedá a zodpovednom pristupe.