Pôrodnica - ceny za rok, rajský plyn

krisstina_em
7. sep 2022

Ahojte, len by ma zaujímalo ako ste to mali vo vašej pôrodnici vy. Ja pôjdem pravdepodobne rodiť do PB. Celkom ma prekvapili sumy: sprevádzajúca osoba 15 €, epidural 70 €, rajský plyn 60 €. Kamarátka rodila v TN (aj keď minulý rok) a epi tam dávali zadarmo. Minulý týždeň som sa zúčastnila jednej online prednášky, kde tiež prednášajúca hovorila, že epidural by už mal byť zadarmo v pôrodniciach.

aaadkaaa
7. sep 2022

Epidural a doprovod je zdarma vo fakultnych nemocniciach. Ja som rodila vo Zv, patri pod Agel. Epi 130 eur, doprovod 50 eur....rajsky plyn neviem ci ponukaju

babovka2321
7. sep 2022

@krisstina_em v statnych porodniciach by mal byt zadarmo. Ja som mimuly rok platila za epidural 160 v nemocnici kosice saca (agel). Nadstadardny porodny box 35 (inde partner byt nemoze), pritomnost partnera 35, on si k tomu este platil aj test na covid. A dalsie veci k tomu.

petamich
7. sep 2022

tak ako pisu baby, v statnych nemocniciach je epi, rajsky plyn (ak maju), sprievod zadarmo, v sukromnych si zaplatis, bud ako balicek za porod alebo jednotlive polozky - rodila som v BA Ruzinov a platila som len nadstandardnu izbu, este aj covid testy nam robili oni bezplatne

adinaty
7. sep 2022

@krisstina_em ja som rodila v januári a aj epi, aj rajský bol zadarmo, aj priateľ bol pri mne a nič sme neplatili 🙂