icon

Skúsenosti s doktorkou Ladeckou-Tomkovou a cisársky rez

avatar
tatiana234
23. jún 2026

Ahojte som tehotná chodím k pani Dr. Keďže som prvy porod mala velmi komplikovaný mala som velke šitie 16 stehov 2x mi ti prasklo v priebehu mesiaca mi to teda 2x nanovo sili hojilo sa to asi pol roka proste zle velmi chcem sa opytat ci mate niekto s doktorkou skúsenosť ze vie dst odporučenie na cisarsky rez alebo ako pristupuje k takejto žiadosti pacientky ? Nepride mi ze by velmi kladné brala taketo požiadavky ale mozno niekto skúsenosť uz ma

Dakujem

avatar
veraaq
23. jún 2026

@tatiana234 ja som k dr chodila a vždy bola veľmi Mila a dalo sa s ňou dohodnúť,no myslím že málokde by ti dali sekciu neni to taká indukcia zeby si potrebovala sekciu,a môj skromný nazor je že 16stehov oproti sekcii je nič,ver mi🥲😄🫶🏻

anonym_13f480
23. jún 2026

Nikto ťa nebude po prvom komplikovanom pôrode nútiť rodiť prirodzene, vždy sa dá podpísať papier pre psychický stav na žiadosť pacienta, len zváž keď si mala také hojenie rany, pri cisárskom sa šije niekoľko vrstiev, rany sa otvárajú, divé mäso sa ti môže vytvoriť, dávajú aj spony kovové keď máš viacej tuku na bruchu neni to malá jazvyčka, keď ti praskne vnútorné šitie čaká ťa v podstate nová operácia ak máš problém s hojenim rán tak tá po cisárskom nebude žiadna výhra.

avatar
luciferka93
Dnes o 19:27

@tatiana234 skúsenosť s Dr nemám, ale prvý pôrod som mala tiež naprd...hojila som sa vyše pol roka.... Druhý pôrod som šla cisárskym, vybavila som si ho mimo TN, tam sa nedalo...ale viem ze sa to dá keď máš papier od psychiatra a nie psychológa aspoň mne tak vraveli... Ja neľutujem... Cisársky bolo to najlepšie rozhodnutie v živote... Teraz šiju tak ze máš len 1 nitku a na oboch koncoch uzliky, čo sa týka svofiek, mala som dosť tuku na bruchu svorky som nemala... Hojenie bolo super prvý týždeň to ťahalo, horšie sa vstávalo ale nič tragické, po vybratí stehov už omnoho lepšie... Som 1.5 roka od cisárskeho a jazvu mi skoro nevidno. Ale áno hojilo sa to pomaly ale určite som bola psychicky lepšie lebo som si mohla aj sadnúť aj sa hýbať... Po normálnom som si nesadla mesiac a komplikácie na dlhooooo. Keby mam. Ísť rodiť znova už len cisarskym