Už zase máme pokakaný zadoček. Čistíte zadoček dieťatka vodou, mydlom alebo vlhčenými utierkami?

michaela_bupi
30. okt 2014

Ja som bežne používala na pokakaný zadoček svojho drobca vlhčené utierky a vyhovovali mi. Bolo super, že boli s panthenolom a zadoček súčasne aj chránili. Kamarátka však umýva svoju dcérku len s vodou, žiadnym prípravkom nedôveruje. Ako je to u vás?

ivanka.7
31. okt 2014

Doma voda (ked nestaci voda, tak voda + prirodne mydlo), vonku vlhcene utierky (tiez s rozumnym zlozenim).

michaela_bupi
autor
31. okt 2014

Mile mamicky, dakujem za vsetky vase nazory a skusenosti k tejto teme 🙂

oskvarka
31. okt 2014

ja som si postrihala tri plienky na stvorceky a usila 50 malych stvorcekov kupila som si mali lavorik a umyvame vodou a tymito stvorcekami aj doma aj vonku tam pouzivam vodu s flasky aku mam ... vlhcene obrusky naozaj vinimocne... ked napr zabudneme stvorceky zobrat alebo tak.... kedze latkujeme periem ich s plienkami kazde 3 dni. 😉
inak mnozstvo akurat ... ked bol mensi dakedy bolo tesne ale teraz v pohode akurat na tie 3 dni

lucopeda
31. okt 2014

doma jedine voda a mydlo bupi, pri kazdom prebalovani, vlhcene len vynimocne, aj to len hlavne vonku, snazim sa pouzivat take co maju co najmenej chemie.

sisaka
31. okt 2014

pouzivala som len vlhcene utierky, deti mali ukazkove zadocky, ak som zbadala zacervenanie pouzila som krem na prirodnej baze, nikdy som nemusela siahnut po kremoch s nejakym liecivom ("chemiou") ako sudocrem a pod.

zuzka_puska
31. okt 2014

mame aj vlhcene utierky.... ale ked je zadocek zapareny, tak umyvam v umyvadle pod vodou, bez mydla,len cista voda. 🙂 mala sa strasne tesi ked povieme, ideme do kupelky umyvat sa,az krici od radosti 🙂