Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Chcete vyskúšať výrobky Bupi?

michaela_bupi
24. sep 2015

Milé mamičky, nestihli ste vyskúšať všetky Bupi výrobky? Napíšte nám, ktorý výrobok zo sortimentu Bupi by ste radi vyskúšali a prečo? My trom z vás produkt pošleme.

------
Ďakujeme za všetky Vaše odpovede. Produkt na vyskúšanie pošleme:
Produkt na vyskusanie posielame tymto 3 mamickam:
@gretocka
@bibyke
@ivy
Poprosím napísať do pošty kontaktné údaje, kam môžeme poslať výhru.

Gratulujeme!

lenkadlo
24. sep 2015

My ficime na znacke Nivea ale chcela by som skusit nieco do kupela od Bupi 🙂

veverka84
24. sep 2015

Vlhcene utierky lebo tie su v kurze aj po 3 roku 😀

bbroskynka
24. sep 2015

My sme ešte nevyskúšali Bupi prací gél 🙂

floryna
24. sep 2015

Rada by som vyskusala Bupi gel na pranie a kremik na tvar proti chladu 😀

giovanna99
24. sep 2015

pouzivame praci gel sensitive, ale chcela by som vyskusat aj ten color

smolki
24. sep 2015

Nikdy sme neskusali Bupi BABY tekutý prací prostriedok a velmi by nas zaujimalo, ci bude pre pokozku babatka vhodny ako je deklarovane u vyrobcu 🙂

simkanati
24. sep 2015

Velmi radi by sme vyskusali vase telove mliecko, malu vsetko vysusuje tak by som rada vyskusala to vase. Teraz je aj dcerka chorucka chudatko tak dufam ze budeme cim skor fit a budeme moct testovat 😊 dakujem 👍

aluxka
24. sep 2015

Veľmi by som si priala vyskúšať Bupi BABY ochranný krém proti chladu 🙂

gumimaci
24. sep 2015

Ahojte, mydla a umyvaciu penu Bupi pozname, ale este sme nemali prilezitost vyskusat Bubi tekuty praci prostriedok. Urcite by potesil 🙂

mirkapsnupydog
24. sep 2015

Rada by som vyskúšala Jemný kúpeľ 3v1 , zatiaľ som ho nikde nezaregistrovala ...páči sa mi zloženie a hlavne teraz doma frčíme skôr na kúpaní s bublinkami, lebo len tak sa vyhneme hysterickému záchvatu plaču, keď sa namočia vlasy 🙂

hotacka
24. sep 2015

Dobry den,ja by som rada vyskušala pre moje 3 deturence Bupi avivaž 🙂

lejlla
24. sep 2015

u nas je top modre mydielko a zaujala ma avivaz.
to by som urcite velmi rada vyskusala 💙

asire
24. sep 2015

ja by som chcela vyskúšať Bupi aviváž 🙂

poly2406
24. sep 2015

Dobrý deň. Všetko, čo sme doteraz od bupi mali, bolo super. Mydielko používme iba bupi - pre všetkých čleov rodiny. Neskúšali sme ale vlhčené obrúsky ani prací gél. Keďže máme práve črevnú virózu, bodlo by ako soľ 🙂

lenka1208
24. sep 2015

Ja tiez bupi avivaz 🙂

jeane007
24. sep 2015

krem proti chladu alebo praci prostriedok bupi

kika46
24. sep 2015

Dobry den. Zatial sme pouzivali len mydielka ale radi by sme vyskusali Jemnny kupel 3v1.

elen83j
24. sep 2015

používame mydlo aj šampon,krém na zapareniny,gél na pranie aj aviváž.u nás top produkty,ale rada by som vyskúšala krém proti chladu,keďže sa schladieva 🙂

petrapod
24. sep 2015

Dobry den, mali sme stastie a hned nam sadla Vasa kozmetika pre nasho drobca, nic ine sme ani neskusali 🙂 mydielko, pena do kupela, samponik ,telovy kremik ,ci ine vyrobky su pre nas jednotka 🙂 vyskusali by sme od Vas praci gel sensitive,alebo color, dakujeme 😉 petra a lukasko 🙂

lulia
24. sep 2015

pouzivam pre maleho sampon ,a chcela by som vyskusat avivaz a praci prostriedok

mizub
24. sep 2015

Dobrý deň, veľmi rada by som vyskúšaka Jemný kúpeľ 3v1, lebo starší ma citlivú pokožku a má rad kúpeľ s penou 😉 Teraz ho prevažne kúpeme buď len s vodou alebo tuhým mydlom Bupi, to mu vyhovuje 😉

mija51
24. sep 2015

radi by sme vyskúšali Bupi prací gél, pretože malej väčšina iných gelov nevyhovuje a taktiež obrúsky. Veľmi by ste nás potešili. 🙂

evulienkaslx
24. sep 2015

radi by sme vyskusali Bupi umyvaciu penu alebo krem na telo a tvar do zimy - lebo mate kvalitnu kozmetiku a toto sme este nevyskusali

reni1512
24. sep 2015

Rada by som vyskusala Mydlo na škvrny na pranie, kedze moja nezbednicka nikdy domov nepride cista 😉

daniela208
24. sep 2015

Vyskúšali sme množstvo vašich produktov, ale bupi prací gél sme doma ešte nemali a radi by sme vyskúšali 🙂

titkovamiriam
24. sep 2015

prací gel,kedze som ho ani dnes nemohla hodnotit lebo som ho doma nikdy nemala,ostatne vyrobky akotak poznám 🙂

nikenzi
24. sep 2015

Kedže ide zima, rada by som vyskusala krém proti chladu pre drobčeka. Zatial som stým nemala skusenosti. Dakujem.

ankazdca
24. sep 2015

Ako pozerám väčšinou by mamičky vyskúšali praci gel,mozem ho naozaj len odporúčať. Mna zaujala novinka 3v1, ten davkovac je super🙂

purinkaa
24. sep 2015

Kedze mame citlivu pokozku a blizi sa zima, velmi radi by sme vyskusali ochranny krem proti chladu 🙂 a mydlo proti skvrnam by bola uplna paradicka, kedze moje 2 nezbednicky su stale ako prasiatka 🙂....

Zatial sme vyskusali mydielka, frcime na vasom samponiku a vlhcenych utierkach...pretoze "tie so zabkou su najlepsie" ako hovori dcerka 🙂...

1masaamedved
24. sep 2015

Veľmi rada by som vyskúšala Bupi gel na pranie a kremik na tvar proti chladu a vetru 🙂

Tu začni písať odpoveď...

Odošli