Má vaše dieťatko obľúbenú hračku na kúpanie?

michaela_bupi
24. sep 2015

Najobľúbenejšou hračkou môjho synčeka do vane je lodička a Bupi žabka. Sú každodennou súčasťou jeho večerného kúpacieho rituálu. Napíšte nám aká je najobľúbenejšia hračka vášho dieťatka pri kúpaní. Vopred ďakujeme za vaše odpovede.

smutko4
24. sep 2015

My máme 4 kačičky A malú lodičku

keiperka
24. sep 2015

najviac letia sprchové gély a šampóny...ale keď to už má byť ozaj hračka, tak plávajúci hroch :D

daniela208
24. sep 2015

U nas vedie gumova kacicka

misulikes
24. sep 2015

U nas su to vsetky sprchove gely, mydla a teraz aj sumive farebne tablety do vody, bez toho by to uz neislo 🙂

lubicazoe
24. sep 2015

U nás je to samotná vodička, iné hračky nepotrebujeme 🙂

irenaliza
24. sep 2015

u nás veľa peny, potom formičky na naberanie vody a aj tuhé mydielka a žinky na umývanie, ktoré plnia vodou a potom s nimi vymýšlajú 🙂 🙂

petra0017
24. sep 2015

Máme toho veľa no všetko hneď letí z vane najradšej má moju hubku na umývanie je guľatá a u nás je všetko len gólik

dankaa78
24. sep 2015

jasne ze ma..predsa vsetko co mame poukladane na vani..od samponov po sprchove geliky..vsetko pekne preklada z jednej strany na druhu😀

aluxka
24. sep 2015

Áno majú, no neviem čím začať 😀 oni by totiž najradšej do vane dali všetky hračky - plastové prasiatko, koníky, lego - do neho chytajú penu, dinosaurov...vždy pred nástupom do vane poctivo vyberajú ktorú hračku zoberú 😀 a ja ked ich okúpem, vyfénujem a pustím večerník nastupujem na ďalšiu šichtu pretože aj zvieratka sa musia vyfénovať a osprchovať 🙂

celasapremenim
24. sep 2015

taku grkajucu gulu v dutej guli, do ktorej ked sa dostane voda, tak ked sa zdvihne nad hladinu, tak tecie v sprske von a take iste pohariky, co maju rozne dierky kazdy ine a tiez to vyteka
tu gulu maju v draciku, hra sa s tym aj po zemi, da sa to tak rozkrutit, je to pekne
a dve lodky z vnimavych hraciek kupene, take jednoduche, super su

mirellka
24. sep 2015

my máme závislosť na deke... aj ked hračky nie sú ale deka tzv ňuňu je nejlepším kamarátom 🙂

evulienkaslx
24. sep 2015

vodolepky a kadejake pohariky

purinkaa
24. sep 2015

Nasa mala frci na kackeeee, to jej najoblubenejsia hracka a potom vsetko, co vidi...raz chce jej zubnu kefku.....potom sprchac...... 🙂

kupcovci
24. sep 2015

my mame kacicku,delfina a kupku s kt.sa maly oblieva 🙂

nela00
24. sep 2015

môj keby mohol, si do vane zoberie všetky autíčka, motorky. k tomu prázdne fľašky od šamponov, nejaký malý uterák a umývarka hotová 🙂

beatabuckova
24. sep 2015

Malá (5rokov) sa kúpe s My Little Pony poníkmi....a hrá sa s nimi....takže ťažko ju dostať z vane vom a malý (1rok) s ničím,lebo prereva celé kúpanie 🙂

bubloska135
24. sep 2015

nas maly dostal vela hraciek do vody, ale najviac ho berie obycajna lodicka z ikei, spolu s dvoma poharikmi a stale sa s nou hra 🙂 do poharikov si nabera vodicku, jeden je zo spodu dierkavy, takze mu to tecie, myslim ze niekedy staci detickam malo

michaela_bupi
autor
24. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede... Vidím, že vaše detičky sú kreatívne pri kúpaní... 🙂