Zverujete svoje dieťatko mimo vaše ochranné krídla na viac hodín – aj na celý deň?

michaela_bupi
25. sep 2015

Mám veľmi dobrú kamarátku, ktorá má so svojim manželom dohodu, že jeden deň v mesiaci má „voľno od rodiny“ a môže deň stráviť úplne a len podľa svojich predstáv. Plne sa na manžela spoľahne, že sa o jej dve detičky plnohodnotne postará a ona môže venovať celý deň sebe. Komu zverujete dieťatko vy a na ako dlho?

lejlla
26. sep 2015

ja davam deti k mojim rodicom,ked mi treba nieco vybavit,pokupit....tak su tam cca 4-5 hodin
ked nie je manzel v robote,tak su s nim.

sense
26. sep 2015

ked nie so mnou tak s manzelom a ked nie s manzelom tak jasle a predtym auu pair ale nebol to uplne cely den len cas co som v praci od cca 8 mes. a muz bol sam takmer cely den s dcerou ked mala tri mesiace od nejaakej 7.00 do 15.00 , dieta nie je len moje ale aj manzelove jedine co by nedokaazal bolo nakojit ho...

dankaa78
26. sep 2015

Kedze cez tyzden partner pracuje v zahranici a ja som s detmi sama ,starala som sa sama..pred casom som mala zdravotne problemy a moja mama sa pistarala o nase deti perfektne...je uzasna😉 Takze uz nemame obavy v pripade ak budeme potrebovat opat pomoc.PS : Moji rodicia su su vzdialeni 250 km od nas...i

emilia25
26. sep 2015

Kedze bývame so svokruskou neni problem jej nechať aj všetky 3 deti ná cely den ked ideme s muzom ďaleko viem ze sa postara su zvyknuty bývame spolu od ranodenia deti takže neni problem ale tiez viem ze aj muz by sa bes problemov o vsetkych postaral aj niekolko dni.ale povecsinou veci riesime spolocne s muzom takze cez tyzden je babka len s najmladsim co je uplne lahoda ani nevie ze ho tam ma.a svokra ma uz 72 rokov ale vyzera lepsie ako druhe 60 ročne.