Aký spôsob odličovania máte najradšej?

lucia_vichy
12. okt 2015

Preferujete odličovanie s gélom, mliekom, micelárnou vodou alebo inak?
Ja keď mám čas používam čistiaci gél s vodou a potom pleť dočistím mliekom, keď čas nemám, mám radšej expresné odlíčenie s vatovým tampónom micelárnou vodou 3v1.
A čo vy?

sakura77
12. okt 2015

Micelarna voda top☺😉

miskad
12. okt 2015

Najrýchlejšia a najefektívnejšia je micelárna voda 3v1 na ňu nedám dopustiť 😉

margaretka99
12. okt 2015

aj ja miceralnou 😊

mayra666
12. okt 2015

najnovsie...pena od biodermy..ziadne tamponiky..len voda..pena..a zmyt

nikenzi
12. okt 2015

nemalujem sa casto, no obcas ked treba tak odlicujem potom z micelarkou 3v1.

sandra551
12. okt 2015

Na odličovanie používam odličovač na oči s olejom a s ním odličujem aj tvár (mám suchú pleť) a potom ešte pleťová voda...

trinity888
12. okt 2015

No používam presne to, co je na obrázku hore. Je to bomba!!! Nepotrebujem nic ine, dokonca i moja maskara, ktorú neumyjem ani drhnutim oči pod vodou ( ked som si zabudla tuto zázračnú vodu ), mi ide dole jedna radost 🙂. A pleť ostane taka super, neťahá ani nic. No hovorím, 💣

katharinka1
12. okt 2015

micelarna voda je TOP. Pouzivam Biodermu, Eucerin alebo Vichy. Podla aktualnej dostupnosti v lekarnach.

esta7
12. okt 2015

urcite miceralna 3v1, vynikajuci efekt za najkratsi cas 🙂

lajlilinka
12. okt 2015

Cistiaci gel s vodou. Malá som aj miceralnu vodu, ale ostaval mi na pleti taký film... Ktorý som musela aj tak umyť vodou...

foolie
12. okt 2015

Micelarna voda 3v1 je top

sense
12. okt 2015

Na oci garnier odlicovac na citlive oci...kedze micelearka sa mi neosvedcila a na tvar gel a potom docistit pletovou vodou...

iwetus
12. okt 2015

Už iba micelárnou vodou, aj keď tú od Vichy ešte odskúšanú nemám a používam inú značku 🙂

k_m
12. okt 2015

Ja pouzivam roky detsky olejcek, ale aj micelarky bioderma a peny

aluxka
12. okt 2015

Micelárnou vodou, je super 🙂

evittam
12. okt 2015

@lucia_vichy Ahoj, u mňa je top odličovacie mlieko 3v1 Pureté Thermale.

seahorse27
12. okt 2015

Mne pride odlicovanie micelarnou vodou dost zdhave - suchat tvar 2-3 tmaponmi, az kym nie su ciste, mi zaberie ovela viac casu, ako ked si umyjem tvar cistiacim gelom a vodou, potom docistim pletovou vodou. Mam mastnu plet.

margieamatusko
12. okt 2015

No ja sa tuto vodicku chystam vyskusat, pretoze od odlicovaco ma zacali stipat oci..Mala som vzorku micelarky a nic...A jednym supom pojde aj zvysok tvare. Zatial mam gel, ale ked sa umyvam, steka mi to kade-tade po rukach 😝

janulabj
12. okt 2015

vačšinou sa odličujem micelárkou ,aj oči, vyhovuje mi, no rada aj čistiaicm pilingovým gélom ak mám viac času , dočistím vodou 🙂

simca06022011
12. okt 2015

Cistim vynimocne vacsie mnozstva make-upu, vacsinou v sprche.. mydlom alebo gelom (na to urcenym :D) ale inak cistim micelarkou, pre moje fungovanie je to uplne naj.. :D

aleala
12. okt 2015

ja používam výlučne prírodnú kozmetiku, pretože mám citlivú pleť a nedám dopustiť na čistiace peny. Dobre ide dolu aj väčšia vrstva make up. Stačí jej máličko a vyčistí dokonale. Nedráždi, nevysušuje, vyživuje. Pre mňa TOP:
http://a-original.sk/produkt/cistiaca-pena-citl...
http://a-original.sk/produkt/cistiaca-pena-prot...

lucia_vichy
autor
12. okt 2015

🙂 Tak to ste ma potešili, som rada, že micelárna voda ma taký úspech 😉 Presne ako píšete, je to rýchlo, všetko naraz, ušetríme čas a ešte máme aj dokonale odlíčenú pleť 🙂

sluchatka
12. okt 2015

pouzivam iba micelarnu vodu 🙂

lulu_bobo
12. okt 2015

tiez som začala používať micelarnu vodu, len neviem ci ju treba oplachovat alebo nie, poraďte

keiperka
12. okt 2015

používam odličovacie mlieko

katkavan
12. okt 2015

Micelarna voda🙂

bubloska135
12. okt 2015

ja sa odlicujem mlieckom a potom plet docistim pletovou vodou, micelarnu vodu som este nenasla vhodnu na moju plet, mam ju citlivu 🙂

lucia_vichy
autor
12. okt 2015

@lulu_bobo
Dobrý deň, micelárnu vodu netreba oplachovať. Funguje na báze micel - tie na seba naviažu všetky nečistoty z pleti, ktoré chceme odstrániť. Stačí aplikovať na vatový tampón a ľahkými pohybmi zotrieť všetko dolu 🙂

divozienka26
12. okt 2015

Este som micelarnu vodu 3v1 nevidela ale vyzera to naozaj skvele a uz aspon viem co chcem na Jeziska 🙂

kremko
12. okt 2015

u mňa je 1 micerálna voda