Aké koníčky stíhate popri starostlivosti o detičky?

daska_tesco
11. sep 2015

Čo všetko sa dá stihnúť popri starostlivosti o vašich drobcov? Čo vás najviac teší?
Pri objednávaní tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov, môžete získať za rok až 6 dní naviac. Toľko času totiž venujeme nákupom v obchodoch za rok. A určite sa dá čas využiť lepšie 😉
Podeľte sa s nami o svoje koníčky a jednu z vás zajtra ráno odmeníme 15 eurovým kupónom na nákup tovaru cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov 🙂

gabrielakin
11. sep 2015

@daska_tesco Ja taktiez nemam cas na ziadne konicky,jedine ak nakupovanie mozno povazovat za konicek.Kedze som sama na deti,obcas si pozriem cely jeden diel Sultana na nete 🙂 aj ked to pozeram zvycajne az do 1 rana,inak nemam sancu 😀 som rada ak mam upratane a navarene

matricia
11. sep 2015

Doucujem deti z rodiny a deti známych. Teraz v septembri sa začneme učiť s tetinym synkom matiku. Rada pozerám aj správy, keď sa dá, čítam, lustim krížovky, plávam, nakupujem,fotim.

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@doska Nádhera! 🙂
Inak, kam doručujeme cez službu Tesco Potraviny domov si môžeš skontrolovať zadaním PSČ tu: https://www.tesco.sk/potraviny-domov/dorucujeme...

daska_tesco
autor
11. sep 2015

@zuzka317 nádherné 🙂

daska_tesco
autor
11. sep 2015

Milé mamičky, ďakujeme za všetky vaše komentáre, stretneme sa opäť zajtra. Ak vás služba Tesco Potraviny domov zaujala a chcete ju vyskúšať - posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma pri prvom nákupe 🙂 Pekný večer!

arabellka
11. sep 2015

@daska_tesco ano, aj Nesbo,ale tiez Theorin, Larsson, Kepler....az si sama zavidim ked mam novu knizku, fakt vazne. ...sialene skvely pocit neznameho.....Ale citam aj americke a ine, len severeske, za tie roky musim potvrdit,ze nie su tak drasticke,pritom je tam nasilie aj napatie, su silne.

doska
11. sep 2015

@daska_tesco dakujem mrknem to 🙂

dankaa78
11. sep 2015

Su to spolocne konicky.Moje aj deti🙂 PLAVANIE .

digitable
11. sep 2015

@dai v tv som nesledovala nic odkedy sa maly narodil. Obchadzam ju len z dialky a priznam sa.ze ma to uz ani netaha....

zzuzanah
11. sep 2015

ked sa mi narodila dcerka moj zivot sa uplne zmenil, takze najvacsim konickom je ona. Zacala som sa zaujimat o zdravie babatka, studujem vsetky mozne knihy a clanky na nete, prostredníctvom dcerky sa tiez mojim konickom stala zdrava vyziva, pretoze chcem, aby som ju krmila len tym najlepsim. Ďalsi konicek, ktory som vdaka nej objavila su masaze. Prihlasila som sa na kurz masirovania bábätiek a velmi ma to zaujalo. Takze mam nastudovane aj rozne masaze ktore sa daju aplikovat aj na dospelých (masaz noh, sije, ruk,...). Ruka v ruke s tym ide muzikoterapia a aromaterapia - celkom fajn oblasti, v ktorych sa clovek dozvie vela noveho a praktického pre bezny zivot. Dalsim konickom sa mi stalo plavanie s bábätkami. chodíme tam uz do jej styroch mesiacov a tak skoro s tym neprestanem. Zivot na materskej dovolenke sa da prezit velmi plnohodnotne, ak si clovek z kazdodennych povinnosti spravi kazdodenne konicky 😉 . Ked dcerka zaspi, tak sa vraciam ku konickom ktore som mala ako bezdetna - citam knihy, vyšívam, zacvicím si. No a samozrejme sa venujem aj manzelovi 😀 .

danaholanova
11. sep 2015

Ja som znova zacala hrat na gitare a spievat, este mame zvieratka tak okolo nich oddychujem, mame psa, macku, prasiatko,husy, kacky, sliepky tak okolo nich treba hladkat a starat sa a tiez zahradka s kvetmi, jedna bylinkova a zeleninova.

puklica13
11. sep 2015

Knihy , knihy a knihy...a este dobre filmy 😎

aluxka
11. sep 2015

Ja si vždy keď ideme spať zoberiem knihu a čítam si. Je to pre mňa veľký relax a zároveň sa snažím postupne naučiť malú zaspávať samú. Rada by som sa venovala niečomu plnohodnotnému, čo by ma bavilo a zároveň uživilo 🙂 Keďže mám manžela kamionistu a materská dovolenka sa mi pomaly ale isto kráti, uvažujem a zvažujem každý deň niečo.

irenaliza
11. sep 2015

Keďže mám 4 deti ,oni ma zaúčajú do svojich koníčkov. Keď príde jedna domov začne mami poď naučím ťa kroky na ľudový tanec,tak sa učíme, hneď druhá mami pozri, ako hrám na flaute, naučím ťa čítať nity,chceš? No jasné, tak máme nástroj, neskôr zasa: Mami, poď dnes sme sa učili na výtvarnom krúžku maľovať s tušom, pod je to super. A lebo jedná dcérka miluje vymýšľať si príbehy a teraz začala aj v Aj a a potom podľa toho hrávame divadlo. takže koníčky mojich detí sú aj mojími, ani neviem ako ale niečo pochytím a som rada, že ma berú do partie.
Ale keď zaspia miluje aspoň chvíľu ten kľud a ticho, nevadí, že byt je po výbuchu... to počká, ja si sadnem a chvíľu sedím to je môj koníček a potom lúštim krížovky, milujem to, aspoň si cvičím mozgové závity, veď to treba, lebo postupne starneme, tak trénujem a mám to rada a rada vymýšľam a studené misy a studenú kuchyňu, vymýšľam rôzne pomazánky a šaláty, to je fajn. Takže všeličo, ale niekedy vôbec nič. Pekný deň. 🙂

najjulinka
11. sep 2015

Ja rada lyžujem. Ale teda viem sa urvať len na večerné lyžovanie ak su deti zdrave (necham manželovi všetky)... A ak je sneh... A hodka lyžovania mi trva 3hodiny mimo domu... Takže posledne 2 zimy myslim som sa urvala 2x a 3x na "lyžovačku".. kedže choroby deti a sneh su vacsinou v zime, tak sa mi to moc prekrýva 😀 😀 😀 (mame aj ZŤP dieťa a na to sa nalepí každy bacil..... 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄 ).. inak sa moc urvať neviem.. nakrmiť našu Niku vieme len ja a muž... takže žiadne spoločné oddychovanie... alebo len an velmi krátko... 😔

xevulax
11. sep 2015

Ja toho vela nestiham, kedze mam tri male deticky na konicky cas vobec nie je. Starsia dcerka (3rocna) konecne zacala chodit do skolky (aj ked zatial len na pol dna), ale tesim sa, ze konecne po 3 rokoch na materskej od pondelka zacinam navstevovat kurz anglictiny, ktory pravdepodobne bude mojim konickom 🙂 tesim sa ze sa aspon trochu dostanem do starych kolaji a oprasim stare vedomosti a dobre si pomecam v inom jazyku a ponamaham tu moju hlavu .

purinkaa
11. sep 2015

Obrovskú radosť mám z šitia hračiek pre moje detičky a ich kamarátov, veselých nohavíc, ktorých nikdy nie je dosť......najnovšie som objavila vyrábanie kytíc zo saténových stužiek.......pletenie z papiera.......servítkovú techniku.......
Milujem aj cestovanie, turistiku, fotenie,......
Moja malá ochutnávka...... 😉 😉 😉

yvaine
11. sep 2015

Moje konicky su citanie, malovanie ci kreslenie a tvorenie vsakovakeho druhu-to podla nalady... ale, ked sa drobec narodi asi chvilu cas velmi nebude...

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@zzuzanah Hneď by som šla na takú dobrú masáž ! 😉

fazulka17
12. sep 2015

ta asi žiadne nanajvýš večer prečítať knihu alebo pozrieť telku 🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@irenaliza To máš vlastne domácu súkromnú ZUŠku 😀 a učitelia /deti/ sa ti venujú individuálne 😉

daska_tesco
autor
12. sep 2015

@purinkaa Prekrásne !

irenaliza
12. sep 2015

@daska_tesco jasné, dievky sa prihlásili na všeličo a ja doma učím sa s nimi, je to super, čo som zameškala v mladosti tak doháňam. 🙂 🙂

daska_tesco
autor
12. sep 2015

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše príspevky. 🙂 Odmenu 15-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @darina1952
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

Ak chcete vyskúšať donáškovú službu Tesco Potraviny domov, posielam E-kupón na prvý dovoz zdarma. Hádam poteší 🙂