PIATKOVÁ SÚŤAŽ O 30 EUR!

daska_tesco
11. sep 2015

Mamičky, čo je Klikni & Vyzdvihni?

Jednu z vás zajtra ráno za správnu odpoveď odmeníme poukážkou 30 eur na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov.
https://www.tesco.sk/potraviny-domov/ako-to-fun...

Ahojte, mamičky, ďakujeme za všetky vaše odpovede. 😉 Odmenu 30-eurový kupón na nákup cez donáškovú službu Tesco Potraviny domov pošleme: @zzuzanah
Výherkyňa, prosím, pošli nám svoju adresu do správy.

mimiatomi
11. sep 2015

objednám si tovar cez internet Vy mi ho pekne pripravíte a potom si ho vyzdvihnem na odbernom mieste 😉

matricia
11. sep 2015

Tovar si pozriem a objednám cez internet, vy mi ho pripravíte, prichystany má počká v optimálnych teplotných podmienkach a ja si ho vyzdvihnem🙂.

angelheart
11. sep 2015

Klikni & Vyzdvihni - ja si tovar objednám klikaním cez internet, prípravu nákupu nechám na zamestnancov Tesco a potom si ho vyzdvihnem vo vybranom obchode bez toho, aby som vystúpila z auta.

ivankajar
11. sep 2015

Je to internetova služba - Tesco domov z ponuky si vyberiem čo potrebujem - objednam - a Tesco mi prinesie objednaný tovar , ktorý vyplatim . A donesú mi ho až k dverám 🙂

jarnicka
11. sep 2015

Dobry den
Klikni a Vyzdvihni
je to super služba, kotrú ponúka Tesco, cez internet sa prihlásim, vyberiem si tovar, zvolím si čas, pridám zľavový kupón ak nejaký je, pripočíta sa mi dvojnásobok bodov na clubcard, zvolím si či si tovar vyberiem v pobočke alebo mi ho prinesú až dovom, zaplatím priamo alebo pri preberaní tovaru kartou.
Je to výborná vec ak nemám čas čo asi ho asi ani nikto veľa nemá a môžem sa venovať detičkám a svojim aktivitám. 🙂

erika630
11. sep 2015

tovar, ktory chcem si objednam na internete, vy mi ho pripravite a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem

alex21
11. sep 2015

Všetko, čo potrebujem, si jednoducho vyberte kliknutím online a Vy mi celý nákup v 100 % kvalite nachystáte a ja sa poň zastavíte cestou okolo, vtedy keď mi to vyhovuje. 🙂

zuzka38
11. sep 2015

Objednam si tovar online a vyzdvihnem na odbernom mieste kde bude na mna cakat 🙂

evula1984
11. sep 2015

Sluzba Tesca - kde cez internet naklikam tovark ktory chcem kupit a Tesco mili pracovnici mi ho pripravia a ja ho uz len vyzdvihnem na urcenom mieste bez toho aby som vystupila z auta. Setrim cas ;)

kvetinka15
11. sep 2015

Tovar si na internete objednám, vy mi to pripravíte a ja si tovar na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

eeeeerika
11. sep 2015

Tovar si na internete objednám, vy mi ho pripravíte a ja si ho osobne na odbernom mieste vyzdvihnem 🙂

dankanejezka
11. sep 2015

Cez internet si objednám, čo potrebujem, vy mi to nachystáte a ja si to už len vyzdvihnem na odbernom mieste bez toho, aby som vystúpila z auta, super 😀

lienka.7
11. sep 2015

Klikni & Vyzdvihni je úplne bomba služba - ja si len online kliknem, čo od Vás potrebujem, vy mi to všetko pekne nachystáte a ja si nákup vyzdvihnem pekne na Zlatých Pieskoch, kedy mi to vyhovuje, a to nemusím ani z auta vystúpiť 😀 😀 😀 😀

grassiella
11. sep 2015

Naklikám čo by som potrebovala cez http://potravinydomov.itesco.sk a potom už iba prídem do obchodu vyzdvihnúť. 🙂

kristinka86
11. sep 2015

Nakúpim cez internet a osobne si to vyzdvihnem v predajni. 😉 Pekný deň!

karolina297
11. sep 2015

Tovar o ktorý mám záujem na internete objednám, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste už len vyzdvihnem.

matusik24
11. sep 2015

Tovar, ktorý chcem si objednám na internete, vy mi ho pripravíte a ja si ho na odbernom mieste vyzdvihnem - super služba + ušetrenie času 😉

jadeka
11. sep 2015

Vopred vybrany tovar si objednam a vyzdvihnem si ho na určitom odbernom mieste najbližšie v blizkosti bydliska.

paty442
11. sep 2015

Tovar si na internete objednam, vy nam ho zabalite,pripravite a ja si ho potom vyzdvihnem na odbernom mieste 🙂

arabellka
11. sep 2015

nakup ktory si sama vyberiem cez net mi v tescu v BA,v Kosiciach a v Nitre nachystaju a ja si ho za 1 euro,/teraz tusim zadarmo/ len vyzdvihnem, ale nevyrovna sa sluzbe Tesco potraviny domov, je to uplne bezkonkurencne najlepsia vec od Tesca a to nie len na velky nakup, kto skusi parkrat, zacne takto nakupovat pravidelne. pracovnici ktori vozia tovar su mili, privetivi...bonus tejto sluzby.

terka1607
11. sep 2015

Tovar si objednám cez internet, vy ho pripravíte a ja si ho vyzdvihnem.

kuka221
11. sep 2015

Objednám si tovar na internete , v obchode mi ho vychystajú a ja si ho len vyzdvihnem

hotacka
11. sep 2015

Objednam si tovar na nete ,vy ho vypravite a ja si ho už len vydvihnem 🙂 paradičkáááá 🙂

nikuska315
11. sep 2015

Ja si tovar cez internet objednam, vy mi ho zabalite/ pripravite...a nasldne si tovar prevezmen na odbernom mieste.. 🙂

smolki
11. sep 2015

Objednam tovar na internete ,vy ho vypravite a ja ho uz len vydvihnem

espresso
11. sep 2015

Staci si vybrat tovar, o ktory mam zaujem, objednat si ho, a vyzdvihnut 🙂 Dufam, ze coskoro tato sluzba bude dostupna aj v dalsich obchodoch Tesco.

dominikamiklosova
11. sep 2015

Objednam, zarezervujem cas vyzdvihnutia a zastavum autom pri odbernom mieste a nalozim do auta a frciiiiim. Nemusim travit cas nakupovanim v obchode.

happybarbis
11. sep 2015

Klikni a vyzdvihni je služba, ktorá po objednaní nákupu cez internet slúži na to aby ste mi tovar nachystali a ja si ho len vyzdvihnem bez toho aby som strácala čas v supermarkete 🙂

keiperka
11. sep 2015

objednám si tovar cez internet, Tesco ho pripraví a ja si ho prídem len vyzdvihnúť, nemusím ísť priamo do obchodu nakupovať.

stratenanajdena
11. sep 2015

dobry den, objednam si tovar cez internet a potom si uz len pridem na hotove po zbalene tasky, nakolko tesco moj nakup medzitym nachysta 🙂