2-mesačné bábo menej papá

tatiana234
30. dec 2023

Ahojte mame 2 m babatko a par dni nám slabo papa chorá neni a je psok9jna ale myslím so ze necíti hlad vôbec v noci mi nejedla od 7 a zobudila som ju až o 2 ja aby išla jest. Pekne nám papavala davku 120 teraz ledva 90 už to trvá asi týždeň . Ďakujem za rady

zoe_2
30. dec 2023

Nechala by som ju v noci spat, ja som dieta budila kazde tri hodiny a teraz sa mi furt v noci budi

natall113
30. dec 2023

Tiež by som ju v noci nebudila, dcéra mi od 3 týždňov spala od 6 večer do 6 ráno nikdy som ju nebudila

dadka1997
30. dec 2023

@tatiana234 nikdy by som dieta nebudila, pre tvoju potrebu si mlieko odstrekni, ale dieta nebuď, keď bude hladné vypýta si .. skus si babatko vazit, pred jedlom a po a zapisuj si do tabulky .

anavixy
30. dec 2023

Nevidim dovod budit dieta v noci na krmenie, pokial nie je dojcene (vtedy sa ma zvazit budenie kvoli tvorbe mlieka). Druha vec je, ze pokial spi dieta zavinute, tak je spanok umelo predlzovany, co nie je pre tak male dieta ziaduce. Mnozstvom mlieka, ktore teraz spapa by som sa neznepokojovala, treba sa riadit dietatom, pokial na porandi zistis, ze nepribera dostatocne, tak to ries, inak nebudit, neprekrmovat.