Ako dlho ste dávali HA mliečko?

ada510
1. feb 2014

Ahoj maminky môj syncek bude mať 6 mesiacov sme na HA mliecku chcem sa spýtať dokedy ho este dávať či sa alergia stratila a kedy alebo ste používali sojove či kozie mlieko? A čo mliečne vyrobky neskôr? Ďakujem

sense
3. feb 2014

@ada510 myslim ze pokial v rodine nie je nikto alergik tak to bude v pohode, ale bud pripravena na to ze mozno prve dva dni bude zle kakat, az po nejakom tyzdni desiatich dnoch sa ukaze ako na mliecko reaguje...ja som alergicka a mala bola v pohode este sa jej aj stolica zlepsila a bola normalna s HA mala taku zapachajucu zelenu

amigad
3. feb 2014

my máme 16 mesiacov a už dva týždne kombinujem H.A.3 + BEBA pro 4,aby lepšie zasýtila.Inak mňa osobne mliečne výrobky extrémne zhlieňujú aj troška mlieka v káve.Malá už papávala miláčiky, monte a paulu (pri posledných miláčikoch sa neskutočne vygrcala - odhlienila, ale to sme práve začali nejakú vysokoteplotovú chorobu - ani sme nevedeli presne čo, len sme mali vysoké teploty).Teraz v pohode papáme coop jogurty hlavne broskyňu. No a ešte plánujem kombinovať takto H.A a PRO min do 2 rokov a postupne prejsť na kravské.Novčerajší prvý pokus urobiť kakao sa nepodaril - odmietla, ale kravské mlieko mi odpije z pohára ak si dávam ja, nonesmiem jej ho naliať extra pre ňu.