Ako papajú vaše deti kozie mlieko?

adriana7
8. jún 2011

ahojky, maminky, malá má alergiu na 3 bkm a tak sme teraz na sójovom, ale mám možnosť dávať malej aj kozie mliečko, len neviem, ako. preto vás poprosím o rady, ako ho prípadne riediť, ako často sa môže papať, len prosím, žiadne kritické reči, že kozie nie, ja som o prospešnosti tohto mliečka presvedčená, len si neviem dať rady, ako s ním pre 9 mesačné dieťa...vopred moc ďakujem

gaby21
9. jún 2011

Ahoj, aj ja som zacala davat malemu kozie mliecko asi ked mal devat mesiacov. Takze, neriedim mu ho vobec, myslim, ze by to bola skoda, robim mu z neho kazdy vecer kasu, ale ziadne krabicove, kupujem v kauflande alebo tempo markete v bio kutiku POHANKOVE, PSENOVE, KUKURICNE, RYZOVE kase a nedochucujem nicim, ziadny cukor ani med, do ryzovej dam niekedy banan, su skvele. Schvalujem tvoju volbu kozieho mlieka, je velmi zdrave, moj syn este nikdy nebol, chory, ani len sople nemal, vsetky ockovania bez reakcie, dokonca minuly tyzden aj obavana MMR vakcina ZATIAL bez reakcie, takze GRATULUJEM k vyberu 😵

kaja73
9. jún 2011

Ja som objednala bio sušene plnotučne mlieko cez internet-maly ma tiež alergiu na BKM a tak som sa rozhodla to skusit,ked mal maly cca 15m-to už bol takmer 10m na bezmliečnej diete.Treba si vsak dat pozor,lebo ak ma niekto alergiu na BKM,tak na 70% ma aj na kozie mlieko.Myslim, že kazein je v oboch,takže ak problemy sposobuje on,tak si moc nepomožes.Moj to toleroval a tak som po 2m zacala testovat aj kravske mlieko-najskor jogurty,teraz 3 den aj normalne UM a je to zatial OK.Podla novych vyskunov sa ma začat testovat BKM po 6m prisnej diety,casto je už vtedy vyhasnuta.Neviem ako dlho ste na diete,ale ak nie pol rok,tak by so ten pol rok potiahla a potom otestovala to kozie mlieko.Mne sa tiež pozdavaju jeho učinky.Ak mas domaci zdroj mlieka,tak ho hlavne riadne prevar-može byt zdrojom kliestovej encefalitidy.

slavkaa27
9. jún 2011

Tiež chcem začať s kozím mliekom. Počula som o ňom toľko plusových informácií. Sme závislí na mlieku, teda ja a malý. Dúfam, že nám len a len prospeje. Len ma prekvapilo, že ho dostať aj v Kauflande. Ja som začala hľadať inzeráty na nete, že kto predáva 😎 .