Akú vodu používate na zarábanie umelého mliečka?

amatula
3. mar 2009

ahojte hladala som ale nenasla som nic o tejto téme 🙂
zaujmalo by ma aku pouzivate vodu na zarabanie UM.a detskej kase ,,ci len dojcensku:Lucka,Drobcek........alebo aj normalnu z vodovodu?????????
Ja sa snazim pouzivat len dojcensku,teda aspon pokial je drobec malí,ale stane sa ze nam dojde a pouzijem z vodovodu 😅
máme prirodny pramen,ale obcas ju chloruju tak to asi nieje zrovna vhodnee 😒 pre mimcá.....
aku pouzivate 🙂 ?

lenka1smejka
6. júl 2010

Ja som nikdy nekojila,malej som zarabala mlieko a prevarenou vodou z vodovodu.Teraz uz neprevaram vobec jednoducho napustim a je.Nikdy nemala ani soplik ani cerevnu chripku-NIC

sabiatko
6. júl 2010

tak ja kupujem len lucku... ale zda sa mi trocha perliva, co je divne, ked je pre dojcata. inu som ale nenasla. prvy mesiac sme byvali v madarsku, tam som kupovala vodu jana. kde kupujete dojcenske vody? no inak ja ju po tretom tyzdni maleho neprevaram.

beruska24.9.
6. júl 2010

Používala jsem kojeneckou vodu Fromin (kupovala v lékárně), teď i Aquilu nebo Dobrou vodu. Stále převářím, prý se má převářet do roka. Vodovodní máme hnusnou 😝 (smrdí chlórem) sama ji nepiji, takže ani malé nedávám.

cmulinko
6. júl 2010

Pouzivam prevarenu vodu z vodovodu...pri prvom synovi som prestala prevarat vodu,ked mal 1,5 roka a pri druhom synovi este vzdy prevaram.

luci_enka
6. júl 2010

Mame tvrdou vodu a pouzivali jsme Toma Natura neperliva - vysla nejlepe v testech, paradoxne kojenecke vody jako Fromin a Aqua Anna nevysly moc dobre, byly tam prekrocene nejake hodnoty 😒

miska333
6. júl 2010

do kedy sa ma davat dojcenska voda a do kedy sa ma celkovo aj z vodovodu prevarat?

ivkaivka
6. júl 2010

od zaciatku davam prevarenu z vodovodu. Prevaram doteraz

berus222
6. júl 2010

nikdy som nedavala dojcensku vodu, vzdy len prevarenu z vodovodu. teraz mu zarabam mlieko prevarenou a z pohara pije cerstvo "nacapovanu" z vodovodu.

meza
6. júl 2010

ja som do pol roka kupovala lucku a potom sme kupilu BRITU s filtrom a uz sme ficali na vode z vodovodu 🙂))

suzik77
6. júl 2010

ahojte, ja prevaram vodu z vodovodu, necham vychladnut a tak...

@berus222 pocula som, ze vraj aj ked ju neprevaris, ale nechas ju "odstat", tak 2-3 hodinky, tak ten chlor vyprcha a voda je nezavadna... ci to je pravda, ktovie?

lenka1smejka
7. júl 2010

berus222-aj ja na mlieko davam prevarenu ale na pitie rovno z vodovodu

kukulka21
7. júl 2010

ahoj ja som do roka pužívala lucku a potom normalnu z vodovodu,veď teraz je aj ta reklama pijem zdravú vodu,vodu z vodovodu...

klara.t
7. júl 2010

Mám půlroční holčičku. Dávám vodu z vodovodu, ale u nás má parametry kojenecké. Stačí si zavolat na vodárny nebo OHES (hygiena) a poptat se. Vodu převařuju - dělám čajíček, takže na to je ta horká i nutná. Převařovat budu až deo roka, pak už ne.
Chlor vyprchá, když jí necháte nějakou dobu stát. Stačí si jí dát třeba ve džbánku do ledničky, tam vyprchá taky.

l.s
7. júl 2010

no u nas je voda z vodovodu hnus ja malemu kupujem aj ked uz ma 4 roky a nedavam mu ju a ani nabudem mali sme taky zazitok ,ze v obci sa niekto nechtiac napojil kanalizaciou na vodu a doslo sa nato az o mesiac tak to bol humus a len sme sa cudovali co ta voda zapacha 😝 😝 😝 a celkovo je strasne zla aspon tu unas v PNa okolie.