Dokedy ste dávali deťom Nutrilon?

mariangela
20. nov 2011

Ahojte mamičky..dokedy ste dávali deťom Nutrilon? Minule ma bola pozrieť kamoška, ktorá žije v Anglicku a povedala, že tie chemikálie nedávajú deťom ale jogurt smotanový rozriedený s vodou, ako náhradu Nutrilonu..čo na to poviete?

jessicax
12. mar 2012

davam Nutrilon a pokracujem urcite do 3 rokov tak ako pri starsej dcerke...

amartina24
12. mar 2012

ja som UM mliecko davala do 2 rokov a potom som presla na kravske.........nebol ziaden problem 🙂

eva76
12. mar 2012

Malý má rok a NUTRILON pije vždy večer pred spaním. Pokiaľ ho bude chcieť tak mu ho budeme dávať. Ale asi len cca do 2 rokov. Uvidíme

maji9
12. mar 2012

9 mesiacov, zacal uz z toho vracat,odvtedy davam polotucne mlieko,uplne zmena prespime celu noc ziadny problem.Ja si myslim ze na Slovensku iba robia Reklamu aby rodicia to davali detom do 3 roky.Ja som zila v USA a UK 7 rokov tam max.do roka davali rodicia detom umele mlieko.

kajkape
12. mar 2012

Ahoj, no my sme Nutrilon davali do dvoch rokov, potom sme presli na Sunar a od troch rokov plnotucne mlieko Levimilk, alebo Rajo (to ma dlhsiu zaruku, tak to malokedy kupujeme). Nelutujem tuto volbu, budem tak aj pri dcerke robit.

vivusika
12. mar 2012

Staršia pila Nutrilon do troch rokov, synátor bol do 20 mesiacov dojčený, potom akékoľvek mlieko odmietal, ale kašu som varievala nie z nutrilonu - ten mu nechutil, ale z Hami mlieka alebo zo Sunaru do dvoch rokov, potom sme už prešli na origoš kravské mliečko od kravičky - pravdaže prevarené 🙂

skoricaxx
12. mar 2012

No nutrilon tak do 15mes a postupne som ho začala riediť polotučným mliekom. Treaz máme 2,5roka a frčime na kakae

terina25
12. mar 2012

moj syn je alergik na kravské mlieko,takže stále je na UM-na nutrilone 3.aj keby alergický nebol,tak určite by som mu dávala min.do 2 rokov.aj dcére som dávala do 2 rokov UM,ale sunar.teraz dávam kravské.dokedy bude syn na UM netuším.uvidíme,čo povie lekárka.no myslím si,že určite do tých 3 rokov budeme musieť dávať umelé.

beruska.zuzanka
12. mar 2012

Každý deň do roka a po roku na striedačku s KM, plnotučným, snažím sa s čo najmenšou trvanlivosťou kupovať.
Zhruba v 20tich mesiacoch sme prešli úplne na KM, ak je chorá, tak, ako teraz, kúpime UM, aby ju klasické nezahlieňovalo.
V 20tich mesiacoch preto, lebo, keď mala rok a pol, bolo v strede leta a vtedy mlieku veľmi neverím... tak preto až koncom leta 🙂

esterka111
13. mar 2012

lekarka mi povedala,ze kravske mlieko zacneme davat az po 2 roku,potvrdili mi to viacere lekarky.nutrilon tak do 2 roku a potom dost.

angellinka
14. mar 2012

davam doteraz,lebo mu chuti a ine nechce,neriesim to 😉 ale teda my nie nutrilon,ale Nestle

miti
14. mar 2012

cca 3roky presnejsie si urcilo kazde dieta do kedy ho chcelo na veceru

mirka35
10. dec 2015

mame 3a pol roka a nevieme prestať;)