Aké sú vaše skúsenosti s mliekom Hipp Ar?

megicka007
4. aug 2019

Ahojte, prosím vás aké máte skúsenosti s týmto mliekom? Mala ho užíva už týždeň to začiatku bolo všetko ok no teraz mi to príde ze často kaka a veľmi veľa niekedy doslova až po lopatky neviem ci je to v poriadku bojím sa ze mi nič ani ne priberie a posledne dva dni bola aj taka nepokojna začala som jej dávať k tomu mlieku aj probiotika nemyslite že aj tie by to mohli ovplyvniť? Za každú radu ďakujem 🙂

kika831
4. aug 2019

@megicka007 ja by som urcite nepridavala probiotika k mlieku- umele mlieka uz ich totiz obsahuju. Vyskusajte mlieko niekolko dni len samostatne a uvidite.

rozkosnica1
4. aug 2019

My sme museli mliecko zmenit, vymenili sme qsi 7 znaciek, presne z Hippka a z Humany nam takto vela kakal, riedke, uplne po lopatky a niekedy az v dupackach nalozene, skoncili sme s Bebou a všetko bolo v poriadku

barunka.k
5. aug 2019

@megicka007 my sme mali mliecko HIPP AR a boli sme s ním spokojní...dávali sme jej k tomu aj probiotiká Biogaia každý deň a žiaden problém....možno treba skúsiť iné mliecko...nám napríklad Beba AR vôbec nesadla..resp grckala aj po nej občas...každé mliecko je inak zahusťovane asi ozaj poskusat...

megicka007
autor
5. aug 2019

@barunka.k no aj my sme boli doteraz spokojní s mliekom a ako som v piatok pridala probiotika tak strašne veľa kakala uvidím vyskúšame to bez nich a možno bude dobre ale pre istotu sa aj s doktorkou poradím len som chcela vedieť ze aké skúsenosti majú aj ostatné ženy 🙂

barunka.k
5. aug 2019

@megicka007 a aké dávate probiotiká? Možno je to ozaj nimi skúste vysadiť a uvidíte😊

megicka007
autor
5. aug 2019

@barunka.k probiofix uvidíme ako bude bez jich 🙂