Mesačná dcérka je stále hladná

nicoolmatusova
28. mar 2019

Ahojte mamičky,chcela by som vás popýtať o radu mám mesačnú dcérku a dávam jej UM (Beba1)ale po ňom mi kaká len raz za deň je to normálne? A ešte sa chcem spýtať či jej to mliečko robí dobre lebo keď jej dávam papať tak vypije 80ml a potom je stále hladná a spravím jej 120ml a nedopije a potom je nepokojna a stále mrnči a nechce spať ..

miriam11
28. mar 2019

@nicoolmatusova mojim detom nerobila Beba dobre. Obaja mali po nej zapchu, syn z nej vracal, bolelo ho brusko, silne koliky. Mlieko sme museli zamenit.

zeytin
28. mar 2019

Mesačné bábo podľa mojich skúseností by malo vypiť okolo 100 ml, mrnčať môže kvôli bolesti bruška. Ja som kojila, ale bolesti bruška malému spôsoboval Vigantol.

hennyinnsbruck
28. mar 2019

Tak asi jej je 80ml malo ale 120ml veľa keď nedopije. daj jej 120ml uvidíš koľko jej ostane a toľko jej dávaj.
Treba zistiť co je babu, nemusí byť mlieko na vine, možno len bruško boli, neodgrglo atď...

Každému babu pasuje iné mlieko
Moja ma Bebu Pre od narodenia (bude mať 5mes) a vše ok. Stolicu máva každý deň raz, alebo obden.

mala_bodka
28. mar 2019

Aj moj tak mal pred tym ze vypil 70 a bol potom hladny ale viac nevladal iba sa kruutil.. a dosla som na to :D ked sa zacne krutit dam ho odgrgnut a potom mu dam dopit a a je spokojny 🙂

mala_bodka
28. mar 2019

Ano aj moj len raz denne, neboj vsetko sa zda byt v poriadku nemen mliecko len to skus tak ze medzi pitim si odgrgne 🙂

mih1325
29. mar 2019

@mala_bodka moja to iste,ked sanimi mrvi,odgrgne a je dobre

mih1325
29. mar 2019

A to iste ako u @mala_bodka, stolica raz denne a sme okej,malá je vysmiata