Môžem pridať Nutriton do Hippu?

zuzikb137
28. apr 2015

Ahojte.Malá ide mať 2 mes. a sme celkom dobre nastavení na Hipp Bio Combiotik.Len máme problém s miernym refluxom.Nemôže ležať na rovnom,z pusinky jej hocikedy vytečie trochu mliečka,čajíku,či sliniek,keď sa viac napapá,a má nižšie pod hlavičkou,až prehľta,ako sa to vracia.Tak dávame vyššie pod hlavu,skúšali sme menšie dávky častejšie,ale...cez deň skoro nespinká...môžem nutritonom zahustiť Hippko?

andje
28. apr 2015

@zuzikb137 ja som tym zahustovala bebu a malej to velmi pomohlo.

zuzikb137
autor
28. apr 2015

@andje Takže sa tým môže zahustiť akékoľvek mliečko?Super,trápi sa ona,málo spinká,nepokojná je,a aj my..

andje
28. apr 2015

@zuzikb137 neviem, ci sa to oficialne moze, ale my sme to tak robili a pomohlo.

zuzikb137
autor
28. apr 2015

Kolko ste toho davali,do akeho mnozstva mliecka?Kupili sme to,ideme to skusit,dufam ze to pomoze.

andje
28. apr 2015

@zuzikb137 fuuha, tak toto si uz nepamatam, ale myslim, ze na krabici je napisane davkovanie, tak skus podla toho. Este jedno upozornenie- malej sa to nedalo pit cez cumel s jednou dierkou, potrebovala vacsi.

selena2
28. apr 2015

Ja som tým 9 mesiacov zahusťovala bebu a malej sa polepšilo o sto percent.Ale si priprav cumlík s trošku väčšou dierkou.

zuzikb137
autor
28. apr 2015

@selena2 No,spapali sme,ale asi hneď zlepšenie neuvidíme,že?Svojej detskej ste povedali že to dávate?Našej som spomenula len,a že to je len pre dojčené detičky do mater.mlieka..ale skúsim,nedá sa mi pozerať na to,ako sa mi malá trápi...

selena2
7. máj 2015

@zuzikb137 My sme boli s malou hospitalizovaný v nemocnici a tam jej to naordinovali a som im za to vďačná.Žiadne problémy malá potom nemala takže neboj 🙂