Nutrilon a pučenie sa

28. mar 2023

Mám 8 týždňové bábätko a papá nutrilon nenatal. Veľa sa pučí, tlačí, plače po jedle. Čítala som že nutrilon dosť zapeká. Je to pravda? Dávam mu aj biogaiu aj sab simplex a aj tak tlačí ako keby na stolicu. Mali ste to niektorá tak? Aké mlieko pijú vaše bez problémov? Mám predčasniatko narodené v 32 tt

nikol789
28. mar 2023

Každému bábätku sadne iné mliecko.
My sme mali nutrilon ten nás zapekal...
Nám sadlo Hipp combiotik

liloastitch
28. mar 2023

My máme Nutrilon AR a tiež ju zapeká.

kris_tin257
28. mar 2023

Nutrilon je ťažké mlieko, aj v pôrodnici sme mali na výber bebu a Nutrilon a sestričky hovorili že po nutrilone zvykne boliet bruško že je to ťažké na trávenie odporúčali bebu radšej... My aj pri synovi aj pri dcére sadol HiPP combiotik

surama
28. mar 2023

Nutrilon bohuzial vela detickam nesadol. Mojmu davam Sunar, ale musis poskusat, co sadne tvojmu. U nas to bola dost viditelna zmena k lepsiemu, ked sme presli na Sunar.

viktoriac1
28. mar 2023

Ja mam 10tyzdnove babetko, a strasne sa puči, tiež aj po jedle aj cely den,ma bolesti, a stolicu ma každý deň ale bolestivú, a tým že vkuse tlači tak aj vkuse zvracka dávam mu nutrilon konfort kolik, už ho mame mesiac a ale podľa mňa mu nesedí, chystám sa ho vymeniť za kendemil alebo france lait

autor
28. mar 2023

My sme si dnes dali predpísať beba d tak skúsime a dúfam že to bude lepšie 🙏 lebo to nonstop pučenie sa je na nervy 🙄

100daniela
24. apr 2023

A ako vám sadlo nové mlieko?
Normálne som sa zamyslela či som ja nepisala túto otázku :D presne ten istý problém sme mali. Teraz máme Nutrilon profuture 1. Máme ho týždeň. Najprv vyzeralo že bude lepšie ale asi je ešte horší ako nenatal. :(

autor
24. apr 2023

@100daniela no z tohto nového aspoň pravidelne kaká každý deň, ale plač a pučenie sa neprešlo, aj keď musím povedať že trošku to bolo lepšie ale trápil sa malý aj s Bebou. Tak som kúpila kvapky babycalm a mám nové, kľudné bábätko 😃 odporúčam, tie kvapky sú zázrak 👌😃