Poradíte ohľadom Babylove od 12. mesiaca?

usmiateslniecko
6. máj 2016

Ahojte, potrebovala by som poradit ohladom mlieka Babylove od 12m (nema ziadne cislo na krabici). Dcerka ma rok a rano a vecer pije mlieko, doteraz sme boli na 3jke a vcera som kupila toto od 12m. Az doma som si vsimla odporucane davkovanie na den - 90ml vody/3odmerky UM to mi je jasne ved doteraz sme tak zarabali len vo vyssej davke voda/UM. Myslite si ze jej mozem zvysit davku napriklad 150ml vody/5odmeriek UM? Mne sa zda, ze to bude mat malo ked jej dam 1dcl mlieka. Skusali sme aj kozacie mlieko, ale vobec jej nechutilo. Dakujem za rady...

petrao2
6. máj 2016

A kolko vypila doteraz?treba postupne zvysovat aby si brusko zvyklo a nevracala z neho

seahorse27
6. máj 2016

90ml je malo pre rocne dieta. Moj maly pil v roku 150ml, teraz ma 18 mesiacov a pije 180 ml (180 ml vody + 6 odmeriek mlieka). Treba ale zvysovat postupne - najskôr na 120 a potom na 150. My pouzivame ine mlieko a tam je na 1 davku odporucanych 210 ml vody a 7 odmeriek mlieka, co moj maly zatial teda nevypije.

zabina27
6. máj 2016

tiez som si to na obale vsimla, ale vobec som to neriesila, davala som mu tolko, kolko pil aj predtym (do roka pil nutrilon), teda plnu flasu, 210ml. Ale tusim sme davali len rano takto, vecer uz kravske s trochou kase na zasytenie. inak toto um nie vzdy mali v dm, ked som potrebovala kupit, tak my sme to aj s tou 3kou striedali

sweetlife001
8. máj 2016

Ja tiez neriesim davam 300ml vody a 10 odmeriek mlieka..