Pridávanie Hipp čaju do umelého mlieka Nutrilon

veronikadan
25. jan 2013

Môj partner prišiel jedného dňa s nápadom (nebol jeho dočítal sa kdesi na internete)aby sme do umelého mliečka Nutrilon začali prisypovať HIPP čaj.Vraj aby bol chutnejší.Čo si o tom myslite.Je to vhodné ,nieje to vhodné? Najradšej by som nerobila žiadne pokusy,synček ma tri mesiace.

slniecko77
26. jan 2013

@spominanyotec a co tak jahodove granko? Mozno by mu chutilo este viac 😀

monika15
26. jan 2013

neee, urcite nie, ale uvar caj a ponukni raz za cas len cajik 🙂)) na smad 🙂
mi sme tak davali.....
Formula, plus voda od narodenia a cajik od 3 mesaica.... 🙂

slniecko77
26. jan 2013

..ospravedlnujem sa, ale toto je tak absurdne, ze som inak nemohla zareagovat 🙂

kbeata
26. jan 2013

@spominanyotec ja som malemu cca 4 mes.trosku riedila sunar s vodou,kde som predtym vyvarila rascu,neskor aj s vodou z ovsenych vlociek,no tie neodporucaju kvoli lepku,ale bol viac nasyteny a mal peknu stolicu 😉

domak2
26. jan 2013

@spominanyotec nikto nevravi ze mu to nebude chutit, ale odteraz moze to mlieko neochutene naozaj odmietat a potom co budete robit? skusat od feniklu az po paprikas? Neviem od akeho veku mozu byt deti ;;tired of milk'' ale pochybujem, ze od 3 mesiacov

hanuliq
26. jan 2013

@slniecko77 mozno aj nescaffe ved mlieko tam uz je 😉

slniecko77
26. jan 2013

@hanuliq 😀 😀 😀
..este, ze nas humor neopusta 🙂

spominanyotec
26. jan 2013

tento fenomen sa vyskutuje okolo 4 mesiaca http://www.sanitary-product.com/baby-care-tips/...

usiko
26. jan 2013

@spominanyotec joj boze ale nie vsetko,co je pisane po anglicky, je pisno svate...anglicania su takisto ludia,aj americania a takisto na net pistaju aj bludy ako aj slovenske weby...takze neviem o com tu tocis...ty si skus dat do ranneho mlieka alebo kakaa feniklovy caj, napriklad Hipp..mimochodom, hipp fenyklovycaj som malej kupila aj vyhodila...to je co za sajrajt? a samozrejme ze je tam pisane ze moze sa od 1. mesiaca, lebo neuskodi ani nepomoze, alebo takto\; neuskodi tak ze je to viditelne...ako som uz niekde pisala, tak mnohi rodicia detom kupiaq a ponuknu, sorry za vyraz, aj hovienko, ak je to na krabici napisane, ze sa to moze, tak preco by to tam vyrobca neuviedol, ze ano...

domak2
26. jan 2013

@spominanyotec no ved tam pisu, ze to netreba nejako riesit, ze je to bezne, o tej zmene jedla predpokladam uvazuju az po 17. tyzdni, inak by to bola velmi neseriozna stranka, a nejake ine stranky som o tomto nenasla. Inak to ze dieta odmieta chvilku mlieko sa deje aj u dojcenych deti, co maju vsetky prichute 🙂 Vola sa to laktacna kriza.

spominanyotec
26. jan 2013

Väčšina dojčiacich mamičiek zažila, čo je laktačná kríza. Toto pomenovanie znamená prechodnú zníženú tvorbu materského mlieka, ktorá však v žiadnom prípade nemá byť dôvodom na odstavenie dieťatka. .

spominanyotec
26. jan 2013

@domak2 tam pisu, ze to netreba prilis velmi riesit , ale aj to, ze treba pridavat prirodne chute , podla mna je fenikel priroda 😎

lea641981
26. jan 2013

@spominanyotec mas plne aj ty?ja to nechapem 😔 😝

lea641981
26. jan 2013

@spominanyotec places ze nie si zena?je ti to luto ci? 😖 chod na pivo 😒

lolinkamaminka
26. jan 2013

podla mna to je pekna hovadina...mlieko je mlieko a chuti detom take ake je...naco ho chcete prichucovat????fakt nechapem...a navyse granulovanym cajom????...neviem si predstavit kde taku somarinu dahy vygooglil...ked dietatku nechuti jedno mliecko, treba vyskusat ine a nie ho prichucovat, preboha este k tomu v takom malom veku. a v neposlednnom rade-ucit dieta na sladke uz od troch mesiacov je pekny noz na krk...co mu date potom? ako prvy prikrm cokoladku ci chleba s nutelou? 🙄

domak2
26. jan 2013

@spominanyotec Prave o tom hovorim ,ak chcete nieco pridavat tak az po 17 . tyzdni zivota, inak to nie je seriozna stranka (ani tak nevyzera ) a to je odporucane WHO, nic ine ako mlieko. Takto si mozeme povedat ze vsetko je v podstate priroda, a hlavne to u vas vyzera , ze to neostane pri fenikllovom granulovanom caji. A ked uz tak vravim, cisty fenikel z hociktoreho obchodu, detom netreba excesivne limity cukru

veronikadan
autor
26. jan 2013

@domak2 nie mlieko neodmieta.Nutrilon prijima uplne bez akehokolvek problemu.

veronikadan
autor
26. jan 2013

@spominanyotec ako vies ze si konal spravne? ked je dieta hladne spapa mlieko aj keby si don nasypal arzen.nabuduce by si sa mohol poradit na blogu s inymi rodicmi,skor ako nam to aplikujes do zivota,ked uz moje nazory nerespektujes tak si snad nechas poradit

kvetinka211
26. jan 2013

@spominanyotec ked dieta dost cika a primerane pribera tak do nicoho nebrblem, lebo to mozem iba pokazit. Umely hipp granulovany caj sypat do mlieka 3mes dietatu je pekna blbost. Das mu tak pravidelne viac cukru (pricom je jedno ci je to sacharoza alebo glukoza) nez je zdrave (+trochu chemie k tomu) a v dospelosti moze mat kvoli tomu cukrovku a obezitu. Ten link co si dal je stranka CINSKEHO vyrobcu plienok - nepochybne experta na detsku vyzivu 😀 Ale aj tak tam nepisu nic o tom, ze by sa dietatu mal sypat granulovany caj do mlieka. Aj ta anglictina na stranke je taka povedzme cinska alebo ako z translatora ... ale urcite si si mohol radsej prelozit odstavec: "In fact, parents did not need to care the taste of baby formula too much. If parents deliberately pursue the fragrant and delicious sweet taste of baby formulas, that will aggravate baby's taste. And in the future, it is very difficult to add those insipid complementary food and easy to cause child being choosy food. Therefore, regarding the taste growth of child's sense, insipid food is good choice."
Drzim palce aby vam babatko bolo este ochotne pit normalne mliecko a aby ste potom v pohode nabehli na prve prikrmy. Odporucam si kupit k tomu nejaku dobru knizku a postupovat podla toho (zeleninka, ciste ovocie, nesladene kase ...).

domak2
26. jan 2013

@spominanyotec s tou laktacnou krizou sa ospravedlnujem, mala som na mysli dojcenecky strajk 😅