Striedanie Sunar Premium 1/Sunar Sro comfort 1

simonaluk
26. mar 2022

Ahojte baby ,
Máme taký problém , malička ma 6 týždňov a asi týždeň ju pobolievalo bruško tak včera sme zmenili Sunar Premium za Sunar AR comfort
A plus kvapky espumisan tak nám to odporučila pediatrička,
Čo je dobré ztoho Sunaru ma stolicu, ale dnes už asi 3 krát do dňa ako keby ju preháňalo ale tak ako je spokojná lebo aspoň to zo seba môže dostať
Ale chcem sa spýtat či máte niektorá skúsenosti
Či sa dá striedať Sunar Premium spolu z AR comfort
Že by som jej riadne dávala premium ale keby ju bolelo bruško tak by som jej dala zase comfort ?

miskamicha
26. mar 2022

@simonaluk ja davam od narodenia sunar AR comfort...do 2 a pol mesiaca mala atolicu 6x denne 🙂 don6 tyzd. Aj kojena a ponkazdom kojeni dokrmovana. Pokial je spokojna..pribera..neries kolko za den kaka 🙂 moja ako pisem kakala 6x a priberala pekne...teraz ma 3 mes a tyzden a kaka 1x az 2x denne...crievka "dozreju" a bude lepsie. Mozes skusit aj miesat tieto sunare pol na pol podla mna ak chces...ja som jeden cas miesala AR a premium ale bolo to pre nu prilis riedke 🙂

simonaluk
autor
27. mar 2022

@miskamicha áno chápem,len to som tam zabudla napísať že, hneď po papani má aj stolicu hneď ,ako keby že to čo spapa hneď ( vykaka) tak neviem či je to ok alebo či mi z tým aj neschudne

miskamicha
27. mar 2022

@simonaluk za kazdym papanim? To aj dcerka tak mala..ze pomaly pri kazdom papani kakala 🙂 pozri skus nechat este nejake obdobie.. radsej tskto ako by mala mat zapchu...uvidis za tyzden-dva kolko priberie. Ked je spokojna ja by som jej nechala zatial. A to a tym kakanim..ona do toho kludne moze aj napišat...co ked ma.plienku velmi neodsledujes.. 🙂

mareri
27. máj 2022

nestriedala by som, ale dávala by som iba jeden typ mliečka, podla mna to nie je dobre stiedat