Synovi som dala umelé mlieko 1 namiesto 2

18. sep 2023

Mamky🤦‍♀️ štyri dni dávam malému umelé mlieko jednotku a už ma piť dvojku 🤦‍♀️ teraz som si všimla, že muž zle kúpil. Cítim sa hrozne 😢 mohlo mu nejako uškodiť?

zuzudrnda
18. sep 2023

Mne predajkyna UM, ktorá mala slušný prehľad povedala,že prvé mlieko má toľko výživy pre dieťa,že neuškodí aj keď ho potiahnem do 8m. Ak muž kúpil 1., nič sa nestalo.

autor
18. sep 2023

@zuzudrnda Dakujem že si tak rýchlo odpísala, ja mám tlak asi 200🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️ aha čiže môžem malému hocikedy pripraviť? Čiže nemusím vyhodiť celé?

bluemoon24
18. sep 2023

Nemohlo mu to nijak uskodit, normalne to dober, vubec nic se nestane 🙂 jednicka je “nejlvalitnejsi” tim, ze je pro nejmensi deti.

pinkgirl
18. sep 2023

Nič sa dieťatku nestane. UM 1a2 sa líši hlavne v energetickej hodnote - dvojka jej má viac v jednej dávke, plus sa líšia v pomere vitamínov.

vkatush
18. sep 2023

V pohode dávaj, to je orientačné ten polrok. Aj keď to potiahneš pár týždňov viac, absolútne nič sa nestane.😊

(Nebuď zlá na manžela, aj nám sa to môže stať 😂 ja som minule objednala veľký balík plienok. Pre môjho 10 kiloveho, ktorý nosí č.4 a prišli mi č.0. 😑 to ani v pôrodnici nemal, keďže bol veľký hneď od začiatku.

zuzudrnda
18. sep 2023

Presne tak, pokojne doberte a použijete po tomto už určené pre daný vek.

veronikaszabova
18. sep 2023

Nasa krpata bude mat o 2t 6m, doma mam 7 kartonov mlieka. Dokial nevypije toto, dvojku kupovat nebudem. Ani ma nenapadlo sa nad tym pozastavovat a riesit, ci tym uskodim malej 🙂 a ci ho mam vyhodit.

hennyinnsbruck
18. sep 2023

ako by mu to malo akoze uskodit??
Ako ? 🤦🏼‍♀️
To ako keby si napisala - zacala som s prikrmami o 3 dni skor…

Oh joj

nikpa
18. sep 2023

A čo sa mu podľa teba mohlo stať? Ozaj myslíš, že na tom tak záleží? Že dnes mu dávam 1, od zajtra má už pol roka a už musí len 2ku?! 🤦 Veď zapni obyčajný sedliacky rozum. Môj malý pil 1 do roka a 2 do 2,5 r. a žije

izabela181
18. sep 2023

Jasne že sa nič nestane 🙈 ja som tiež mala otvorené balenie 1, a pil ho až kým nedošlo. Keď sme prechádzali na 3ku tak to začal piť asi o týždeň skôr ako by “mal”.

123el123
18. sep 2023

🙈

ksebejka
18. sep 2023

Bože môj...vieš o Tom že niekedy umelé mlieka neexistovali a deťom sa dávalo kravské alebo kozie mlieko ? Žiadna jednotka, dvojka, päťka...porovnaj si zloženie jednotlivých mliek, tie rozdiely sú minimálne. A že 4 dni... 🙈🙈🙈

luc1a
19. sep 2023

Kľud nič sa nestalo, veď pred 4dnami ešte pil jednotku a logicky mu nijako neublížila tak ako ti napadlo, že akurat teraz by už ublížila lebo si neprešla na 2jku? 🤔 a ináč sú to mlieka pre deti a žiadne by nemalo ublížiť či? Ja som dcéram davala 1tku do roka a pol, 2jku do 2r a potom už kravské. takže som nikdy nekupovala č.3,4,5 či koľko čísel majú mlieka, ani neviem😁😁