Zelená stolica a soplíky

bibimarseila
18. okt 2018

Ahojte chcem sa opytat už týždeň dávam malému bebu H ,ale ešte mu dám doceckat jeden krát za deň . Už moc mlieka nemám ,ale prikrmovala som od začiatku a 2 mesiace. A začal mi asi tak tretí deň kakat tmavo zeleno a zapácha to a nieje to ani moc riedke ani tuhé .Kaka 1-2 x za deň . A ešte má aj soplíky . Je to v poriadku?

malinajahoda
18. okt 2018

Beba HA má štiepenú bielkovinu, tým pádom je mlieko ľahšie stráviteľné, je horké a stolica je tmavo zelená. Ale tie soplíky nemajú s tým nič spoločné. Či chorý nie je 🤔.

bibimarseila
autor
18. okt 2018

No asi je nachladnuty , aha tak to môže byt tou bebou?

malinajahoda
18. okt 2018

41@bibimarseila no u nás je to tak od začiatku. My máme síce Bebu AR na reflux, ale aj tam je stiepená bielkovina. Precitaj si na dóze od mlieka. Tam to máš napísané.

olinaaaa
18. okt 2018

@bibimarseila koľko ma malicky?

bibimarseila
autor
18. okt 2018

@olinaaaa 2 mesiace

katrin21
18. okt 2018

@bibimarseila netrap sa, je tam pridavane FE, zelezo a preto kaka na zeleno..je to uplne bezna vec, aj my sme to mali.
@malinajahoda nie je to bielkovinouz je to pridanym zelezom😉, info od lekarky.

malinajahoda
18. okt 2018

@katrin21 na Bebe je napísané, že je to stiepenou bielkovinou a nie železom. Preto píšem to co píšem 👍😉.

malinajahoda
18. okt 2018

Každé mlieko je iné.

katrin21
18. okt 2018

@malinajahoda tak moze to byt aj tym, ale vseobecne zo zeleza je zelena, tmava stolica...aj u dospelych.. a oni tam fakt pridavaju to zelezo, ine mineraly a vitaminy... tiez sme malj bebu HA

malinajahoda
18. okt 2018

@katrin21 áno, môže to byť. Ale keďže je v Beba AR a aj v Beba HA stiepená bielkovina, tak myslím, že aj na tej HA je to na dóze napísané.

katrin21
19. okt 2018

@malinajahoda to uz si nepamatam,mozno este niekde by som nasla tu pixlu od mlieka, ale ked sme sa pytali dvoch lekarok, tak mi povedali, ze je to tym zelezom.. ale tak mozno aj ta bielkovina to scasti moze robit..

malinajahoda
19. okt 2018

@katrin21 my máme Bebu AR a tam je napísané, že zelená stolica je spôsobená štiepenou bielkovinou.

olinaaaa
19. okt 2018

@bibimarseila je to v poriadku. Ak ti neplace že ho boli bruško a nemá zelené hnačky tak sa neboj.

bibimarseila
autor
19. okt 2018

@olinaaaa. A keď to tak zapácha je to tiež ok?

katrin21
19. okt 2018

@bibimarseila áno..aj to

bibimarseila
autor
21. okt 2018

Dakujem Vám za info je to asi tou bebou pýtala som sa aj kamarátky je pediatrička tak to potvrdila .

malinajahoda
21. okt 2018

@bibimarseila no vidíš. Treba si aj prečítať info co sú ba dóze. Hlavne ze je to v poriadku.