cindirella
Používateľ cindirella je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od cindirella.
cindirella
17. nov 2015

@dundulica ááno sú super 🙂 a hej presne odtiaľ som objednávala 🙂 prečo ti to zrušil?

cindirella
15. nov 2015

ja by som tiež asi hľadala niečo také ako hovorí jumama, alebo niečo podobné. U nás musí byť vždy niečo praktické ako oblečenie a tak a k tomu vždy nejaká maličkosť ako plyšák či už ako vankúšik v tvare zvieratka alebo niečo také. Aj puberťáci sa tomu vždy potešia, ale oni preferujú zase niečo zábavnejšie. Celkom zaujímavé sa mi zdali na giantmicrobes, ja som odtiaľ objednávala pre staršieho syna toho mravca :D tak vyskúšaj kuknúť, možno ťa niečo osloví. Ale ťažko je radiť, keď tebe môže vyhovovať úplne niečo iné 🙂

cindirella
11. nov 2015

@moni_ka0 počula som na to dosť sťažností. Že vraj sa to po chvíli rozpadáva a lepí na ruky...

cindirella
11. nov 2015

@9miriam9 ja by som asi vyberala podla toho čo ich baví. Určite majú koníčky atd. Inak súhlasím s tým čo píšu žienky predomnou určite by som nedávala peniaze, ani ja ich svojim deťom nikdy nedávam, vždy niečo kúpim a keď už naozaj neviem čo tak sa poprechádzam po obchode a čakám kým mi niečo padne do oka 🙂

cindirella
15. okt 2015

@3kvietok3 ja by som chcela hlavne niečo čo mi nerozhádže metabolizmus...a aby som chudla samozrejme 😀 odkiaľ si objednávala? 🙂

cindirella
14. okt 2015

Kočky, mohli by ste mi prosím vás poradiť? Rozmýšľam nad touto bielkovinovou diétou, ale na internete je milión stránok, neviem z kadial je dobré si objednať, s čím už máte skúsenosti atd....nech nevyhadzujem zbytočne peniaze 😀