fackolka
Používateľ fackolka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od fackolka.
fackolka
2. apr 2015

@harlinka mozno blba otazka ale weleda je uplne bez vone? hladam prirodnu kozmetiku ale vsetky bud vonaju alebo mi to smrdi

fackolka
2. apr 2015

@mamanikka a to chces na mieru alebo uz spravene a ze ti ho len dovezu?

fackolka
27. mar 2015

@hena6 skus ist do exisportu maju teraz dobre ceny aj manzel si tam pozeral bicykel a bol nadseny 🙂 jasa v tom nevyznam on trochu ano 🙂

fackolka
27. mar 2015

@arckatka @veselamirka2 baby skuste doktora Milly v ruzinovskej nemocnici je odbornik a hlavne ma ludsky pristup 🙂

fackolka
27. mar 2015

@jamnicka no ja by som radsej sla do predajne kde najdem kde to predavaju?

fackolka
16. mar 2015

Kamaratka mala tiez opakovane mykozy robili jej stery dala si spravit krvne testy a nakoniec s tym zacala bojovat ze prestala jest vsetky sladkosti (tvoria sa v nich v tele kvasinky) a zacala riesit svoju imunitu. Mykoza je nerovnovaha v tele.

fackolka
16. mar 2015

@jamnicka a ty si to objednavala cez ineternte ci maju aj nejake predajne kde sa to dá kupit?

fackolka
5. mar 2015

@veronikazadana držím palce sestre sa po 2 mesiacoch užívania femibionu800 podarilo otehotniet a už sa tesia z malej má skoro rok 🙂

fackolka
5. mar 2015

@veselamirka2 a kde v BA by mal byť či to je jedno? a má to byť chlap ci zena?

fackolka
5. mar 2015

A kde ste kupovali koženú sedačku?? a preco ste si vybrali práve tu predajnu?

fackolka
5. mar 2015

@hena6 a tie obliecky su k tomu ci sosobitne?

fackolka
10. feb 2015

@stastnazena2 dakujem pozriem 🙂 ako dlho ju mate? a ako vyzera po case?

fackolka
10. feb 2015

@hena6 a to čo je za paplón??

fackolka
22. jan 2015

baby kde kúpit dobrú sedacku? njalepsie kožu ale pravú nie žiadne čínske napodobeniny 🙂

fackolka
22. jan 2015

Baby poradte mi aky paplon pre alergika? Hladam nejaky kvalitny ktory ked operiem nezostane z neho len jedna velka hrca ktora poputuje do kosa. Dám na osobnú skúsenost a aby sa dal prat pri vyssej teplote

fackolka
22. jan 2015

@mamanikka no ja tiez hladam tu pravu pre mna ale zatial mi nesadla ani jedna a uz som minula peknych par € na kozmetiku 😒

fackolka
22. jan 2015

@stastnazena2 aj mojej sestre z nich bolo zle potom ich vymenila za ine a z tych jej zle nebolo 🙂

fackolka
24. sep 2014

no ja zacinam pozerat tuto temu lebo budem mat jesen a zimu nato aby som zariadila dietatu detsky nabytok 🙂

fackolka
24. sep 2014

divne by to veru bolo :D

fackolka
24. sep 2014

no v PearlDental maju ozaj citlivy pristup az mi niekedy stale hovoria co presne idu robit a ako to budem citit aby som sa pripravila :D navyse nemusim cakat a maju zhovievavost pri malych detoch az to niekedy nechapem 🙂

fackolka
24. sep 2014

@dadka246 to je super vysledok!

fackolka
24. sep 2014

stale jej to pripominat a pytat sa aby sa pytala.. male deticky je radost ale aj starost 🙂

fackolka
24. sep 2014

urcite by som do toho sla predsa len dieta nech sa uci kym je mlade mozog uplne inak pracuje

fackolka
24. sep 2014

@eugenie11 ahoj a ako dlho tam uz chodis?? je to tam na urovni? nechcem zas prihlasovat maleho synceka milion krat niekde.. dakujem 🙂

fackolka
19. sep 2014

a skutocne pomozu???