gabik001
Používateľ gabik001 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od gabik001.
gabik001
29. jan 2016

monika2_9 tu znacku nepoznam ? daju sa kupit normalne v ochodoch alebo ich treba objednavat ?

gabik001
2. jan 2016

@monika2_9 pri zakupeni toho poukazu sa potom dohodnes priami u nich na datume. ja som nikdy nemala problem v tomto smere 🙂 vybrala si si nieco nakoniec ?

gabik001
30. dec 2015

Bože ženy, nikto sa tu určite s ničím nechváli so zámerom závisti 😀
@rondicka1 Skúšala si ho už? Meria presne? Rozbila som posledný teplomer a momentálne žiadny nemám, dúfam, že malý nebude chorý, by som bola bez teplomera nahratá 😀
A inak som nedostala nič špeciálne, manžel na prekvapenia nie je, takže som si väčšinu vecí kúpila sama, samé praktické veci

gabik001
29. nov 2015

@mamka_danka @petra_maminka stotoznujem sa s vami, ja uz tie prearomatizovane a umele kremy ktore nemaju skoro ziadne uucinne latky ani nemozem vidiet, radsej si objednat nieco dobre a dat zato viac peniazov

gabik001
24. nov 2015

ja som tiez s manzelom bola na 3 dni na romantickom vylete myslim ze to bolo tiez nieco cez adrop myslim 🙂 take vylety sa vzdy cenia, oddychnete si aspon trosku od deti :D

gabik001
11. nov 2015

@anetkablahova Ano samozrejme mala spinka uz sama ale mala taku staru postielku co sme podedili a chceme prave jej zariadit uz pekne izbicku.... Lenze mne sa nepacia tie gycove barbinkovske postele,je to pekne iba na chvilku potom za par rokov sa zase musi kupovat nove lebo sa to uz dietatku nepaci..... tak preto sa pytam ci mate niekto skusenost s klasickou postelou pre dieta. Nieco taketo myslim, len taka klasika dreveny ram prespanok.sk/elisa-prirodna-postel-z-masivu

gabik001
5. nov 2015

My chceme teraz kupit postielku pre 4 rocne dievcatko, ale skor taku uz prakticku, aby to mala aj na viac rokov, cize asi klasiku 90x200, co si o tom myslite? Mate skusenosti s detmi na klasikych posteliach?

gabik001
25. okt 2015

clovek sa ani nestihne spamatat z Vianoc a uz su tu dalsie :D nas ide nabuduci rok do skoly tak kupijem skolsku tasku, a inak hracky a podobne. najnovsie autodrahu 🙂

gabik001
24. okt 2015

@danley01 Tak to zalezi od tvojich preferencii, kazdemu sa osvedcilo nieco ine. No nam sa najviac paci bezkontaktny teplomer z truelifecare.cz, kamaratke som ho tiez poradila a je spokojna. 🙂

gabik001
4. okt 2015

Obchod je v Bratislave ale nám to doviezli až domov, kúsok za BA. Mrkni na strakny http://www.furniture-nabytok.sk kam rrobia rozvoz. 🙂

V diskusii: Nábytok Ikea
gabik001
4. okt 2015

My sme mali v spálni obycajný nábytok z drevotriesky a už nikdy viac. Teraz máme postele z Furniture nábytok, teda je obrovsky rodziel!.. Robia aj rozvoz po celej SR
🙂

V diskusii: Nábytok Ikea
gabik001
27. sep 2015

Ja som už tak raz objednáva z kytary.cz a pomohli mi skvele, takže sa nemáš čoho obávať. Nevedela som totiž, aké struny potrebujem na gitaru 😀

gabik001
25. sep 2015

ja som kupila nasej taky stan maly co vyzera ako hrad 🙂 velmi sa tomu tesila

gabik001
25. sep 2015

ja osobne davam prednost prirodnej kozmetike, ci uz su to telove mlieka alebo rozne pripravky na plet. Skus kuknut stranku vasakrasa. Musim povedat ze tam maju kvalitnu kozmetiku ktora aspon mne velmi vyhovuje.

gabik001
25. sep 2015

nedavno som citala clanok o vsetkých tých blahodarnych ucinkoch. V niektorych som sa urcite nasla, tiez mam doma kokosovy olej, pozivame ho cela rodina, ci uz na suchu plet na chodidla ale na rozne ine ucely

gabik001
22. sep 2015

u nas je frozen momentlane najoblubenejsia rozpravka takze tieto motyvy mame na vsetkom :D

gabik001
10. sep 2015

aj u nás sa prvotne hľadal topgal no nakoniec sme kúpili Cool tašku ale tiež je vyborná, ľahká vystužený chrbát aj reflexné prvky má. kupili sme ju stadiaľto rajhraciek.sk/skolska-taska-cool-victory-cool-p105140 🙂

gabik001
24. aug 2015

u nas mame rada napr aj Twister alebo Majster slova alebo aj scrabble 🙂 ale vsetky spolocenske hry su niecim zaujmave 🙂 hlavne ked sa zapoji cela rodina 🙂

gabik001
24. aug 2015

ja som presne s tymto autickom videla jeden mily obrazok, ked ho najdem pridam ho sem :D kazdopadne je to velmi mila alternativa klasickych odrazadiel. ja by som to aj kupila 😀 😀