harlinka
Používateľ harlinka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od harlinka.
harlinka
30. mar 2015

@petrak20 mne prave o to ide jedine co znesiem je parfem nemam rada vonave kremy a weleda mi preto robi dobre 🙂

harlinka
24. mar 2015

@janka874 ja si v exisporte kupujem topanky pravidelne vzdy si pozriem cez ich eshop a potom uz len idem vyskusam a zatial som vzdy kupila 🙂 aj malej tam chcem kupit tenisky 🙂

harlinka
24. mar 2015

@mamanikka zo zaciatku som pouzivala nechtikový kupel ale ten dojcensky neskor dojcensky samponik a ked jej sli zubky vyskusali sme zubný gel 🙂

harlinka
19. mar 2015

@petrak20 mne zatial vonala vsetka ale ona v podstate nevonia a o to ide :D mne v tom weleda vyhovuje 🙂

harlinka
10. mar 2015

ja používam weledu aj pre seba aj pre malú a sme veľmi spokojné je to fajn kozmetika a hlavne cenovo dostupna 🙂

harlinka
10. mar 2015

@darinas2 ja som objednávala aj aj jeden s dierou a 2 bez diery a som spokojná aj obliecky som vtedy od nich kupila a su pekne 🙂 pestre farba a su pevne 🙂

harlinka
10. mar 2015

@ali223 uz som si ho bola kupit aj ja ked ze by sme chceli druhe dietatko tak hadam pomoze aby to bolo cim skor 🙂

harlinka
24. feb 2015

aj ja som z tadial objednávala páči sa mi že je to slovenský výrobok žiadna čína 🙂 preto som bola ochotná si za to aj priplatiť 🙂

harlinka
24. feb 2015

@petrak20 ja používam zase tu radu z kasatca mám všetko 🙂

harlinka
6. feb 2015

ja som kupovala paplon a vankus cez net a som s nimi spokojna 🙂 jeden som objednala taky speci a ostatne klasicke paplony s aloe vera 🙂

harlinka
6. feb 2015

@ali223 a co teda teraz beries? my chceme druhe mimi a chcem nejake tie vitaminy a rozmyslam ze ktore hlavne podla zlozenia

harlinka
6. feb 2015

mne sa tiez osvedcila weleda 🙂 baby co vsetko od nej pouzivate?

harlinka
23. okt 2014

byt tam na uradoch nahlasena...

harlinka
23. okt 2014

100 ludi 100 chuti baby 🙂

harlinka
26. sep 2014

ja sa na tom serialy dost bavim :D

V diskusii: Búrlivé víno
harlinka
26. sep 2014

@vahy333 VS musi v dnesnej dobe byt!! alebo potom podnikat 🙂

harlinka
26. sep 2014

no tak to je super baby pretoze to co som zazila uz naozaj nikdy viac nechcem zazit... viete si teda vsetko co sa zubov tyka vybavit na jednom tom istom pracovisku ano?

harlinka
23. sep 2014

@dorotka2013 potom daj aky bol vysledok celkom ma to zaujima...

harlinka
23. sep 2014

@ivka8787 ty mas veru peknu zbierku 🙂

V diskusii: Cambridge diéta
harlinka
23. sep 2014

treba ju donutit.. pripomina mi seba ked som bola v jej rokoch 😉

harlinka
23. sep 2014

aha.. dakujem mozem vediet ake benefity davaju navyse?? pytam sa preto lebo je to v dnesnej dobe dost nezvycajny jav

harlinka
20. sep 2014

drzim vam baby kazdopadne palce tie ktore idete do chudnutia

harlinka
20. sep 2014

je mi to jedno len nech to je stomatolog ktory je mily a ma citlivy pristup k pacientom...lebo doteraz som to este nezazila 😒

harlinka
19. sep 2014

ja si myslim ze to je vsetko v tej hlave a tele... ze bolo nastavene na urcity prijem stravy ktory telu vyhovoval a zrazu sa to stoplo... ze? 😉

harlinka
19. sep 2014

ahojte baby.. ja potrebujem urgentne zmenit zubara lebo to co sa stalo naposledy to uz bola posledna kvapka! zubar mi trochu odpiloval zo zuba a vysmyklo sa mu naradie a skoncilo to 2 stehmi v nemocnici!!! ☹