jakubino18
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.
jakubino18
autor
11. apr 2017

Zdravim mamičky, kamaratka predava tento PURO, bol par krat pouzity bez skrabancov a vyzera ako novy:
https://www.modrykonik.sk/market/kociky/ty69lw/neo-nato-puro/

jakubino18
autor
2. feb 2017

Najlepsiu cenu maju v Trencine ;) a este nan robia aj servis na pockanie.

jakubino18
20. jún 2016

Ja som polystyreny kupoval v Trencine v obchode ricobaby, tam mi ich aj v sedacke hned vymenili 🙂 a trosku tazko sa mi priputavala pasom a to som si myslel ze je uz pokazena autosedacka a predajca mi to hned opravil.

jakubino18
autor
10. apr 2016

@sheeba ta strieska vyzera super, to je original k puru? Lebo v katalogu sme to doma nenasli 😒

jakubino18
autor
21. mar 2016

@babepema ani nie, tam kde to casto chytame napr za striesku tak tam sme dali kozusinku, takze sa nespini, ale pozeral som ze sa da uplne cely komplet vyzliect a oprat. Tak sa o zaspineni ani nebojim a aj keby tak s "cyklostar"om zide kazda spinka ;)

jakubino18
autor
5. mar 2016

@sabinka777 vy mate PURO kocik?

jakubino18
autor
26. feb 2016

@anikookn kozusinku sme si vyrobili sami 🙂

jakubino18
autor
26. feb 2016

@simka87 ta pasikava cast je cierno-biela, ano na strankach vyzera inac ako nazivo, vraj je to preto ze sa rucne strihaju latky a rucne sa vyraba v taliansku preto vraj inac vyzera na obrazkoch. Kombinacii je tam velmi vela.

jakubino18
autor
26. jan 2016

@mpet ovlada sa jednoducho vdaka velkymi kolesami, po snehu ide lahucko a super sa sklada do auta ;) sneh nam nerobi ziadne problemy

jakubino18
10. jan 2016

Viem ze kociariky opravuju aj v Trencine v jednej predajni pri Priore

jakubino18
autor
31. dec 2015

Videl som dnes jeden krasny kocik PURO v jednom obchode v Trencine, vraj je to uplna novinka, nemate s nim niekto skusenosti? Zvazujeme jeho kúpu 🙂
dakujem