Videli ste už nový kočík Neo Nato Puro?

jakubino18
31. dec 2015
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

Videl som dnes jeden krasny kocik PURO v jednom obchode v Trencine, vraj je to uplna novinka, nemate s nim niekto skusenosti? Zvazujeme jeho kúpu 🙂
dakujem

adriananana
1. jan 2016

@jakubino18 videla som vo stvrtok a je krasny.

jakubino18
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
alexf
12. jan 2016
Používateľ alexf je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od alexf.

Ja sa priznam ze uz take hladat nemusim ale ked som ho zahliadla tak som si vravela preco take neboli ked moje deturence boli male, vazne krasa 🙂

mpet
26. jan 2016

Ako sa ovláda? Predné kolieska nie sú otocne? Vyzera perfektne.

jakubino18
autor
26. jan 2016
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

@mpet ovlada sa jednoducho vdaka velkymi kolesami, po snehu ide lahucko a super sa sklada do auta ;) sneh nam nerobi ziadne problemy

mpet
28. jan 2016

Dakujem za informacie 🙂

simka87
8. feb 2016

Mozem sa opytat ta pasikava cast je modro-biela alebo cierno-biela? Lebo na strankach vyrobcu je ta latka ako modro biela ale na fotkach to vyzera inak.My sme ho kukali cez vikend len v inej farbe a veru bola to laska na prvy pohlad. len este musime zvolit spravnu kombinaciu.

anikookn
24. feb 2016

Tiez sme si vybrali tento kocik a uz ho velmi cakame kym pride 😊 kde by sa dala kupit taka kozusinka na kraj? Dakujem ☺

jakubino18
autor
26. feb 2016
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

@simka87 ta pasikava cast je cierno-biela, ano na strankach vyzera inac ako nazivo, vraj je to preto ze sa rucne strihaju latky a rucne sa vyraba v taliansku preto vraj inac vyzera na obrazkoch. Kombinacii je tam velmi vela.

jakubino18
autor
26. feb 2016
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

@anikookn kozusinku sme si vyrobili sami 🙂

sabinka777
3. mar 2016

Dobry ja mam napredaj kocik neoNato kremovej farbe 3 konbinacia

petuska0206
4. mar 2016

@sabinka777. Dobry den, mozem sa spytat preco predavate ?

sabinka777
4. mar 2016

@petuska0206 jasne mozte lebo uz mi mala nechce byt kociku tak ju predavam

jakubino18
autor
5. mar 2016
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

@sabinka777 vy mate PURO kocik?

babepema
20. mar 2016

@jakubino18 dobry den vidim ze mate bielo čiernu kombinaciu,,,tiez som sa do nej zalubila len manzel sa boji ze ta biela cast sa bude spinit,, nespini sa velmi?

simka87
20. mar 2016

@babepema Dobry den my uz mame tiez objednanu tu kombinaciu ale ta biela je skvor svetlo seda videli sme kocar uz aj nazivo myslim ze sa neni coho bat, kedze to az tak do oci nebije ako keby to bolo snehovo biele.

babepema
20. mar 2016
jakubino18
autor
21. mar 2016
Používateľ jakubino18 je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od jakubino18.

@babepema ani nie, tam kde to casto chytame napr za striesku tak tam sme dali kozusinku, takze sa nespini, ale pozeral som ze sa da uplne cely komplet vyzliect a oprat. Tak sa o zaspineni ani nebojim a aj keby tak s "cyklostar"om zide kazda spinka ;)

babepema
22. mar 2016

@jakubino18 dakujem 🙂

sheeba
31. mar 2016

Ahojte, tak pre nás je tento kočík úplne top. Hľadali sme celú trojkombináciu a aby sa nám dala na konštrukciu nasadiť aj autosedačka. My sme dosť akčný a stále niekam chodíme, a tento kočík zvládne skutočne rôzne terény. Všetky kolieska sú veľké a predné sa ľahučko otáčajú. Po rýchlom zložení do auta konštrukcia zaberá minimum miesta, takže ho všade vozíme so sebou na cesty. To bola jedna z našich podmienok, aby sa dala napr zložiť hlboká vanička. Inak to skladanie konštrukcie je úplne jednoduché, že ho zložím jednou rukou a šup do kufra. Hlboká vanička je strašne dlhá,tak sa tam malá pohodlne naťahuje. Dá sa napr. aj výškovo nastaviť, čo som videla na málo kočíkoch a rovnako aj športová časť. Športiak sme ešte nepoužili,ale už sme skúšali, že sa dá nasadiť aj aby som na malú videla a polohuje sa až na úplné ležanie. Najprv som si nevedela vybrať farbu,lebo je ich asi dvadsať kombinácii. Nakoniec ma predavač v Trenčíne ukecal na ten čierno-prúžkovaný a vôbec neľutujem. Ja som chcela hneď niečo svetlé. Juuj som sa rozpísala, ale som z neho úplne nadšená :DDD

tina983
4. apr 2016

@sheeba prosím Vás,ako máte upevnenú autosedačku z tejto 3-kombinácie v aute,dá sa len cez pásy?Ďakujem

simka87
4. apr 2016

Už máme kocarik doma a je úžasný brutálne elegantný a skladanie je vážne ľahké. Vajicko sa dá uchytiť len pásom. Možno sa dá dokúpiť dáky adaptér zatiaľ som nehladala

babepema
4. apr 2016

@simka87 ktoru farebnu kombinaciu mate? môzte pridat real foto? dakujem 😉

simka87
5. apr 2016

@babepema my máme tu čierno sivu. Prikladám foto

babepema
6. apr 2016

@simka87 dakujeeem je uplne uzasny 🙂 do porodu ešte daleko, ale myslim ze vybere kocika mam jasno uz teraz 😉

monykka
7. apr 2016
Používateľ monykka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monykka.

Vyzerá veľmi dobre, neviete náhodou kde všade dá vidieť prípadne aj odskúšať? Sestra si práve vyberá a tento by jej vážne mohol vyhovovať 🙂

simka87
7. apr 2016

@monykka v Trenčíne ho majú v predajni rico baby. Len v inej farebnej kombinácii myslím že v hnedej a tuším aj v Trnave v jednom obchode som ho videla.

monykka
8. apr 2016
Používateľ monykka je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od monykka.

Jáj tuším, že sa to spomína aj niekde vyššie ďakujem 🙂 Ale zas neverím, že ho majú len tam aj keď výlet by nebol na škodu 🙂

simka87
9. apr 2016

@monykka no my sme z Bratislava a tu ho nemali ani v jednom obchode. Pochodili sme asi 7 obchodov a pôvodné sme uvažovali o jednom inom ale keď sme v TN videli tento tak hneď nám padol do oka.

petuska0206
9. apr 2016

@simka87 V TT ho maju v predajni Bambini, v hnedej farbe pasikovej, aj my sme ho chceli no nakoniec sme sa rozhodli pre iny..