nata_slos
Používateľ nata_slos je nedôveryhodný
Je možné, že nejde o reálnu osobu, ale o profil alebo viacej profilov vytvorených za účelom propagovať konkrétne výrobky/služby alebo účelovo manipulovať diskusiu. Pozri príspevky od nata_slos.
nata_slos
8. nov 2022

Ja súhlasím ste už rodina a máte si budovať vlastné zvyky a svokrovci by to mali chápať. Ja to mám podobne ale minulí rok som už buchla po stole a povedala dosť 6 rokov som pre dobro rodiny "trpela" zvyky rodiny môjho manžela ale tento rok som povedala že budeme na Vianoce samy keďže ja som bola zvyknutá na iné tradície ako môj manžel tento rok budú Vianoce po mojom ale v rámci kompromisu jeden rok bude tak druhé zase po jeho ale nikam chodiť nebudeme 24 budeme doma a ak svokor chce môže prísť ale my už dochádzať nebudeme.

nata_slos
8. nov 2022

Ja pracujem ako personalistka takže pc ide 8 hodín a ja mám okuliare z modrým filtrom ale aj tak používam kvapky do očí

nata_slos
22. sep 2022

@bambula789 Presne tak to je veľká výhoda že to nie je len monotóne ale že to vie trocha zaujať rozum interaktivitami

nata_slos
21. sep 2022

Kurz mám doma a som spokojná. Bolo to najlepšie rozhodnutie pretože pri mojej pracovnej vyťaženosti bolo náročné chodiť na kurzy v meste. Takto prídem domou v pohodlí domova kedykoľvek zapnem kurz a môžem sa učiť .