Aké je žiť s pocitom, že som pekná?
Otázka je mierená na tie, ktoré sú naozaj že pekné ženy, že to vedia a aj im to okolie odjakživa dáva najavo. Ktoré majú súmernú tvar aj postavu, žiadne výraznejšie vady krásy. Nie je mierená na tie, ktoré si myslia, že vyzerajú dobre, lebo majú len prehnane sebavedomie. Máte pocit, že sa vám žije ľahšie? Že ste si ľahšie našli partnera, pripadne v minulosti ste nemali núdzu o frajerov? Že nejak pôsobíte na ľudí sympatickejšie, či už úplne cudzích v bežnej dennej komunikácii alebo v rámci kamarátstve? Že sa ráno pozriete do zrkadla s nevidíte nič, čo by vás deprimovalo? Že aspoň čo sa týka výzoru a spokojnosti so sebou máte o starosť menej v živote?
Čo som poznala pár naozaj pekných dievčat-žien tak mali viac mindrákov zo seba ako my ostatné, riešili každý gram, každý chlp, lichotky celé zle, ale ak si ju nedajbože niekto nevšimol bolo okamžite po nálade.
Také krehké bábiky s veľkým egom, čo sa nevedeli uvoľniť, urobiť si zo seba srandu..
Celkovo aj top modelky sú furt so sebou nespokojné, majú mindráky a psychiku na dne.
Výhoda to za mňa je, aj som takú kamošku mala pred rokmi, často sme dostávali pozornosti, v podnikoch drinky, káva na účet podniku..ale nesadli si s mojím priateľom, stále niečo na ňu mal a tak som sa s ňou už flákať nemohla..
Čo som poznala pár naozaj pekných dievčat-žien tak mali viac mindrákov zo seba ako my ostatné, riešili každý gram, každý chlp, lichotky celé zle, ale ak si ju nedajbože niekto nevšimol bolo okamžite po nálade.
Také krehké bábiky s veľkým egom, čo sa nevedeli uvoľniť, urobiť si zo seba srandu..
Celkovo aj top modelky sú furt so sebou nespokojné, majú mindráky a psychiku na dne.
Výhoda to za mňa je, aj som takú kamošku mala pred rokmi, často sme dostávali pozornosti, v podnikoch drinky, káva na účet podniku..ale nesadli si s mojím priateľom, stále niečo na ňu mal a tak som sa s ňou už flákať nemohla..
@anonym_e0d314 Nechcem sa ta dotknúť, ale nebolo to kvôli tomu, že pre nho bola nedosiahnuteľná?
@anonym_e0d314 Nechcem sa ta dotknúť, ale nebolo to kvôli tomu, že pre nho bola nedosiahnuteľná?
@anonym_autor nie, bola od priateľa vyššia a nepáčila sa mu, lebo nemala prsia a ja mám😆
Ani jej sa nepáčil, páčili sa jej takí vymakani chlapi. Skor sa bál že sa popri nej zveziem a že bude mať o mňa záujem tiež nejaký borec..
@anonym_autor nie, bola od priateľa vyššia a nepáčila sa mu, lebo nemala prsia a ja mám😆
Ani jej sa nepáčil, páčili sa jej takí vymakani chlapi. Skor sa bál že sa popri nej zveziem a že bude mať o mňa záujem tiež nejaký borec..
@anonym_e0d314 takže máš ziarlivca?
@anonym_e0d314 takže máš ziarlivca?
@aurora33 ani nie, len si s tou kamarátkou nesadol..
Pýtala sa ma autorka či po nej nebaží moj priateľ, tak som vysvetlila, že skor opačne..som to videla, domnievala som sa

Ked som na sebe rano zapracovala (make-up, oblecenie), tak som mala beauty privilege. Az na to, ze vacsinou to ziadne privilege nie je, obzvlast ak ma zena uz svojho vyvoleneho, tak zaujem ostatnych je iba na ostaru. Uplne som sa radsej preorientovala na vykon a profesne uspechy a prestala mrhat casom rano na farbicky a potom riesit otravne spravy od neodbytneho suseda alebo kolegu. Dokonca pokladam za vyhodu starnutia, ze zaujem opacneho pohlavia ma uz neokrada o cas.