Noví učitelia, prestup do inej triedy

dancer1
15. jún 2018

Ahojte, už som tu raz mala tému o tom, že chcem prestúpiť zo športovej triedy do normálnej. Ale teraz mám trochu strach z toho,že si nezvyknem na učiteľov.
Myslíte si že keď som mala doteraz samé jednotky u našich učiteľov budem mať aj u iných? Snažím sa mať jednotky hlavne preto, že snívam sa dostať na gymnázium aj keď na to ešte mám čas. Za rady ďakujem.

sasesoe
15. jún 2018

@dancer1 ach moja, neber to v zlom, ale ked jednotkar urobi taku hrubicu v nadpise, tak asi nieco nie je v poriadku... na druhej strane, mozno by si nemala same jednotky, ale vedela toho viac

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
basska_b
15. jún 2018

No, tot otázka. Popýtaj sa ľudí na to, akí sú ti noví učitelia. Lebo niektorí sú benevolentni a niektorí jednotku nedajú pomaly nikomu. My sme mali 2 úplne rôzne učiteľky na biologii s paralelnou triedou. My sme mali skoro všetci jednotky a v druhej triede plakali a učili sa učebnicu naspamäť, aj tak boli dvojky trojky. Potom hovorili baby, čo chceli ísť na medicínu, že tá naša nám hovorila hlúposti. Zle učila a rozdávala jednotky. To isté nemčinarka. Nikto nič nevedel, ale ona rozdala jednotky a mala pokoj. Keď som chcela ísť študovať nemčinu, skoro všetko som sa učila sama.

Takže keď pri testoch na gymnázium budú pozerať na jednotky a len na priemer, tak ostaň tam v športovej. Keď chceš vedomosti a na gymnázium budú riadne prijímačky, chod tam, kde nie sú možno jednotky, ale veľa sa vyžaduje a treba makať.

basska_b
15. jún 2018

@levica202 už je to oprávnené :D bolo tam Nový učitelia, nič viac

levica202
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
dancer1
autor
15. jún 2018

@basska_b no v športovej by som ostala ale máme aj zlý kolektýv a šport mi moc nejde takže...

deti95060810
15. jún 2018

hm, čo nemáš matku, alebo rodičov? aj keď nič v zlom...ale mama ťa pozná lepšie ako my tu...

beky1813
15. jún 2018

@dancer1 na toto nie je odpoved, na gympel treba aj dobru slovencinu, aj ked teraz sa tam dostane uz hocikto. A ries to s mamou

sasesoe
15. jún 2018

@levica202 uz je tema premenovana 😉

basska_b
15. jún 2018

@dancer1 Chapem chapem, ale opäť, ak na gymnázium berú podľa priemeru, tak ok, vydrž tam a maj dobrý priemer. Ak tam budú prijímačky matematika a slovenčina, tak vo vlastnom záujme utekaj tam, kde ťa viac naučia. A na známky nepozeraj. Na to sa absolútne nikto nepýta...

hettinka
15. jún 2018

@dancer1 pokiaľ máš tie jednotky naozaj zaslúžené a aj na jednotky učivo naozaj vieš, nemáš sa čoho báť. Osobne som skôr za horšiu známku u prísneho učiteľa, ako za jednotky u benevolentného. Ak chceš ísť na gymko, najdôležitejšie je napísať monitor oba predmety nad 90% a ak to nie, tak napísať super prijímačky. Známky na vysvedčení berú do úvahy naozaj okrajovo, dostaneš síce pár bonusových bodov, ale čo z toho, ak monitor a prijímačky nenapíšeš dobre?
Podľa priemeru sa na gymnázium neberie už dávno ... a nedostane sa hocikto. Na ten náš sme nezobrali tento rok veľa žiakov, aj na gymnáziá v susednom meste bol nátresk, brali tak 25-30% z prihlásených. Pani Lubyová chce posielať deti na učňovky (teda moderne nazvané do "duálu"), gymnáziá redukujú....