Registrácia do komory sestier - pre a proti

majeskgz
4. mar 2019

Pracujem v sukromnej ambulancii. Som povinna sa zaregistrovat do komory sestier?? Predchadzajuci zamestnavatel to nevyzadoval a a sucastny zamestnavatel viacmenej ano. Poraddte prosim ako ste na tom vy ostatny...dakujem

mondolina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzka565
5. mar 2019

Áno treba sa.

lilinka77
5. mar 2019

@majeskgz ano registracia je povinna,clenstvo nie

tinulka1981
12. mar 2019

dievcata akurat to riesim, davno som sa zaregistrovala ale zistilo sa ze ma zle zaregistrovali a musia ma preregistrovať. avsak na moje zdesenie prisli nato že kedže som diplomovana porodna asistentka tak nemožem robit sestru v ambulancii kde teraz pracujem a ja neviem co mam robit dalej...

terezia32
12. mar 2019

@tinulka1981 bude ti treba viac kreditov, lebo sa ti neuzná prax ale inak by nemal byť problém

tinulka1981
12. mar 2019

@terezia32 no mne dnes dosiel mail z komory ze nemozem vykonavat povolanie sestry lebo nie som sestra ale porodna asistentka, tak ako neviem... som z toho uplne zrutena, moja praca ma bavi, som vo vybornej ambulancii a nerada by som o to prisla len preto že "akože" podla zakonov nie som sestra

tinulka1981
12. mar 2019

ja by som pochopila keby som poskytovala vysoko odbornu osetrovatelsku starostlivost ale robim v ambulancii kde je to skor o manazovani, pacientov si predsa osetruje lekar... a tiež nechapem preco pisu že nemožem robit sestru, vsak co som teda studovala tie roky, ked možem vykonavat povolanie iba v tak uzko profilovom odvetvi a nie aj v inych zariadeniach? som uplne na dne pre dnesok...

henuskob
14. sep 2020

@majeskgz ako si to riešila nakoniec?a ak si sa registrvala takm neskoro nebol problem?

majeskgz
autor
14. sep 2020

@henuskob Nakoniec som sa registrovala...chodím na školenia a zbieram kredity. PS...inak s ničím nebol problem

henuskob
14. sep 2020

@majeskgz dik,ja som mala prerušene členstvo,a tento rok som začala pracovat,a nejak som pozabudla obnovit,tak snad nerobia problem z toho

daniela_kri
14. okt 2020

@majeskgz ahoj, ako si to prosim Ta nakoniec vyriesila, ked predchadzaju ci zamestnavatel to nevyzadoval?
Som na tom.rovnako, dakujem

majeskgz
autor
15. okt 2020

@daniela_kri nový zamestnávateľ to navrhol a hlavne zo strany kolegýň ktoré tvrdili že som povinna som sa musela zaregistrovat