Úvaha na tému príroda, láska a jej odrody... Potrebujem pomoc

thatim
19. dec 2018

Čaute potreboval by som kompletnú temu (úvahu , uvod -jadro-zaver ) na temu priroda, laska a jej odrody , v nudzi poznas priateľa ,cim chcem byt nieco na toto potrebujem to do zajtra ma to byt na a4 Papier riadkovany a nema to byť z internetu lebo naša učiteľka ...
Prosím vás

beky1813
19. dec 2018

Taksup sup pisat

bleblu
19. dec 2018

🤣

catherinah
19. dec 2018

Napis Kapitanovi 😀

bleblu
19. dec 2018

@catherinah ano presne, ten vie ako pisat 😀

alex49
19. dec 2018

do rána času dosť, pekne píš

luzzia
19. dec 2018

@thatim a to cakas, ze za teba tu niekto napise a posle ti to? 🙂

oli18
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
dskjhfdlkdjhl
19. dec 2018

@thatim Na MK maju vsetky zeny more casu a uz len tak cakaju, kedy im kto aku ulohu dohodi😀Sadni na velky sedaci sval a pis, ak sa Ti nechce, tak nepis, dostanes 5 a budes spokojna.
@catherinah 👍

ellaafi
19. dec 2018

@thatim a čo ti v tom bráni? Pošlem ti riadkovany papier?

iwesska
19. dec 2018

Neviem,ci si baba,alebo chalan,ale dam ti radu do zivota. K ukonceniu skoly ti nestaci zadavat ulohy do googlu,treba pouzit aj tu cast tela,ktora ti narastla pod vlasami😉😁

janinah
19. dec 2018

nie si ty môj syn? ....je taký istý,vetičku nezosmolí,lebo nečíta ....ale má sestru vš,tá ho zachraňuje....ak nemáš sestru,tak sa pekne pousmievaj na spolužiačku,niektorá ťa už len zachráni....a čítaj,čítaj,idú prázdniny,nemusíš len na pc sedieť..

chcemradu
19. dec 2018

Tak rada by som sa vratila do skoly a riešila také problemy ako je napisat úvahu. Och. Potom daj precitat, co si vypotil/a

evalin88
20. dec 2018

Mala som na strednej kopu spoluziakov co mali vsetko z netu stiahnute.. nevies si predstavit ako sa na mature potili. Tam pises sloh cca 4 hodiny z vlastnej hlavy na temu ktoru nevies vopred. Mal by si zacat trenovat. Lebo to zadanie co si dal bude asi stredna skola a prave preto ucitelka nechce aby to bolo z googla. Aby si na mature neodovzdal prazdny papier!