2. IVF na jeseň 2010. Pridajte sa

chicca555
16. júl 2010

kočky - šup sem 🙂

kefalinek
14. sep 2011

@noe tak nie je to az take hrozne, ze by som nevedela,co skoe, len v noci sa budia kazda inac, tak toho spanku moc nemam, ale to si este nejako utrasieme.
fotecky pridam neskoe ked trosku princeznicky podrastu, 😀 😀

sunday1
16. sep 2011

Ahojte dievčatá 😉 Pred chvíľkou som prišla z prvej poradne, tak som celá rozrušená. Mám krásnu fotečku nášho mimi, zatiaľ vyzerá, že je v poriadku. Má 5,24 cm, čo na deň presne zodpovedá veku, NT je 2 a srdiečko bije dostatočne rýchlo, takže na downa to nevyzerá 😵 😵 😵 Spadol mi kameň zo srdca 🙂

janemari
16. sep 2011

@sunday1 žeby bolo bábo choré ani nehovor, mysli na to ,že bude zdravučké a krásne.

sunday1
17. sep 2011

@janemari Teraz už verím tomu, že bude 😵 Až včera som si na sone uvedomila, že aj my už konečne budeme mať bábo, aj keď to ešte nemáme celkom vyhrané 😀

yeliel
17. sep 2011

@sunday1 krasne veci to tu citam,tesim sa s tebou moja 🙂

sunday1
17. sep 2011

@yeliel 😵 😵 😵 myslím na Teba, daj občas vedietˇ 😉

annamary27
17. sep 2011

@yeliel cavelo,že sa tu niekedy aj ukážeš 🙂,pomaly sa to tu stehotnieva....kočeny sa vracaju s bábätkami dom a je tu z mojej strany menej čo popísať,už nepotrebuje žiadna radu s ivf a čakaním po et či ket...stará parta sa rozpadá....chýba mi to 😒 ....

fanta2011
17. sep 2011

ahojte 🙂 nie som veľký prispievateľ na koníkovi, hoci občas som pozrela zopár diskusií na tému umelého oplodnenia, aby som vedela, čo nás čaká, ale podarilo sa nám počať prirodzenou cestou a keĎže priateľ je z dvojičiek, zadelil osud aj nám dvojitú radosť 😉 @noe s podobnými reakciami som sa stretla aj ja, jediný, kto to neberie ako tragédiu je moja skorošvagriná, ktorá má skoro ročné dieťa a zvláda ľavou zadnou, vraj by zmákla aj dve 😀 a okrem manžela ti bude mať kto pomôcť na začiatku? wera písala, že to zvláda sama, to obdivujem, hlavne na začiatku, ale ľudia to berú ako tragédiu úplne bezdôvodne 😖

martinaaaaa
18. sep 2011

@evasbk prajeme vela vela zdravicka a mamine pozitivne myslenie a trpezlivost mata a davidko

sunday1
18. sep 2011

@annamary27 Ale nerozpadávame sa, niektoré baby sa tu objavili len na chvíľku, ale tie skalné sme tu stále 😉 Kedy ideš k liečiteľovi?

annamary27
18. sep 2011

@sunday1 v posledné dni som bola asi trikrát u neho,lebo som mala krvácanie ,ktoré mi prišlo mimo cyklu zo stresu z môjho nevydareného švagra ,tak ma liečitel dával dokopy a pojdem najbližšie o 2týždne.

janemari
18. sep 2011

@annamary27 stresy sú to najhoršie pre tehu, ale ja som zase vdaka nim otehotnela 😉 Tak sa daj rýchlo do kopy a šup šup do tehulkovania 🙂

sunday1
19. sep 2011

@annamary27 No už aby Vám to vyšlo, odkazujem mu, nech sa poriadne posnaží 😀 😀 😀

nechsazadari
19. sep 2011

@sunday1 - super, krása - uvidíš tie radosti na každej ďalšej poradni 😉 Ja som zo začiatku pozorovala u nás v akvárku neónky, keď ešte boli väčšie ako naše maličké a držala som mu palce,aby ich dorástlo a šup, šup a malo to 3 kilá 😝 😀 Nech ste obaja zdravučkí!
@annamary27 - dúfam, že sa cítiš dobre a všetko je v poriadku!

sunday1
19. sep 2011

@nechsazadari Ďakujem 😉 Malinký je nádherný, ani sa mi nechce veriť, že má už mesiac a týždeň 😵 😵 😵

kefalinek
20. sep 2011

babuĺky posielam foto malych krasavic, je to len take ,ale slubujem ,ze ich zajtra nafotim po kupani a pridam na konika....
v cervenej sedacke je Katarinka a v modrej je Lindudka 😀 😀

sunday1
20. sep 2011

@kefalinek Jééééj, tie sú krásne a dajú sa rozoznať 😀

timona
20. sep 2011

baby,tie ktore ste mali uspesne IVF, kolko embryí ste si dali vlozit??

kefalinek
20. sep 2011

@sunday1 dakujem daju sa rozoznat ,lebo jedna je blondina z londyna a druha je ceernovlaska 😀 😀 😀
@timona my sme si davali vlozit dve

timona
20. sep 2011

a nepamatas sa kolko bunkove?

nechsazadari
20. sep 2011

@sunday1- Dakujeme 🙂 , no letí to. Teraz budeme na detičkách vidieť, ako starneme. Už bolo na čase, bola som stále nechutne mladá 😝 (strašne kecám 😉 😎 😀 )
@kefalinek - ste doma jasná kráľovská rodina s tromi princeznami! Sú krásnučké tie vaše detičky 😵
@timona- my sme mali nakoniec vložené jedno embryo v štádiu blastocysty - čiže 100 a viac bunečné.

martinaaaaa
20. sep 2011

@timona ahoj my sme boli uspesni hned na 1x a vkladali nam 2 embryjka a ujal sa len davidko 🙂

martinaaaaa
20. sep 2011

@timona a mali sme jedno 6 a druhe 4 bunkove 🙂 vklad na 2den po OPU 🙂

timona
21. sep 2011

tak som zvedava,co bude z toho mojho jedneho 50 bunkoveho...to cakanie je strasne...

nechsazadari
21. sep 2011

@timona - no, krásny, zdravý človiečik - čo iného 😉 Držím palce!

martinaaaaa
21. sep 2011

@timona drzim palce bude to krasne babetko 🙂

annamary27
22. sep 2011

@kefalinek ahoj,veľmi zlaté sú malé herečky 😀 😀 😀 😀 😀

janullienka
22. sep 2011

@timona mne vkladali dve embryá a teraz tu vedľa mňa spokojne spinkajú dvaja dva a pol mesačný čvirikovia- Teo a Klárka 🙂

timona
26. sep 2011

baby, po akom dlhom case po uspesnom IVF alebo KET ste si nasli pozitívny test?

tinka1987
26. sep 2011

@timona my sme mali PK ana 8. deň som mala pozitívny test, čiarka bola slabšia, ale na 10. deň to boli už riedne koľajnice. Prajem veľa šťastia 🙂