IVF jeseň 2011

miminkad
23. jún 2011

ahojte babule,na jeseň,v septembri,nas caka tretie IVF,verime,ze bude posledne

silvia545
23. jún 2011

@miminkad ahoj 😉 držím palce,,aby sa to podarilo,,nech je posledné a hlavne úspešnééééé 😉 nezostáva nám nič iné ako veriť a mať pozitívne myšlienky 🙂 hlavne,aby to všetko dobre dopadlo 😉

miminkad
autor
23. jún 2011

@silvia545 presne ako hovoris,pozitivne myslenie a viera v to,ze to vyjde 😉

silvinnka
9. sep 2011

ahojte,tak aj nas caka v oktobri tretie IVF,tento raz uz s darkynou 🙂)

tinasc
9. sep 2011

ahojte, tak ja dúfam, ak všetko dobre pôjde, tak sa k vám v októbri, alebo novembri pridám... bude to naše 2 IVF 😉

sony44
9. sep 2011

ahojte, tak nás čaká štvrté- s októbrovou mrškou by som chcela začať s proverou...... nejako mi to tam skočilo nedokončené...........držím Vám palce

linda81
11. sep 2011

@miminkad ahoj miminkad...uz ste po 3 IVF?ja mam zajtra termin na laparku, divne, ze vobec nemam stres, som zvedava, ako to vsetko dopadne.Vo stvrtok ide mm na kontrolny SPG a potom budeme mat vlastne diagnostiku kompletnu a musime sa rozhodnut, co dalej.U mna zatial nasli hypotyreozu a hyperprolaktinemiu...beriem tyroxin .Drzim palce, aby ste dobre dopadli...paaaa

linda81
11. sep 2011

@miminkad ahoj miminkad...uz ste po 3 IVF?ja mam zajtra termin na laparku, divne, ze vobec nemam stres, som zvedava, ako to vsetko dopadne.Vo stvrtok ide mm na kontrolny SPG a potom budeme mat vlastne diagnostiku kompletnu a musime sa rozhodnut, co dalej.U mna zatial nasli hypotyreozu a hyperprolaktinemiu...beriem tyroxin.Viac menej mi naznacili, ze realna moznost asi bude IVF .Drzim palce, aby ste dobre dopadli...paaaa

miminkad
autor
11. sep 2011

@linda81 ahoj moja,este nie.koncom septembra by som mala zacat so stimulkou.neboj,laparka dopadne ok.ved sama vies,ze o nic tam nejde.aj berie muz cosi na ten spg?hypotyreoza sa da laho dokopy a mne prolaktin tiez skakal.brala som parlodel a uz po mesiaci to bolo ok.ja byt tebou,asi sa tiez rozhodnem radsej pre IVF,uz len kvoli tomu spg.dakujem za palce,budeme ich potrebovat.papa

miminkad
autor
11. sep 2011

ahojte holky,zacinate niektora so stimulkou koncom septembra?

linda81
11. sep 2011

@miminkad no vies , ja sa bojim , ze budem mat k tomu vsetkemu este endometriozu alebo co, a potom je to jasne.MM berie vitaminy, zinok, kyselinu listovu...ciac menej vsetko , co obsahuje profertil.Dufam , ze sa ten SPG zlepsil.Ja este nie som pre nic rozhodnuta, strasne za tazko mi to pride, ze to tak bude musiet asi byt.Uvidime..

miminkad
autor
11. sep 2011

@linda81 neboj,bude to dobre.a myslim,ze ziadna endometrioza ti nehrozi.to uz by si musela mat nejake tazkosti.nech si este da selen a zensen a vit.e.a aj to ivf sa da zvladnut

tinasc
11. sep 2011

@linda81 ja sa na hypothyreozu liečim už niečo vyše 6 rokov... zatiaľ ešte čakám na výsledky na protilátky a hematológiu po MA...

linda81
16. sep 2011

@miminkad Ahoj...tak uz som doma po LSK...zaver..obe strany nepriechodne..jedina sanca je IVF.Mm bol vcera na kontrolnom SPG a v pondelok mame termin v CAR, co dalej.Asi som kus na dne..

miminkad
autor
17. sep 2011

@linda81 neboj,to este neni tragedia,ze su nepriechodne.spravili ti aj prefuk?neboj,IVF sa podari.len nech sa co najskor do toho date

linda81
17. sep 2011

@miminkad Ahoj..nie nic mi nespravili, bolo mi vysvetlene, ze sa to da mikrochirurgicky, ale tie OP su nic moc a len to natahuje cas, ze najlepsie bude IVF, kedze aj SPG bol nic moc.V pondelok ideme so vsetkymi vyslekami do CAR a potom sa uvidi kedy a co.Vy sa ako mate?

apolenka6
17. sep 2011

@miminkad Nebojkaj bude posledné..veľmi ti to prajem ved vieš..sme na jednej lodi ..a možno sa aj ja pridám 😉 😉 😉

timona
18. sep 2011

chcem sa poradit, včera som bola na OPU a mame 6 oplodnených vajíčok, v utotok mam ist na vklad...neviem s rozhodnut, ci si dam vlozit jedno alebo dve embrya vzhľadom k tomu ze som nizkej postavy, meriam 155cm a bojim sa ci v pripade ze by sa obe embrya ujali, by som ich mohla bezpečne donosit, neviem si predstavit kde by sa do mna zmestili..

silviami
18. sep 2011

@timona ja idem na OPU v pondelok, zatiaľ nieviem koľko bude, ale plánujem si dať vložiť jedno a zvyšné zamraziť po dve a ak by to nevyšlo, tak vkladať podve. Ja tiež uprednostním jedno, mám rešpekt pred dvojičkami, ale keď som minule mala zamrazené jedno embrijko samostatne, tak neprežilo, a lekárka sa vyjadrila " ve dvou se to táhne líp"

miminkad
autor
18. sep 2011

@linda81 neboj,bude to dobre.no my by sme mali zacat koncom mesiaca dalsie kolo.tak sa pomaly pripravujem psychicky.a nasla som taky caj na podporu pred ivf,tak ho teraz pijem a celkom mam z neho dobry pocit.
@apolenka6 pridaj sa moja,bude sa nam lahsie bojovat 😉
@timona myslim,ze oni ti v centre poradia.pri prvom IVF,aspon v tom nasom centre nevkladaju viac ako dve.ja by som to asi skusila z dvoma,ved nie obe sa mozu uchytit.

fibi21
28. sep 2011

Ahojte babulky ....pridavam sa ku Vam ...po nasom 1.IVF neuspesnom a 1. KETe neuskutocnenom sme dnes v ISCARE podpisali 2.ziadost ...tak ak ju schvalia do 4 tyzdnov vzaciatkom Novembra zacinam o5 so stimulkou a ideme znovu do toho ....ste niekto na tom podobne ? aspon terminovo ? 🙂

miminkad
autor
28. sep 2011

@fibi21 vitaj medzi nami 🙂 no ja uz budem snad po.preco vam KET nevyslo?inak aj nam 2. IVF nevyslo,foliky boli prazdne. ☹

tinasc
28. sep 2011

ahojte, takže mne sa stimulka presúva na decembre, resp. začiatkom januára... nejako takto to cítim, nechcem to nejako zbytočne urýchľovať 😉

fibi21
28. sep 2011

@miminkad dakujem 🙂 drzim palce ....kedy to tebe vychadza? .... ja by som mala v novembri dostat menzes 9. ak mi od dnes schvalia ziadost do 4tyzdnov , tak to budem mat akurat , nemusim na nic cakat.... len horsie bude ak im to potrva 6 tyzdnov to uz nestiham v novembri .... nam nevyslo KET koli tomu ze sme mali dvoch mrazacikkov ( blastocyty) a ani jedna sa nam nerozmrazila tak ako mala :( takze nic z toho nebolo ....tak snad teraz.... kolko si mala folikov ? vsetky prazdne ? kam chodis do CAR ?

miminkad
autor
28. sep 2011

@fibi21 chodim do reprofitu do brna.mrazakov sme nemali.mavam softy.pri prvom som mala 5 vajok,9 folikov
@tinasc niekedy je na dobre si aj pockat.ja som teraz cez pauzu poctivo rehabilitovala a cvicila mojzisku

timona
28. sep 2011

po akom dlhom case ste sli na KET po neuspesnom IVF?mam 5 mrazakov a chcela by som ich co najskor minut...

tinasc
28. sep 2011

@miminkad hej, snáď som sa rozhodla dobre 🙂 trochu sa dám do poriadku a potom hor sa do toho 🙂

miminkad
autor
29. sep 2011

@tinasc veru,treba asi niekedy aj vydychnut.neskusala si mojzisku?

tinasc
29. sep 2011

@miminkad no trochu ma aj presviedčajú, aby som sa na to dala ešte tento rok... ale ja sa na to stále necítim... mojžišku som neskúšala, neviem ako na to a na internete som nič nenašla ako to cvičiť 🙂

charlota333
29. sep 2011

@timona ja som na tom podobne jedno neuspesne IVF za mnou a ket predo mnou, ja som rozmyslala nad tým ze pojdem na Ket hned pri najbližsom ms

charlota333
29. sep 2011

@miminkad ahoj mozem sa opytať co je mojžiska- je to nejaké cvicenie

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre