Októbrovky 2010. Pridajte sa!

sue33
24. jan 2010

Ahojte všetky ktoré budete mamičkou v októbri 2010.
Budem rada keď sa pridáte a podelíme sa o naše spoločné šťastie.
Už sa na vás veeľmi teším 🙂

gangulienka
24. jan 2010

ahoj sue, pridavam sa 🙂

zeleny_cajik
24. jan 2010

jeeej, to uz su oktobrovky 2010? 😵 ja som z oktorbroviek 2009 a ten rok ubehol ako voda, tak vam zelam, nech si tehotenstvo vychutnate, nech ste hlavne zdrave, aby sa vam v oktobri narodili zdrave, krasne a vonave babatka 😵 😵

thiana07
24. jan 2010

Ahojte 😵
aj ja sa k vam pridavam. Sue, gangulienka my mame skoro rovnako stare deticky 🙂
Dakujeme z_c 🙂

thiana07
24. jan 2010

planovali ste obe druhe tehu? My ano, mali sme pocit ze je uz ten spravny cas na druhe. Nas maly drobec sa nam uz zda taky velky, dobre spinka, dobre papka vie sa dlho zahrat sam a od 2 rokov by sme ho postupne chceli zacat davat do detskeho centra aby si tam zvykol 😵

evulikm
25. jan 2010

ahojte, ja som tiež z októbroviek 2009, síce malý sa narodil skôr v septembri, ale ja sa stále cítim ako októbrovka 🙂 držím vám palčeky, aby ste mali príjemné tehuľkovanie a dočkali sa svojich krásnych a zdravých pokladíkov 😵

P.S. letí to ako voda 😉

dada2007
25. jan 2010

....nedá mi napísať.... 😉

...kočky, ja som z októbroviek 2007......júúúúúúúúj ten čas letí....všetkým vám prajem krásne a bezproblémové

tehu 😵 😵

sue33
autor
25. jan 2010

ďakujeme 😵

gangulienka thiana vitajte 🙂

My sme druhé tehu plánovali, teraz sa nám zdal vhodný čas. Malá je už veľká a chceli sme to stihnúť v rámci jednej materskej. Taak sa aj zadarilo.. teraz už len dúfam že to dotiahneme do šťastného konca.
Malú sme už začali pripravovať na to že možno bude mať malú sestričku alebo bračeka. Manžel sa jej pýtal koho by chcela radšej.. a ona že malého poníka 😀

Ako sa cítite, už ste boli u lekára?

anarida
25. jan 2010

Jéééj to už tu máme aj Október 2010 😵 😵 😵 Držíme palčeky 😵 😵

katrinb
25. jan 2010

baby - buduce maminky...gratulujem vam z celeho srdiecka. Ja mam narodky v oktobri....a viem, ze sa vam narodia super deticky 😉 . Hlavne, nech mate zdrave babatka a pre vas nech je tehulkovanie najkrajsim obdobim zivota... Drzkajte sa

zuuzi
25. jan 2010

Ahojte tehulky 🙂
Som z oktobroviek 2009.. chcem vam popriat krasne, pokojne a hlavne bezproblemove tehotenstvo a nech sa vam v oktobri (pripadne septembri) narodia krasne a zdrave babatka!
🙂

thiana07
25. jan 2010

Sue, ja som este nebola ale chystam sa buduci tyzden. Citim sa ok, viac unavena nez normalne a dost ma bolia krize ked dlho stojim alebo sedim, to som pri prvom tehu nemala. Ty ako?

sue33
autor
25. jan 2010

Ja sa cítim dobre, až na to že som teraz bola prechladnutá.. ale už mi je lepšie. Nemám ani ranné nevoľnosti ako v predošlom tehu, čo je úplne úžasné.
U lekára som tiež ešte nebola, ale dnes zavolám a dohodnem si termín.

gangulienka
26. jan 2010

ahojte baby, my sme tiez planovali, tiez sme cchceli stihnut, kym pojde Tamarka do skolky. My sa teraz trochu trapime, mala ma zapal mocovych ciest, okrem toho som ju doteraz kojila a ako som zostala tehu zacalo jej byt zle z mojho mliecka, zvracala hnacky brusko bolelo, tak sme museli zo dna na den odstavit....
k dr. pojdem asi o tyzden v utorok 🙂

lunika
26. jan 2010

ahojte babenky zatial sa pridám ešte to nieje iste ale držte palce podla všetkého by to malo byť 7. oktober 2010

thiana07
26. jan 2010

drzim palce lunika, ja som sa narodila v ten isty den 😵

veronica1
26. jan 2010

ahojte, tak tiez by som sa rada pridala, cakala som kto a kedy zalozi tuto temu, sice to tiez este nieje iste, test mi tiez v pondelok vysiel zatial negativny-no asi bolo priskoro. Pri prvom sa nam to podarilo na prvy sup, tak som si myslela, ze to vyjde aj teraz, zdalo sa mi ze mam uz aj priznaky, tak uvidim... Inak, "termin" by mal byt 10.10.2010-bolo by to pekne. Tak mi drzte palce.

lunika
27. jan 2010

veronica1: ja som natom podobne tiež bol malý na prvý šup a tiež by som to druhé moc chcela. držím palce.

gangulienka
27. jan 2010

baby drzim palce nech sa k nam skoro pridate 🙂

sue33
autor
27. jan 2010

lunika, veronica držím palce 🙂
gangulienka to mi je ľúto, želám Tamarke skoré uzdravenie. Musí to byť pre ňu teraz ťažké, keď je choručká a ešte si ju musela odstaviť.
Ja som malú prestala kojiť keď mala 1,5 roka, uff.. ale to odstavenie nám obom dalo zabrať.

kathi76
27. jan 2010

ahojte tak sa potichucky pridavam lebo to este nemam potvdene od dokiho,ale na testiku boli krasne //.
paradoxom je ,ze som vas este v pondelok citala a myslela si, ze nic z toho nebude a ked som nahodou urobila v utorok poobede test som skoro odpadla od uzasu...lebo nemam vobec nijake priznaky az na meskajucu ms....

drzim vam vsetkym palceky....nech to dotiahnete do konca.... 🙂 🙂 🙂

mirip
27. jan 2010

Ahojte ako ten čas letí takto vlani som sa potichučky s malou dušičkou vkradla do oktobroviek 2009 a už je to 2010 😀 tak vám prajem všetkým aby ste mali bezproblémové tehotenstvo a v oktobri 2010 zdravé krásne bábatká pri sebe 😉

bianca
27. jan 2010

oktober 2008 zela kinderkam 2010 len to naj naj naj.Odpocivajte,nechajte sa rozmaznavat a hlavne vela vela vela casu stravte spankom lebo ani sa nenazdate a i navsteva wc bude luxus 😀 😀 😀 😀 😀 ale stoji to za to 😵

gangulienka
28. jan 2010

ahoj kathi, ani ja som este u dr. nebola, ale snad 3 testiky hovoria za vsetko 😉 ...baby mne uz dnes zacina byt zle...nic vazne este ale uz mam zaludok ako na vode 🙂

kathi76
28. jan 2010

ahoj gangulienka, no kde su vsetky oktobrove tehulky?a uz som nedockava...musim nas lovit az druhej stranky...dufam ,ze sa casom polepsime... 😉 😉 😉

fiha to ti nezavidim ,ze ti je zle.mne tuk-tuk nic zatial nie je a to som prve tehotenstvo skoro 9 mesiacov poznala len wc misu...a teraz zatial nic...az mi je to divne...ale tesim sa... 🙂 🙂 🙂

a kedy ides k lekarovi?ja neviem skusim buduci tyzden a on mi uz hadam povie co a ako... 😅 😅 😅

veronica1
29. jan 2010

Tuto noc som mala v noci krce v bruchu, tak som si myslela ze to dostanem, no rano nic, a tak som si urobila test a su tam 2ciarky, ta druha je sice bledsia, ale bola tam. 3.2.idem k dr., tak potom sa k vam budem moct konecne oficialne pridat.
gangulienka - vidim ze si z Malaciek, ktoremu lekarovi chodis?

kathi76
29. jan 2010

ahoj veronika ,tak ti drzim palce nech sa skoro ohlasis... 😵 😵 😵

veronica1
29. jan 2010

kathi, dakujem, ved ani ty si tusim este nebola u lekara, vysiel ti pozitivny test, alebo dokonca viacej testov?

vejinka
29. jan 2010

ahojte asi sa sem zaradim aj ja...este ale neviem tp a raz som bola u dokiho ale este nic nevidel...takze idem v utorok

som aj v septebrovkach takze uvidime keby sa drobec narodi 😉

kathi76
29. jan 2010

no veronika este som nebola u dokiho,ale chystam sa v pondelok.ani som necakala ,ze som tehu lebo nemam priznaky... 😕 😕 😕
test som si robila tri dni po (ocak.ms) a krasne dve //.potom jeden kontrolny pät dni po a zase krasne //.tak uvidime v pondelok...ale podla mna este nebude nic vidiet a preobjedna ma o tyzden... 😵 😵 😵
nemozem si pomoct ,ale stale tomu nemozem uverit lebo mi nic nie je....

vitaj vejinka...a drzim palce nech uz patris kam kolkvek ci k septembrovkam, alebo oktobrovkam... 😉 😉 😉

gangulienka
31. jan 2010

no baby ako ste vikendovali ? nejako sa nam to tu pomaly rozbieha....potom napiste tie co idete zajtra k dr. ako bolo...ja pojdem v utorok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre