8 mesačné bábätko sa bojí mixéra

nts
31. okt 2017

ahojte, dostala som od mojej známej na mesiac strážiť jej 8mesačnú dcérku Mišku. známa odletela do USA za priatelom, aspoň tak mi povedala. a malej chcem ísť urobiť mäsové pyré a nejakú ovocnú pochúťku potom. lenže malá je teraz hore,nespí a vraj ako mi povedala známa sa bojí mixéra. keď jej teraz pôjdem mixovať to mäsové pyré tak mám radšej zavrieť kuchynské dvere? alebo mám mixér zobrať k susedom? lenže všetci sú v práci a ja nemám od susedov ani klúče. ako to robíte vy,keď musíte ísť mixovať k susedom?beriete si svoj mixér k susedom alebo použijete ich mixér? a spravím to asi spôsobom takým to mixovanie,že?Pulse,Pulse,Pulse, tri minúty nechám všetko to mäso mixovať a opäť tri krát Pulse a hotovo. čo mám malej, keď je ešte bábo povedať kým pôjdem mixovať? díky.

janinah
31. okt 2017

Ulož ju bezpečne v druhej izbe a zatvor dvere,bude plakať asi,ale prežije😉
tu matku ani nekomentujem,máš na nu kontakt keby niečo? ty si už dospelá? podľa otázky asi ani nie....

nts
autor
31. okt 2017

som dospelá mám 34 rokov. na matku nemám kontakt.nedala mi ho. neviem či sa ponáhlala alebo čo.

janinah
31. okt 2017

@nts na koho z rodiny dieťaťa máš kontakt?pediater pre dieťa vieš kto je?

zuzik307
31. okt 2017

@janinah neries, mixerovy fantom je spat🙄

nts
autor
31. okt 2017

na nikoho z rodiny kontakt nemám. a pediatra mi taktiež tá známa nedala.teda kontakt naňho.

nts
autor
31. okt 2017

už som 8mesačnej Miške, dcérke mojej známej umixovala to mäsové pyré aj jablkovo-banánovú ovocnú pochúťku ,nemala som Mišku kam dať keďže mám len jednoizbový byt a keď som zapla mixér tak malá plakala ako divá. teraz som ju dala spať už.

nts
autor
31. okt 2017

a ako malé 8mesačné bábo zabaviť alebo čo mu mám povedať pred mixovaním?

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
tamarka9
31. okt 2017

@novana ja umrem, ako na verejnom fóre môže človek čakať čokoľvek,ale na tomto sa bavím normálne. Sila že? Ja dúfam že ťa pani nemá ozaj dieťa...

zubrienka1
31. okt 2017

@novana zbezne som precitala aj dalsie temy a naozaj mixerovi fantom😝😂😂

silverrko
31. okt 2017

@tamarka9 Urcite by daaka matka nechala bez kontaktu na mesiac dieta len tak...nemyslim si.

novana
31. okt 2017

@tamarka9, predpokladám, že nemá. I keď trochu netradične, ale zabáva sa. Paroduje príspevky mamičiek.

tamarka9
31. okt 2017

@silverrko ale pozerala som aj iné otázky o mixovani a tam pani uvádza svoju dcéru a nie odložené dieta. Viacero veci asi nemá vysporiadaných 😀

tamarka9
31. okt 2017

@novana áno áno musí ju to baviť,ale haluz akú má tá ľudská fantázia rozmanitosť 😉

novana
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
silverrko
31. okt 2017

@nts prosim ta aky mixer pouzivas asi by to chcelo najmenej hlucny nevies daaky poradit?

mimla
31. okt 2017

O pravdivosti temy mam sice pochybnosti, avsak poznam osobne niekoho, koho presne osemmesacneho nechali u znamych (nie rodina, nie kamarati, nie dobri znami) a isli na dovolenku. Zvlastna zhoda nahod. Dotycny uz je dospely. Prezil to. Ale stale sa hneva. Vraj prereval cely cas. K teme - daju sa kupit hotove prikrmy.

deti95060810
31. okt 2017

zajtra už končia prázdniny....
Fantom bude písať úlohy....😝

januarova
1. nov 2017

😨😅😲

sisaka
1. nov 2017

Mixerova lady je späť! 😂

viera
22. sep 2019

@korunka1 som sa pobavila😂

simculllka
22. sep 2019

@viera aj ja🙂)))