• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
tak bacha, já asi vrátím maturu z chemie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
když už len začala s tou fyzikou :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 16:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A jak ty reklamy doplňují naše vzdělání :wink:
Jinak nevím, jak Calgon pračkám, ale mojí mámě odrovnaly myčku tablety Calgonit (už nevím, kolik v jednom, ale ta vosková kulička ucpala čerpadlo) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
herminka to by mohla být pravda :wink: čím víc praček calgon zničí tím víc se nakoupí nových :grinning: jo a ty počty každých deset minut se na území čr zničí pračka... :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Draga, no právě, proto tolik výrobců doporučuje Calgon :grinning: Musím se někde v drogérce podívat na jeho složení.
5. aug 2008 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
twn calgon je nějaký polyfosfát nebo co za sračku
a vápník ho pohlcuje ... takže brání sloučení

ale možná tak na tvrdou vodu :grinning:
5. aug 2008 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:

sakra, nedokončil jsem myšlenku -.---- na vodu trvrdou je nej kladivo ... anebo valcha -.----
5. aug 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, na tu tvrdou vodu, která je na většině území ČR, by to určo zabralo :wink:
Ale pak bych teda chápala, že tvrdá voda ničí pračku, když tu pračku pak lidi opravujou kladivama :grinning:
5. aug 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no právěže to faká spíš v tý měkký --- je to divný ... já na chemii nikdy nebyl..teba kromě biochemie a bioniky :grinning: :grinning: :grinning: a stejně dělám úuplně jiný věci z jinýho soudku ---

takže podle mýho je galgon pro pár procent oblastí ... ale fakt nevím

honem pěkně ručně oškrábat :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Polyfosfát? To už se snad nesmí prodávat, ne? Ať žijou sinice :confounded: Spíš jsem čekala, že to bude líp zabalená a předražená soda.
5. aug 2008 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
herminka ... nevím, jestli to má zákaz ...myslím, že ne
je fakt, že je mi to jedno .... já si koupím akorát tak colgate :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Soda efekt :grinning:
5. aug 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jinak myslím, že fosfáty jsou zakázaný jenom v práškách na praní, v práškách do myčky myslím, že ještě ne...
Jo a Colgate taky neberu, nejradši mám Fluoru :sunglasses: (možná proto, že nemá debilní reklamy)
5. aug 2008 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no takto, pokud to vyhazuje tolik praček, tak se potvrzuje, že to bude nějaký polyfosfát...i když to dělají a kryjí, že je skvělý na tvrdou vodu (no co by nebyl, když je tu tak rozšířená že jo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: )

efedrin je taky zakázaný? :grinning:
5. aug 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Efedrin? Bacha, jsem z Roztok, u nás se vyrábí :grinning:
5. aug 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo vlastně, vy to taky kryjete
standart :grinning:
5. aug 2008 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som kúpila kameňožrúta a bojím sa ho tam sypať, lebo Mm mi povedal, že je dosť možné, že tú našu špirálu drží pokope práve ten vodný kameň :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mna uplne doziera ta reklama na vanish s tou inteligentnou formou ci co to je, ja by som skor zostala prekvapena kde sa zobrala ta zenska v ruzovom v nasom dome :grinning:

alebo tie ,, inteligentne" deti co sa snazia najst skvrnu aby porazili vanish. :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, žeee a oni t oberú normálne, že jééééé cudzí človek v našom dome, a nesie mi vanish :grinning:
5. aug 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula za chvilu uz aj u nas to bude plne bezne, :sweat_smile:

alebo ma udivuje ten mali cinanko co sedi na wecku a krici ze to smrdi a potom maminke popod dvere posle listocek ze dosiel brise one tach ci ako sa to pise, ten maly moze mat tak 3-4 roky, ale pise a kresli ako dospely, to moju dceru by ani nenapadlo ze nam dochadza vonavka na wecku :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa "paci" ta blba reklama, ako ujo zaspi na gauci a je v skole so spinavym trickom a potom sa z tej strasnej nocnej mory zobudi s tym, ze bezi skontrolovat zenu, ci dobre vyprala, ked maju doma tvrdu vodu...
5. aug 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, ak mi aj uprace, môže prísť :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sharlotta to mas pravdu, .. ako moj tato ani nevie kde mame praci prasok :grinning:

monkuli potom ju posli ku mne :sweat_smile:
5. aug 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse, dobre, pošlem :grinning: :grinning:
a s tým práškom ,asi tak :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A este sa mi paci Heidy Klum, ci jak sa pise na som bicykli so sirokym usmevom...oproti ventilatoru...
5. aug 2008 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo reklama kde teta nakupuje v tescu a pritom telefonuje do inych obchodov :grinning:

ved to je uplne normalne, nie??? aj my to robime pri kazdom nakupe :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. aug 2008 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sharlotta, Heidi Klum je taky dobrá v té reklamě na jogurtové bonbóny absolutně bez tuku, takže se z nich nemůže ztloustnout. :grinning: :grinning: Co na tom, že v nich je cukru jak v cukrovaru! :grinning:
5. aug 2008 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katjes jes-jes-jes :grinning:
A ešte je dobré, že Heidi ukážu na detske joslave a ani jedno dieťa nie je jej :grinning:
5. aug 2008 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myluju bublynky :grinning:
5. aug 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky a nezabudnite si dat Activiu ak budete nafuknute lebo si vsetci budu mysliet ze ste tehu :grinning: odkedy jem activiu moje travenie funguje bez problemom.

minule ked to islo v telke, tak moj muz zahlasil ze nech sa ide vykadit a bude jej dobre :grinning:
5. aug 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevím, jestli to tu už někdo nezpomínal, ale já teda okamžitě přepínám, když jde Eva a Vašek... :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...z písnička Bílá orchidej znám jen tři slova a už jí nesnáším... :angry: :grinning:
5. aug 2008 o 17:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok