Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

kili
4. aug 2008

Naozaj sme my ľudia takí blbí, že nám tlačia tie hovadiny do hláv a tvária sa, že je to úplná pravda?
Nerozumiem, ako môže nový prací prostriedok XY super gold plus vyprať lepšie, keď už XY super gold vypral úplne všetko. Alebo ešte začnú vyrábať niečo špeciálne na super odolné škvny, načo, keď v reklamách ich prací prostriedok vypral všetko aj bez tohto špeciálneho prípravku?
Alebo ma dorazilo, keď Vaniš má "inteligentnú" formulu na vyhľadávanie škvŕn, tak to chcem vidieť 😀 . Skôr vypáli všetko škvrna neškvrna a tam kde je škvna to zreaguje. Nemôžu to povedať normálne, považujú nás za takýc blbých?
Jedine snáď jar propaguje, že je proste naj a nič nemenia a s tým teda aj súhlasím a aj sa mi tá reklama, kde ukazovali všetky predchádzajúce reklami strašne páčila.
alebo sa mi páči reklama na pôžičky (záhadne neviem kto), ako dá vajíčko do mikrovlnky. To pekne vystihujú svoju cieľovú skupinu ľudí 😀
Vám na čom zostáva rozum stáť?

nobody
6. aug 2008

jabber ... MS ... to není to My Sweet ? 😀 😀

jabber
6. aug 2008

a jaká reklama na kofolu? Já znám jen tu s čuníkem 😀

sisstin
6. aug 2008

jabber: Lásce rozdíly nevadí 😀 😀 😀 😀

bihan
6. aug 2008

Inak to som tiež nepochopila, prečo na Slovensku chlapíka predabovali... stráca to svoje čaro.
Jabber

https://www.youtube.com/watch?v=J8RSQIG6_yo
jabber
6. aug 2008

nobody 😀 to já vím, že víš co je MS, ale nevíš kolik hodin se zabere s tampónama.... 😝 😀 , jojo, ty si můžeš užívat kamarády 🙂

nobody
6. aug 2008

jabber ... ženský problémy znám velice dobře ...
😀 😀 😀

trochu

kili
autor
6. aug 2008

v kofole ten chlápek hovorí pôvodne česky? to ani neviem. To fakt nechápem, prečo predabovali 🙄

droby
6. aug 2008

aa ja som ani nevedela ze je aj ceskoslovenska 😅

monkula
6. aug 2008

aj mne sa to viac páči česko-slovenksy, akosi to má s tým sloganom lásce rozdíly nevadí väčší zmysel...

titkovamiriam
6. aug 2008

kili ja radsej tampony -mam cas na kamaratky 😀 😀

kofola je suprova ,ale mala som rada tu co chodil chlapec do bufetu a pozeral bufetarke do vystrihu a za nou nasraty chlap 😀

jabber
6. aug 2008

bihan - díky 🙂 nějak se mi to seká a nemůžu to dokoukat, kurňa 😒

titkovamiriam
6. aug 2008

inak marek sa uci co dava kravicka-mlieko a koza......pivo 😀

sisstin
6. aug 2008

se stejně nemůžeme dohodnout, čí je kofola produkt..jestli českej nebo slovenskej.. 😅

len
6. aug 2008

Nobody - asi z toho pohledu - sakra, to není možný, ty už zase menstruuješ! 😀 Jsem si vždycky myslela, že je to mými krátkými cykly, ale byla jsem z mnoha stran ujištěna, že tohle je oblíbená hláška všech chlapů, i kdyby jejich partnerka menstruovala dvakrát do roka 😀 Možná tímhle směrem by se mohli tvůrci reklam zaměřit, pochybuju totiž, že ženská s MS má hlavní starost, aby byla dostatečně s přáteli 😉

kili
autor
6. aug 2008

jabber, počkaj, kým sa ti to načíta a pusti si to znova

sisstin
6. aug 2008

mně nák MS nevadí naprosto v ničem 😕 😅

nobody
6. aug 2008

len 😀

ještě to tak ..s přáteli ... no reklamna je znovuklam 😀
ta vaše nervozita během "my sweet" je někdy docela mazec 🙂

lefika
6. aug 2008

najplodnejsie obdobie na stupidne reklamy su vianoce (ktore zacinaju tak cca v septembri): zas prifrci coca-colovy santa klaus, operatori mi predvedu 300x denne svoju super vianocnu akciu na nekonecne volania, vsetky banky a poistovne mi zazelaju stastne a vesele.... 😲

jabber
6. aug 2008

kili - no to já právě čekám a ono se to nenačítá 😠

sisstin - http://firma.kofola.cz/historie__m_ospolecnosti...

jabber
6. aug 2008

lefika - jo, vánoce jsou tady, coca colu si vychutnéééj .....to úplně nesnáším

nobody
6. aug 2008

jabber .. znáš kanadskou verzi ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jabber
6. aug 2008

nobody 😀

jabber
6. aug 2008

jo, nobody, abych nezapomněla (nechce se mi do slepic) - už mám objednaný 2 knížky z koko trilogie 🙂 , tu třetí nemají 😒

nobody
6. aug 2008

😀 no supr..pak si to pučíme..
ta třetí ... to už je unikát 😀

jabber
6. aug 2008

nobody - možná by se sehnala v angličtině v Kanadě 😀 😀 😀

já nevím, jak jdou ty knížky za sebou, ale věčný kokoty nemají 😀

nobody
6. aug 2008

no ... teď mně proběhla neuronama myšlenka, že v cizině to mají
bylas rychlejší 😀 😀

kili
autor
6. aug 2008

alebo super je kooperativa, že vedia pochopiť naše ocenenia, lebo aj oni získali ocenenia, mi to príde, ako deti na pieskovisu: jé, ty máš ale peknú bábovečku, aha, akú som spravil ja 😀

kili
autor
6. aug 2008

alebo neznášam v okolí nového roka, keď v každom reklamnom bloku je reklama na nikotínové náplasti alebo na tablety na chudnutie 🙄

darina77
6. aug 2008

A pamätáte si ešte na Joža Pročka v reklame na poisťovňu Kontinuita " Veríme vám veríme"

sisstin
6. aug 2008

Prečo to ten Jožo Pročko moderoval..uhuhuhhhuu..moderoval 😅 😅 😅