• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
Monkula - si ťa predstavujem, ako Jarka v obchode odhováraš od Vanishu... :grinning:
23. aug 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
včera som sa smiala na zákernom úsmeve.. :grinning: :grinning:
24. aug 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrá téma - mňa "vytáča" - ako mama, ktorá je super, vyperie ten podbradník presne 52-krát dočista...a potom už nie? A to dieťa, čo má zhruba 1 rok, nevie ani koľko je to 2 a nie to ešte 52.
No a úplná hrôza je tá, na ten sprchový gel, čo sa ten chlapík hore sprchuje a spodným susedám ide cez byt tá odtoková rúra a všetky s tou rúrou takmer sexujú :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 00:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mně irituje reklama, jak chlap v letadle říká letušce, že je mu zima , jestli nemá něco na přikrytí a ona se na něj vyvalí
26. aug 2008 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja momentálne odolávam Jarkovým útokom, poslať sms s textom auto na 555 :confounded: :grinning: :grinning:
vraj chce vidieť ako padá auto....
a túto reklamu neznášam.... je plná typicky slovenskej vlastnosti. závisti...
najmä ako tá fuchtla šmarí od závisti tú utierku a posiela sms-ku
26. aug 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa paci reklama s Marianom Cekovskym http://www.youtube.com/RPR4Slovakia
a absurdne su skoro vsetky a v kazdej zavadzaju..
26. aug 2008 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkula - tak to sme dve :slight_smile: ja tu reklamu neznasam..

a ked vidim reklamu na zuvacky Airwaves, tak sa mi vlasy jezia :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. aug 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dobrá diskusia :wink:
mňa vytáčajú reklamy, kde krásna upravená mamička 3 a viac detí, v krásnom veľkom dome, so zelenou záhradou, oblečená ako modelka natiera deťom chlieb s maslom a deti sa idú zblázniť od radosti, že mamička im chce dobre, aj keď majú plnú chladničku nezdravých somarín .... :angry: to ako keď vidím, tak ma ide poraziť!
26. aug 2008 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
"dobrý" jsou i reklamy, kde na společenských akcích vytahují Perwol a jiné prací prášky :slight_smile:.
26. aug 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo a teď jsem si vzpomněla, že "proto všichni muži stojí ve tvé frontě", ani nevím na jaký je to šampon :slight_smile:
26. aug 2008 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Já si zas včera všimla, že v reklamě na Persil Gold Plus (kam zas ty plusy a hyperplusy půjdou:slight_smile:) sypou prášek do komůrky na aviváž:slight_smile: (aspoň teda si myslím, že každá automatka má zprava doleva komůrky na předpírku, hlavní program a aviváž, ne?:slight_smile:)
26. aug 2008 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
naše automatka má zleva doprava hl. praní, aviváž a předpírku :wink:
26. aug 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Fakt? Aha, tak to jsem vedle jak ta jedle. Já žila v tom, že když už jsem pár praček viděla, tak je to tak nějak úzus, že to jde popořadě:slight_smile: Tak nic, výjimečně neni něco v reklamě padlý na hlavu:grinning:
26. aug 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
třeba je ta naše výjimka :grinning:
26. aug 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Naše pračka má zleva doprava hlavní praní, předpírku, úplně vpravo dvě "poloviční" přihrádky - jednu na aviváž a druhou na bělidla - každá to má jinak :grinning:
26. aug 2008 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
elana, já mám aviváž taky v prostředku. zleva to jde: hlavní praní, aviváž/bělidla, předpírka/změkčovač vody
27. aug 2008 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heidi na bicykli, tak tú neznáša môj manžel. Vzerá tam ako superman, ten habit. Otrasné. Perwol pohotovo pripravený v taške je tiež super. Neviem, kto chodí na akcie s maxi kabelou. Dobré sú aj na sladkosti, aké sú plné mlieka a pod. Mám známu, ktorá niekoľkomesačnej dcére dávala Kinder mliečny rez a odôvodnila to tým, že je to zdravé, lebo je tam mlieko :fearful: V reklamách na čistiace prostriedky sú super tie zasvinené toalety. No neviem, kto má také doma. Alebo mastnota za sporákom. Asi si pozvem uja Cilit Banga domov. Máme v letnej kuchyni taký super starý sporák. Však nech sa ukáže frajer, ako ho vyčistí. A samozrejme, aby sa pekne leskol.
27. aug 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mimakro, tak to je teda sila s tým kinder :angry:
27. aug 2008 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kili, to len dokazuje, že niektorí sú naozaj takí blbí. A tí, ktorí robia reklamu, to veľmi dobre vedia.
27. aug 2008 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak jsem dneska čučel na reklamní blok "nova the best tv" - což se moc nestává .. a tak čučím .. nějaká nadabovaná reklama už nevím na co..ale s titulkam "Šárka B (tak nějak), Jana X - učitelka v mateřské školce ... sakra, tak jsem si říkal, že v tý Anglii mají celkem zajímavý jména :grinning:
27. aug 2008 o 19:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Presne - bezne si nosim perwol v kabelke vsade - do roboty, na party ... :grinning: :grinning: proste vsade, neeee???? A tiez bezne stretnem rozpravajuceho bobra v lese na prechadzke, ako v tej uzasnej reklame na zubnu pastu :grinning: :grinning: !!!
27. aug 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blumchen ... asi nechodíš do lesa :grinning: :grinning: :wink:
27. aug 2008 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, asi tu budem teraz trochu od veci, ale neviete nahodou, od akeho interpreta je pesnicka v tej novej reklame na T-mobile (ta s tou duhou)...? Dost by ma to zaujimalo, tak ak mi viete poradit, dakujeeeeem... :slight_smile:
3. sep 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Opět jedna dobrá na prací prášek: Jak se Karel hrůzou vzbudí ze spánku, že mají tvrdou vodu... Tomu autorovi bych dala korunu...
3. sep 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teda holky, já budu muset asi víc koukat, já u některých vůbec nevím o čem mluvíte.... :sweat_smile: , aby mi něco neuteklo :grinning: :grinning:
3. sep 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jabber, či to nie je tým, že niektoré bežia len na SR
3. sep 2008 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili - hm, tak tím by to bejt taky mohlo.... :grinning:
3. sep 2008 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja ... kdybych znal tu reklamu, tak ti napíšu song
3. sep 2008 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chcem vedieť, kt ot ospieva, aj mne sa tá pesnička páči..

V poslednom čase ma neskutočne irituje reklama na ideálnmu hypotéku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a reklama na vložky ,ke
´d tam tie guličky skáču po vložke a zrazu ich zastavia reflektory, húkačky atď, to je fakt otras... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. sep 2008 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mňa štve, že vždy sú pre (nech ide o čokoľvek) 9 z 10 tich, ten jeden je dobrý alternatívista :grinning:
5. sep 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok