• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Absurdity v reklamách. Ostáva mi na nich rozum stáť

13. februára 2014 
dobrá vianočná je aj na kofolu :grinning:
13. nov 2008 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jo, člověk si musí uvědomit, že krtek je slepý :grinning: - reklama co nutí přemýšlet, hmmmm, to tu ještě nebylo :grinning:
13. nov 2008 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ja chcem tiež vidieť reklamu s krtom, nemáte nietko link?
13. nov 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili predchadzajuca strana :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kili na predoslej strane
13. nov 2008 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aha,dík, nejak som to nezaregistrovala :grinning:
tak reklama super :slight_smile:
13. nov 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sirinka: ja ich fakt nemusím, ale moja skoro 12-ročná dcéra má tie piesne dokonca v mobile a púšťa si ich kade chodí...u nich v škole sú vraj hit... :sweat_smile:

marse: tak kamiony ja milujem tiež, akonáhle vidím tú reklamu v televízii, oficiálne zahajujem Vianoce :dizzy_face:
13. nov 2008 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubca si moj clovek , ked po prvy krat zbadam tu reklamu, preladujem sa na vianocnu clnu :grinning:
13. nov 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
marse: super, musím to povedať manželovi, lebo ten žije v presvedčení, že som jediná na Slovensku, ktorá sa len tak trasie na túto reklamu :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaj :grinning: :grinning: :grinning: já tu reklamu na globus s krtkem viděla jen na čtvr oka, takže mi to nedošlo, díky za vysvětlení :grinning: :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasný, už to vidím :slight_smile:
jabber, já jsem zvyklá na tolik pitomých reklam, že mě to ani nenapadlo, že je to úmysl :sweat_smile:
13. nov 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gtver - no já jsem taky nejdřív čučela jak vrána :grinning: :grinning:
13. nov 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uf, tak ja som videla na tv nova dost brutal reklamu - spot? ako si zena sadne s babom do auta a neda ho do autosedacky - ze sak to je len za rohom... a havaruju, babo skonci na prednom skle a zabije sa... a zena skonci v cvokhause.. bleeeeeeeeeeeeeeeee :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: este teraz mi je z toho zle..
14. nov 2008 o 00:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dejna je to tu na fore a je ich viac , nemyslis zaplatis.
14. nov 2008 o 00:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A bezi este na Slovensku ta reklama, teda antireklama na internet ? S tym pedofilom, tusim nejakou prostitutkou atd. Uz si to velmi nepamatam, ale ostala som vtedy zarazena, ze co to ma byt ?
14. nov 2008 o 00:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:confused: :confused: to som nevidela... neviem a na akej TV to bolo?

ja som z toho tak zhnusená, tak tu na SK zakryli v reklame ten krvavy zub, co vypluje pri cistení zubov a hento... normálne mi je z toho na ...
14. nov 2008 o 00:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Uz sa nepamatam presne, hovoria tam nieco ako : Ze takychto si nepustite do domu, preco potom internet ?
14. nov 2008 o 00:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jarka :confused: to je fakt divná reklama a na co to má být?

dejna - to je kampaň za bezpečnost provozu :wink:, těch spotů je víc, ale tenhle je jeden z nejdrsnějších, to máš pravdu
14. nov 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber - a ide to uz dlho? a nikto neprotestuje? na SK bola tak cca 2 roky dozadu kampan proti interupciam - tiez sila, ale bol okolo toho riadny humbuk, az to potom zakazali...
ja viem, ze tvorcovia chceli sokovat, ale toto je asi az prilis :confounded:
14. nov 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jabber nemam ani sajnu, ale pripadalo mi to ako antireklama na internet.
dejna skus http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=76869&vOffset=120&vGotoLast=1
je ich tam viac
14. nov 2008 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna ten spot chodil aj v sr
14. nov 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, no to su riadne krvaky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded:

ja telku teraz moc nesledujem, nestiham :grinning: , toto som zahliadla len tak náhodou...
14. nov 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemysliš, zaplatíš by mali dávať aj u nás a stále, v každej reklalme aspoň jeden spot!!
možno by to tým šialencom za vonlantom otvorilo oči... aj keď pochybujem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. nov 2008 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dejna - já ti ani nevím, kdy přesně to začalo, zas tak dlouho to není. Nevšimla jsem si, že by někdo protestoval. Oni před každým spotem varují, že následující není vhodné pro děti a obsahuje drsné záběry inspirované skutečnými událostmi - nebo tak nějak. Kdo nechce - tak to může vypnout, nevybafne to z obrazovky jen tak :wink:. Mně to přijde fajn - ta kampaň - kéž by měla nějaký účinek. Ono dokud těm lidem neukážeš, co se stane, když např. nepřipoutají dítě, tak si (někteří) budou myslet, že ho třeba při nárazu udrží :unamused:
14. nov 2008 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som asi to varovanie nestihla vidiet... takze na mna to "vybaflo" z obrazovky a bola som dost v soku...
bolo by super, keby ta kampan, ked uz je taka drsna, mala nejaky efekt - s tym samozrejme suhlasim, len sa obavam, ze na tych sialencov asi ani toto nezaberie...
14. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kamiony s Coca Colou asi letos nebudou, co.... :grinning:
21. nov 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už ide ta reklama, len trochu ina..
21. nov 2008 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veronika - no právě, bez kamionů
21. nov 2008 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale na začiatku je :grinning:
21. nov 2008 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok