Adela Show.Čo vy na to?

depecko
9. sep 2010

Ahojte babenky pozeráte??? čo vy na to?? Vysiela sa to síce len od pondelka,celkom som sa na to tešila a bum! včera odvysielali len do reklamy,po reklame už film...že technické problémy... čo nestihli natočiť či čo??? 🙂 😀 😉 Mne sa to celkovo páči,len tých "glosátorov" by som poslala domov,nechala len Adelu,jedného hosťa,do toho nejaké jej postrehy. 🙂

emanka
11. sep 2010

@diddi , čo je od veci? ja som si to čítala a s tým to nemá nič spoločné....že sa tam Iveta nehrabala? ak sa nechcela zosmiešniť, tak mala odmietnuť, hádam vie posúdiť svoj zdravotný stav. Takže tam išla zas len kvôli prachom, Adela to využila, no a čo! Aj ona to robí kvôli prachom.

vejula
11. sep 2010

😀 😀 😀 ešte sa tu budete hadať kvôli Bartošovej pre Bohaaaa. Ved je to smiešne... ako že nema na desiatu a podobne zaležitosti.. však sa o par minut na to chvalila že ako sa jej ponuky hrnu jedna za druhou a že nikdy nemala tolko ponuk... a vy tu pišete že musela isť do tej šou kvoli prachom. Ved si sama sere do huby a vy jej to žerete. no je to fakt smiešne

traktor
11. sep 2010

..preco by k nej mal kazdy pristupovat inak? 😕 ..vsak nikto ju nikdy nenutil chlastat, nikto ju nenutil ist do manzelstva s takym clovekom akym isla...ved je preboha dospela...tak za seba nesie zodpovednost....dokedy ju este kazdy bude ospravedlnovat, lutovat...ved je to uz na smiech ako sa sprava...mna tato show velmi neoslovila...adelu mam rada, myslim, ze je skvela, ale toto jej velmi nesedi...akoby to ani nebola ona...a ze bola k bartoske aka bola..tak to je prave ta show...nikto tam bartosku nasilu neodviedol...inak mne sa bartoska paci ako spieva ,ale ako cloveka ju nemusim..prave pre to vecne..*mne kazdy ublizuje, ja som taka chuderka...kurnik..ved ma tiez dieta, tak zodpoveda aj zan..tak nech sa sprava aj ako matka a nie ako* chcipla , trasuca troska...ze nalejte mi...

traktor
11. sep 2010

...ale pozriem si aj dalsiu cas...mozno je to len zaciatok...a naberie to tu spravnu iskru aj pre mna... 🙂

diddi
11. sep 2010

takze podme teraz do nej....je alkoholicka,rozbita na mrte,tak ju dorazme!....rozmyslate presne ako Adela!....je ubohe zvalit kamen na chromeho!

vejula
11. sep 2010

@traktor ta prva časť sa ani mne moc nepačila ale teraz to už bolo fajn... ako dobrí boli aj sajfa aj Mareš celkom, najvac sa mi lubilo ked sa tam bavili o tych slovenskych komediach a ešte adonis ked hovoril o tej zapche, som sa nasmiala... Nahodou sa to tam potom celkom pekne rozbehlo a bude to podla mna ešte lepšie o par časti ked sa riadne oťukaju...
čo sa tyka bartošovej nevedela som či sa mam smiať alebo plakať ale jednoznačne mi brutalne liezla na nervy.. A moj mm ten ju ani počuvať nemohol a radšej šiel so psom vonku. A ked som mu dnes povedala že kolko ludi si ju tu zastava tak mi povedal aby som tu napisala že su jasnym prikladom ako robi televizia z ludi je*nutych 😅

traktor
11. sep 2010

a tym, ze ju bude kazdy lutovat, tak jej ako pomozeme?...ale nebudem sa k nej viac vyjadrovat, ..lebo sa tu rozputa hadka a to myslim nikto nechce 😉 ...dodam len...som zvedava na dalsiu cast...ci uz to bude take fiiiiiha 😀 prie mna alebo nie...teraz je tolko programov, ze je s coho si vybrat...

vejula
11. sep 2010

@diddi ale my z nej už väčšiu trosku nespravime .... Najväčšieho debila zo seba človek spravi sam, takžeeee asi tolko. A hra sa na nejaku alternativnu pomaly s hviezdami spojenu nadpozemsku bytosť ktora musi odolavať krutym ludom na tejto zemi. a pritom najväčšie nebezpečenstvo pre seba je ona sama. Len lutujem jej syna, mať taku matku tak asi skončim v pakarni alebo na drogach

traktor
11. sep 2010

@vejula ved aj ja cakam, ze to bude len lepsie..predsa len to zacina...tak uvidime...mozno budem veeelmi prekvapena a nebudem sa vediet dockat dalsej a dalsej casti 😀 😉

diddi
11. sep 2010

@vejula odkaz manzelovi to iste!...mam trochu ine zazemie - a v tomto pripade viem,o com pisem - ale vypisovat bludy je najlepsie,lebo neviete ani percento z tohto programu

vejula
11. sep 2010

😀 😀 nerozčuluj sa. ako neviem o akych bludoch tu pišem.. nieje pravda že na jednej strane pisala aka je chuderka a nema za čo ani synovi desiatu pripraviť a na druhej strane sa chvali ako sa jej ponuky sypu jedna za druhou??? Pišeš jak keby si s Bartošovou na kavu chodila ked vieš tolko o jej nešťastnom živote 😅 a ako si to myslela s tym zazemim???

vejula
11. sep 2010

@traktor uvidime 😉

aero
11. sep 2010

musím zareagovať...., nepáči sa mi , ako vieťe bez mihnutia oka odsúdiť človeka 😒
vid´ traktor
to , že Bartošová má problémy .... hmhm , má ich ......
každý je múdry , lebo sa nejedná o neho , tak ...súdime - však čo ....... o čom budeme písať
nech hodí kameňom , kto je bez viny ..............alebo
nesúd´ - lebo aj ty budeš súdený................trošku z biblie na zamyslenie 😖
neviem , či pochopíte .................

traktor
11. sep 2010

@aero pochopila som to...ale stale si myslim, ze nie je mozne ju donekonecna ospravedlnovat....ako potom pride na to, ze to co robi, nie je dobre?...budeme vsetci..ivka ti si perfektna, to ze pijes navadi, treba k tebe pristupovat inak, ved si chora...vsak ked to bude takto dalej, tak kam to az zajde...co s nou bude...ved jej najblizsi by uz mali zakrocit...myslim, ze to vecne ospravedlnovanie jej skor skodi ako pomoze...ja sa neviem velmi dobre asi vyjadrit...ale citim to tak, je to môj nazor...a nepozeram na nu teraz ako na celebritu ale ako na bezneho cloveka...

marianka79
11. sep 2010

@aero ja súhlasím z @traktor 😉 už je toho vela a privela sa Iveta lutuje a to si privoláva ešte viac problémov ale čo nie sú ludia čo maju horšie problémy?predstav si že sú a kolkokrát sa ani nelutuj´a ani nechcu byt lutovaný idú dalej ako sa len dá proste bojujú a to Iveta nie

vejula
11. sep 2010

@aero ja nevravim že som bez viny, som aka som a necham si to pre seba a nejdem sa pred kamerami hrať na chuderku ktoru bije cely svet

aero
11. sep 2010

Ivetine veľké mínus je , že je pred "tými" kamerami , že je známa......
keby sme ju nepoznali, bola by jedna z mnohých
a opýtam sa Vás (odpovedzte si sami v duchu , pre seba )
u Vás doma nepije nikto ????
vôbec nikdy neprišiel manžel ožratý????
stará sa vzorne o svoje deti ?????
mám pokračovať ........či načo sa tu hráme
Iveta je tiež len človek a má svoje nedostatky......týmto ju nechcem ochraňovať , ale chcem vyjadriť , že všetci sme omylní, všetci robíme chyby........
a že sa nevydala dobre???
a vy ???? ...... všetko ok????
všetky ste vydaté za supermanov ,,,,,,,, 😲

vejula
11. sep 2010

@aero ale adela je teraz moderatorka šow ktorej zmyslom je pritiahnuť čo najviac divakov, takže je uplne normalne že chce urobiť šow zaujimavu a to si mila ivetka mala uvedomiť pred tym ako tam išla, že je to v prvom rade zabavna šow a nebude sa tam s nou jednať v rukavičkach. Neverim ani slovo o tom že nema peniaze na jedlo... KEby to tak bolo tak nech preda dom a ide byvať do jednoizbaku ako byyvame my a nech chodi MHDčkou a podobne veci.... a nikdy nebudem lutovať človeka ktori chlasta a na druhej strane sa sťažuje že nema ako uživiť dieťa, či už je to niekto v mojom okoli alebo niekto iny.. Ako čo teraz čaka že budem plakať ake chudatko je ona??? Iny ludia čo im povodne dom zobrali a teraz nemaju fakt kde byvať, nad takymi by sme mali slzu vyroniť. A ona by si tiež mala uvedomiť že to je skutočne nešťastei skutočna bieda a životne trapenie.

traktor
11. sep 2010

@aero nie sme vydate za supermanov...ale predsa aj keby moj muz pil ako duha, tak ho nebudem lutovat, ze moj, si chorucky, tak k tebe musim pristupovat citlivo...ved potom sa moze stat, ze o pol roka, mozno skor, tu uz nebude medzi nami...lebo kazdemu bolo jedno, ako na tom je...naco mu potom bude ta lutost, to vsetko....?...preto som pisala, ze na ivetu teraz nepozeram ako na celebritu ale ako na bezneho cloveka....a mam pocit, ze zas je obklopena len takymi ludmi, co jej daju poharik, aby si neuvedomovala, ze takto ju osklbavaju o peniaze...a potom , ked to takto pojde dalej, mozno sa fakt o kratky cas dozvieme z novin, ze jednoducho ta davka akoholu,,,,bola väcsia ako zvladla a uz tu nie je medzi nami...vies , nie na kazdeho cloveka staci lutost...na niektorych musis byt aj tvrda, aby sa prebrali a zacali svoj zivot riesit...ja sa fakt neviem velmi dobre vyjadrit..skus citat medzi riadkami...o com pisem...ja mam faktna mysli jej dobro......ako spevacku ju beriem...ale toto co je teraz...toto urcite nie a nebudem ju obhajovat......a viac k nej pisat nebudem, toto je ina tema...a ako pisem, neviem sa lepsie vyjadrit aby to bolo pochopene... 😖

aero
11. sep 2010

neviem . či ty si čítala medzi riadkami ........
ja len ... aj ona je len OMYLNY človek
a môžte pokračovať
TEMA : ADELA SHOW
pekný večer

mircalla
11. sep 2010

@diddi ja s tebou suhlasim. fakt bartosku nemusim, ale je psychicky chory clovek a cele to bolo maximalne nevhodne. nejdem tu vobec riesit, co si bartoska za svoj zivot sposobila, skutocne mi nie je sympaticka, ale napriek tomu objektivne: podla mna prvotny problem bol, ze v tej sou nemala byt. je lahke kopat do totalnej trosky, podla mna sa tu stratila pointa a riesi sa tu co ma bartoska za sebou, o to ale vobec nejde....predsa len sme ludia a daka etika a slusnost by mala existovat.
adela by mala u mna za tuto sou kredit, keby tam mala radsej niekoho nad vecou, vtipneho a pohotoveho, a nie cloveka tesne pred samovrazdou
cize podla mna chyba dramaturgie ci vyberu hosta s cielom zvysit sledovanost za kazdu cenu, lebo ved ludia maju radi skandaly

diddi
11. sep 2010

@mircalla konecne to niekto pochopil.....na obhajobu dramaturgie: Adela si svojich hosti vybera sama!...rovnako predklada otazky - okruh,ktory bude rozoberat....Iveta nemala vypite!...dostala tazky abstak!

vejula
11. sep 2010

@mircalla jo suhlasim s tebou že to bol chybny vyber hosťa jednoznnačne, vobec som sa na nej nepobavila... praveže mi to bolo cele velmi neprijemne... ja som praveže čakala na to čo tam je potom 😉 to ma už celkom bavilo ako som na začiatku pisala 🙂

mircalla
11. sep 2010

ono ako som napisala, aj adela je clovek a ma tremu, nie je robot....je to pre nu nieco nove. ale predsa len vsak do prveho kola mal ist clovek, co je schopny byt adekvatny partner a vratit uder, toto bolo na cloveka jej kvalit moc lacne a lahke a mna dost sklamala vyberom hosta aj tym ako to dopadlo.
k tomu, ze iveta nemala prijat pozvanie atd.....ono bohuzial clovek na liekoch a s velkymi problemamy s pitim ma asi tazko zdravy usudok...takze je skor na markize, adele a dramatrugii, ci oni maju ten zdravy rozum, ked ju tam volaju

vejula
11. sep 2010

@mircalla ono prvy bol muller myslim... ale ani to sa mi bohvieako nepačilo.. čo ja viem s tymi hosťami je to celkovo akosi slabe neprepracovane, mno neviem aspon mne sa to moc nepači za to na tych troch sa vždy dobre pobavim 😀

heleniatko
11. sep 2010

vasa diskusia ma tak zaujala, ze som si pozrela tu show s ivetou bartosovou v archive markizy... pokial ide o adelu, bola absolutne profesionalna, obdivujem jej schopnost improvizacie... akurat nevhodne zvoleny host, resp. iveta neuzila spravne lieky, bola dost rozhadzana, posobila strasne labilne, bolo to hrozne sa na nu pozerat, prehnane reagovala a prezivala, diskusia bola na urovni kuchynskej debaty pri kavicke a iveta ako pred nervovym zrutenim, opakovala dookola to iste... a suhlasim s jednym prispevkom, kde pisete, ze je to smutne, ze jej zivot sa koncentroval na chlapov, presne s tym aj zacala rozhovor, ze jej zivot sa delil na etapy podla muzov... a jej syn predpokladam musel predcasne dospiet, aby jej bol oporou... zivot celebrit nie je jednoduchy, uznavam, lebo su stale na ociach a stracaju svoje sukromie, ale ako adela taktne poznamenala, niekedy nie je naskodu navstivit psychologa a upratat si zivot... iveta pychologov neriesi, radsej sa spolieha na anjelov a vestice... co k tomu dodat...

vejula
11. sep 2010

@heleniatko suhlas

mirka
11. sep 2010

@heleniatko aj ja súhlasím 😉 a mne sa tá show páči 🙂

ela23
11. sep 2010

mircalla absolutne suhlasim s Tebou a este by som dodala...skoda,ze vsetky tv a ine masmedialne komunikacie,pasu zvacsa po senzaciach,problemoch a velakrat neoverenych inf. za cenu vyssej sledovanosti a predajnosti...ale ako sa hovori....ked nebude dopyt,nebude ani tovar....takze uvidime aku zivotnost dame Adela show.Osobne si myslim,ze uz vykuka z kazdej konzervy a to je naj jej skodu,niekedy je menej viac,ale to si uz musi kazdy sam....mozno by to chcelo nejaku prestavku....dieta by bolo celkom prijemnym rozptylenim...co poviete?

mateson
11. sep 2010

velmi preadelované. 😖 😖 začínam byt na nu alergická.