Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

carisma25
8. okt 2009

kolko mozem mat maximalne susedov? je to nejako obmedzene? 😲
inac, bubaczik, ja uz tiez nemam kam davat darceky, nutne potrebujem zvacsit farmu 22x22 len to je stale bloknute, dufam, ze nie do Vianoc 😀

lilu18
8. okt 2009

ahojte konecne mi slo prijat susedov 😀 asi fakt to je tak ze najprv musim prijat a potom poslat darceky..dakujeeem za radu 😵

joj vy ake sikulky..kedy vas dobehnem? 😔 😀

adina22
8. okt 2009

dievcata neviete mi poradit...preco mi nejdu posielat ine darceky okrem stromov?Chcela by som aj ine ale nemam ich tam ani vyobrazene,teda namiesto nich je tam taka tabulka ze musim mat najnovsiu verziu nejakeho prehravaca

maximiliana
8. okt 2009

Ahojte, tak aj ja sa pridavam... mam len jednu susedku, tak ak mate volne fleky, budem velmi rada... 😉 ozaj vcera mi ponuklo, ze mozem pomoct nejakemu skaredemu kacatku... co s nim? kacatko nikde 😀

dadka212
8. okt 2009

Maximiliana to káčatko nie je pre teba, to si ho môže adoptovať nejaký tvoj sused 😉

lilu18
8. okt 2009

adina..to teda netusim co mas za pc 😕

maximil./tiez niekedy vidim ze mozem adoptovat a ked to urobim,uz ma svoj domov 😀 takze nic z toho

darceky poslane idem sa venovat nasrej kuchyni 😝 nech mame co obedovat

lilu18
8. okt 2009

jaaj ked sa to tebe na farme ukaze publikuj a moze si ho adoptovat tvoj sused//je tak kocky? 😵

maximiliana
8. okt 2009

Aha vdaka 🙂 som klikla ze mu xcem pomoc a kacka zmizla... a kedze nezvyknem nic hadzat na nastenku a tak, bude chuda bezdomovec aj dalej xixi

adina22
8. okt 2009

takze ja vam mozem zatial len stromceky posielat

dadka212
8. okt 2009

Maximiliana mala by si hádzať na nástenku aspoň stužky keď na ne klikne tvoj sused tak dostane korunky a tak isto aj keď my vyvesíme stužky a ty klikneš dostaneš korunky 😵 a samozrejme zatúlané zvieratka 🙂

lilu18
8. okt 2009

dadka a ako sa dopracujem k tej stuzke?

maca793
8. okt 2009

baby normalne vam zavidim ze to viete hrat ja som stale neprisla na to akko sa to hra ja som fanda do pet society a heppy akvarium
😉

dadka212
8. okt 2009

Lilu dolu ako máš ikonky obchodu, darčekov atd. je aj ikonka taká modrá stužka to si pozri a uvidíš za čo sa dostávajú....možno si už nejakú aj dostala 🙂 to je napríklad, že oberieš určité množstvo stromov, máš vela susedov, minieš peniaze v markete atď.... 🙂

lilu18
8. okt 2009

dakujem //tusim som dake dostala len sa mi zdali bezvyznamne 😀 esteze vas mam 😵

dadka212
8. okt 2009

Lilu ja dosť blbo vysvetlujem 😅 za svoje stužky čo dosiahneš dostaneš automaticky nejaké korunky a XP, ale ak to vyvesíš na svoju nástenku a ja na to kliknem dostanem tiež nejaké korunky lebo s tebou zdielam úspech 🙂 a tak isto aj ja keď vyvesím na nástenku stužku alebo teraz aj tie mastery (hviezdičky za obratie) a ty na to klikneš dostaneš korunky...

vinka
8. okt 2009

Maca ale bud rada lebo ked ťa to chytí tak nepôjdeš kôli zelenine ani spať ako ja. 😀 😀
Baby nemôžete mi poslať dáky darček? 😕 Mám dosť chudobnú tu farmu.A čo sa stane ak nezozbieram úrodu?Mi to vyschne? 😕

adina22
8. okt 2009

som iba v deviatom leveli a chcela by som zvacsit farmu...ako zistim aku mam teraz velkost? 😕 🤐 😵

dadka212
8. okt 2009

Adina máš menšiu než ti to ponúka v markete...nikdy neponúka tú istú veľkosť alebo menšiu 😉

adina22
8. okt 2009

vdaka 😵 medzitym som na to prisla,len som sa nechcela uponahlat 😅 😵

vinka
8. okt 2009

Baby a ako sa dá farma zväčšiť? 😕

dadka212
8. okt 2009

🙂

petikd
8. okt 2009

Vinka hej vyschne ti to 😉 Síce nejaký čas to vydrží,podľa toho ako dlho rástla

maximiliana
8. okt 2009

Teda baby vy mate take obrovske tie farmy... este mam co robit 😀

ingola21
8. okt 2009

baby naozaj mate krasne tie farmy...ja sa snažim...sice ešte len 3 tyždne hram,no mam21level..sa tešim z toho🙂

eva7780
8. okt 2009

vinka ked máš určitý počet koruniek možeš si zvačšenie farmy kúpiť v markete 😉

eva7780
8. okt 2009

dnes som dostala ako darčeky samé zelené zvieratka 😀 stále čosi vymyslia,len by už konečne mohli zvačšiť farmu 🤐

slaviq81
8. okt 2009

Eva, no veď ja len na to čakám, kedy si budem môcť zväčšiť farmu. Chcem si kúpiť sklenník a nemám ho kam dať 😝 A tie zvieratká kvázi stromy sú celkom fajn, kým slony podľa mňa na farmu vôbec nepatria 😀 😝

lilu18
8. okt 2009

chcela som poslat tie zelene cuda a nejde,ze nikoho si nevybral//no jasne bludy vypisuje. Farmu som obrala a zrazu som spat na zaciatku a znova musim oberat 😕 teda ma stve FB ☹

eva7780
8. okt 2009

slaviq aj ja chcem skleník,ale ešte sa mi treba prepracovať 2 leveli k nemu 😉
lilu mne to tiež urobilo s oberaním úrody na stromoch,3x som obrala a stále sa to vráti,tak to nechám na zajtra

lilu18
8. okt 2009

hej skusim zajtra len aby tam este boli tie zelene stvorenia na rozdavanie 😀 jedneho suseda sa mi podarilo odoslat tak kto este ?mozem skusit 😀