Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

marianka79
30. aug 2009

Aj vás pohltila hra Farmville? Poznáte ju?

dadka33
22. okt 2009

dufam dakujem 😉

este stale to nejde 😠 😠 😠

inneska
22. okt 2009

ee, nejde 😠 a nemáš za čo 😉

bubaczik
22. okt 2009

čafte..nikomu nejde? 😕 😠 som kvoli tomu skor vstala,nech mam klud,kym maly spi...keby ja vedela,spim kludne ešte teraz 😀 asi niečo vynovuju,lebo nejde ani cafe world a ani kolotoče..tak uvidime..idem zatial obed postaviť. 😉
inak tu je prekladač na cele vety,celkom dobry 😉
http://translate.google.com/#

inneska
22. okt 2009

už to ideeeeeeee 😵 😵 😵

bubaczik
22. okt 2009

nejde,čo šališ 😀

stanka26
22. okt 2009

pomóóóc nejde mi farma čo stým zase je

inneska
22. okt 2009

na, a nejde.... 😠 😠

nada.hope
22. okt 2009

kurnik co je s tou farmou, opat som dostala hnojivo a chcela som pohnojit ☹(( ale nemozem, lebo mi nejde nic nacitat a facebook ide v pohode..................

inneska
22. okt 2009

ale stihla som pozberať úrodu, aspoň nezhnije 😎

zusikk
22. okt 2009

ani mne to nejde a mam tam urodu na zber ☹

inneska
22. okt 2009

nadi...a ty si nejaká vyvolená, že dostávaš hnojivko 😉 ja som ešte ani raz nemala 🙄

bubaczik
22. okt 2009

počujte,a to s tym hnojivomja vobec nechapem..to kedy ho dostanete?ja chodim poctivo na susedske farmy,a nič..včera som si všimla,že mi niekto pohnojil,tak nechapem.. 😖

stanka26
22. okt 2009

potrebujem zbierať a nejde a nejde,už mi to začína liezť na nervy 🙄

nada.hope
22. okt 2009

no ineska,.........neviem ci vyvolena, ale viem ze som ho dostal, lebo ked som vcera nakukla par susedom, tak sa mi na displeji objavilo, takze musim odklikat susedov a pohnojit aby sa mi uz neobjavovala 🙂 akurat teraz mam trochu casu tak som to mohla urobit, bohuzial ta farma mi nejde................

nada.hope
22. okt 2009

Stale mi to nejde, ale darceky sa otvorit daju a su tam nove farby slamovych kociek skuste 🙂)) tak asi nieco robia.............

nada.hope
22. okt 2009

uz to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

petikd
22. okt 2009

Bubaczik feest dobré,že si dala link na ten slovník.Ja ani za frasa som nemohla nájsť kde by mi preložilo celé vety 😉
No mne farma stále nejde 😠

petikd
22. okt 2009

Baby no mne píše,aspon som to tak pochopila,že ked sa mi nespustí do 10 sekúnd,tak potrebujem flash player a som si ho stiahla a mi ho nechce inštalovať 😠 😠 😠

stanka26
22. okt 2009

konečne už ideeeeeeeeee

petikd
22. okt 2009

Baby ja som zúfalá, 😢 😢 mne stále nejde.Už ma to nebaví,ked mi to nepôjde tak ja aj na facebook nepôjdem už nikdy 😠 😠 😠

bubaczik
22. okt 2009

peti ja som to tiež skusala,ani mne nejde to nainštalovať...skusimnajsť niekde inu inštalačku..zavolam mužovi že čo to 😠

lubhomira
22. okt 2009

Ahojte, ani mne to nefunguje. Nainštalovala som aj ten Adobe Flash Player, napriek tomu, že som ho už v PC mala nainštalovaný, ale aj tak to nefunguje 😅 😕

petikd
22. okt 2009

No mne sa ho tiež podarilo nainštalovať a aj tak nejde ☹ ☹ ☹

dadka33
22. okt 2009

kocky mne to uz ide ale vobec mi to nerastlo kava mala bit uz o 4 rano dozreta a ma len 90% 😝 mam naburany cely harmonogram koli tej farme ze nesla 😠 😠 😠

stanka26
22. okt 2009

baby nezúfajte.mne to nešlo 2hodiny.bola som v koncoch.ale chvalabohu už ide.
chce sa vás len spýtať,či vám manželia nefrflú že sa hráte ako soplavé deti,lebo ten môj stále brble že či mi šibe a že som závislá.

dadka33
22. okt 2009

stanka aj mne minula mi nadaval ze mam robit aj uzitocnejsie veci a ze som sibnuta a tak podobne 😠 😕

emily333
22. okt 2009

mne to este furt nejde ☹ ☹ aj mm frfle no niekedy je rad ze aspon si moze v klude pozerat futbal 😀 😀

petikd
22. okt 2009

Ideeee 😵 😵 😵
Stanka no jasné,že frfle 😒 😉

petikd
22. okt 2009

Ale ináč tak ako dobre išla včera farma,tak ide dnes pomaly 😠

smailinka
22. okt 2009

baby a s tymi darcekami, neda sa to prijimat dako skupinovo??? lebo odklikavat kazdy jeden ma nebavi, hlavne ked to mrzne... 😠 😠