• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Aj vás pohltila hra Farmville na Facebooku?

24. augusta 2014 
dufam dakujem :wink:

este stale to nejde :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 07:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ee, nejde :angry: a nemáš za čo :wink:
22. okt 2009 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čafte..nikomu nejde? :confused: :angry: som kvoli tomu skor vstala,nech mam klud,kym maly spi...keby ja vedela,spim kludne ešte teraz :grinning: asi niečo vynovuju,lebo nejde ani cafe world a ani kolotoče..tak uvidime..idem zatial obed postaviť. :wink:
inak tu je prekladač na cele vety,celkom dobry :wink:
http://translate.google.com/#
22. okt 2009 o 08:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už to ideeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. okt 2009 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nejde,čo šališ :grinning:
22. okt 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pomóóóc nejde mi farma čo stým zase je
22. okt 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na, a nejde.... :angry: :angry:
22. okt 2009 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik co je s tou farmou, opat som dostala hnojivo a chcela som pohnojit :frowning2:(( ale nemozem, lebo mi nejde nic nacitat a facebook ide v pohode..................
ale stihla som pozberať úrodu, aspoň nezhnije :sunglasses:
ani mne to nejde a mam tam urodu na zber :frowning2:
22. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nadi...a ty si nejaká vyvolená, že dostávaš hnojivko :wink: ja som ešte ani raz nemala :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
počujte,a to s tym hnojivomja vobec nechapem..to kedy ho dostanete?ja chodim poctivo na susedske farmy,a nič..včera som si všimla,že mi niekto pohnojil,tak nechapem.. :confounded:
22. okt 2009 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
potrebujem zbierať a nejde a nejde,už mi to začína liezť na nervy :rolling_eyes:
22. okt 2009 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ineska,.........neviem ci vyvolena, ale viem ze som ho dostal, lebo ked som vcera nakukla par susedom, tak sa mi na displeji objavilo, takze musim odklikat susedov a pohnojit aby sa mi uz neobjavovala :slight_smile: akurat teraz mam trochu casu tak som to mohla urobit, bohuzial ta farma mi nejde................
22. okt 2009 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stale mi to nejde, ale darceky sa otvorit daju a su tam nove farby slamovych kociek skuste :slight_smile:)) tak asi nieco robia.............
22. okt 2009 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz to ideeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.
22. okt 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubaczik feest dobré,že si dala link na ten slovník.Ja ani za frasa som nemohla nájsť kde by mi preložilo celé vety :wink:
No mne farma stále nejde :angry:
22. okt 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby no mne píše,aspon som to tak pochopila,že ked sa mi nespustí do 10 sekúnd,tak potrebujem flash player a som si ho stiahla a mi ho nechce inštalovať :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
konečne už ideeeeeeeeee
22. okt 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby ja som zúfalá, :cry: :cry: mne stále nejde.Už ma to nebaví,ked mi to nepôjde tak ja aj na facebook nepôjdem už nikdy :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peti ja som to tiež skusala,ani mne nejde to nainštalovať...skusimnajsť niekde inu inštalačku..zavolam mužovi že čo to :angry:
22. okt 2009 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ani mne to nefunguje. Nainštalovala som aj ten Adobe Flash Player, napriek tomu, že som ho už v PC mala nainštalovaný, ale aj tak to nefunguje :sweat_smile: :confused:
22. okt 2009 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No mne sa ho tiež podarilo nainštalovať a aj tak nejde :frowning2: :frowning2: :frowning2:
22. okt 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky mne to uz ide ale vobec mi to nerastlo kava mala bit uz o 4 rano dozreta a ma len 90% :stuck_out_tongue_closed_eyes: mam naburany cely harmonogram koli tej farme ze nesla :angry: :angry: :angry:
22. okt 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nezúfajte.mne to nešlo 2hodiny.bola som v koncoch.ale chvalabohu už ide.
chce sa vás len spýtať,či vám manželia nefrflú že sa hráte ako soplavé deti,lebo ten môj stále brble že či mi šibe a že som závislá.
22. okt 2009 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
stanka aj mne minula mi nadaval ze mam robit aj uzitocnejsie veci a ze som sibnuta a tak podobne :angry: :confused:
22. okt 2009 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne to este furt nejde :frowning2: :frowning2: aj mm frfle no niekedy je rad ze aspon si moze v klude pozerat futbal :grinning: :grinning:
22. okt 2009 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ideeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Stanka no jasné,že frfle :unamused: :wink:
22. okt 2009 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ale ináč tak ako dobre išla včera farma,tak ide dnes pomaly :angry:
22. okt 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a s tymi darcekami, neda sa to prijimat dako skupinovo??? lebo odklikavat kazdy jeden ma nebavi, hlavne ked to mrzne... :angry: :angry:
22. okt 2009 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok